Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Egyéb
Register Stats Members List Today's Posts

Egyéb Minden, ami máshova nem fér

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 10-22-2008, 07:22
Betelgeuse
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Érdekes, hogy mindig ugyanazok a pártok és szervezetek rendezvényei után tör ki a balhé. Meddig kell még tűrnünk, hogy néhány feltüzelt majom tönkretegye az ünnepeinket? Egy maroknyi ember próbálja megmondani ki az igazi magyar. Jobban tisztelem azt aki a "kakis pelust" szorongatva este kitesz az ablakba egy gyertyát és némán megemlékezik 56 hőseiről.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #52  
Old 10-22-2008, 09:01
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Távol álljon tőlem,szeretem a srácot



Kuty: mondd mikor és hol. Elmegyek hozzá nagyon szívesen és megmagyarázom neki. Nem tudom beleélni magam a helyzetébe,de talán át tudok neki adni pár biztató és vigasztaló gondolatot.
Nem hiszem hogy sikerrel járnál gondolod,hogy mi, nem probáltuk???
Te is nagyon jól tudod,hogy nem az ilyen emberektől tart mint pl te... hanem attól a pár csőcseléktől akik már akkor legyártják a molotowot amikor még semmi sem történik és szembe se került a rendőrökkel, és hogy mi lesz ha vmi "jófej" fickó ezeknek igazi fegyvert ad a kezébe.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #53  
Old 10-22-2008, 09:03
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Betelgeuse View Post
Érdekes, hogy mindig ugyanazok a pártok és szervezetek rendezvényei után tör ki a balhé. Meddig kell még tűrnünk, hogy néhány feltüzelt majom tönkretegye az ünnepeinket? Egy maroknyi ember próbálja megmondani ki az igazi magyar. Jobban tisztelem azt aki a "kakis pelust" szorongatva este kitesz az ablakba egy gyertyát és némán megemlékezik 56 hőseiről.
Ő mostanság igazából mindegyik párt után a kérdés csak az hogy éppen ellenük, vagy velük vannak a tüntetők
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #54  
Old 10-22-2008, 09:09
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Eke View Post
Ezzel nem is volna semmi baj ,teljesen jogos ,igaza is van.De ugye nem megy a munkája kárára az ha jogszerüen végezné a munkáját.Megjegyzem nagyon nehéz.
Én tudom mit beszélek , volt szerencsém honapokig részt venni egy ilyen alakulatban(Romániában).Tudom azt hogy akcio után megy a versengés ,hogy én ezt tettem ,én azt tettem,egy ütésböl földre vittem ,stb.
Elég volna a tömegböl kiemelni a hözöngöket,és nem terelgetni a tömeget,kiprovokálva az akciot,mert tömegben ez plusz érzéseket generál.
De a rendör,aki megnött hatalma miatt egy picit megrészegült,és meg is van az idözitett bomba.
Hidd el ez a képlet mindenhová érvényes legyen az London,Bukarest ,vagy Budapest
Ez így igaz a jogszerüségre csak annyit, hogy a parancsmegtagadás eléggé főben járó bűn ilyen helyeken.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #55  
Old 10-22-2008, 09:24
Batu's Avatar
Batu Batu is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vámosgyörk
Posts: 350
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Már megint ilyen helyekre írok :S
Azt kéne elérni, hogy a "balhézó vandálok" meg a "jogszerűtlen rendőrök" (meg mindenki más), az energiáikat országunk, közös életünk előrevitelére fordítsák.
Semmire nem megoldás, hogy kimegyünk balhézni és összecsapunk a rendőrökkel. Azt pedig kifejezetten gusztustalannak tartom, hogy beszennyezik az ilyen cselekedetek a nemzeti megemlékezést...
A tavalyi tanklopásos balhé személyesen is érint, nevettséges az egész....
__________________
by Batu
Reply With Quote
  #56  
Old 10-22-2008, 09:30
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Batu View Post
Azt kéne elérni, hogy a "balhézó vandálok" meg a "jogszerűtlen rendőrök" (meg mindenki más), az energiáikat országunk, közös életünk előrevitelére fordítsák.
Hát most az lesz belőle, hogy Magyarország pénzügyi megítélése igencsak negatív, valamilyen válaszlépést várnak az országtól, és ez a válaszlépés az lesz, hogy az emberek mennek az utcára törni, zúzni, gyújtogatni. Az időzítés kiváló, Magyarországot azt hiszem le lehet nyugodtan írni innentől kezdve.

Ha a külső pánik miatt nem fenyegette az országot az államcsőd, akkor a kedves helyi lakosok elintézik, hogy ez bekövetkezzen.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #57  
Old 10-22-2008, 11:09
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

hogy hogy ünneplek októberben?
hát magamban.. hazautazok szüleimhez a hosszú hétvégére, kimegyünk a nagyszülőkhöz a temetőbe gyertyát gyújtani.. nekem ők az én személyes hőseim.. nem koszorúzok semmilyen emlékművet, nem vonulok fel, nem hallgatok verseket, prózákat az érintett témában, maximum vmelyik ismeretterjesztő csatornán megnézem az '56-os megmozdulással kapcsolatos dokumentumfilmeket.. tisztában vagyok azzal, hogy mi történt, miért történt, de nem érzem különösebb szükségét annak, hogy mindezt azt utcán járva rendezvényről rendezvényre meg is erősítsem, csak azért, mert mások szerint ez a "magyar" dolga. Nem is érzem magam ettől kevésbé magyarnak.
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Deni For This Useful Post:
  #58  
Old 10-22-2008, 14:52
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha a külső pánik miatt nem fenyegette az országot az államcsőd, akkor a kedves helyi lakosok elintézik, hogy ez bekövetkezzen.
Kormánypártnak hívják, és kisebb megszakításokkal már 18 éve ezen munkálkodnak
Reply With Quote
  #59  
Old 10-22-2008, 14:55
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
Kormánypártnak hívják, és kisebb megszakításokkal már 18 éve ezen munkálkodnak
Ja bocs, nem tudtam, hogy a kormánypárt jár ki az utcára kirakatokat törni, kukákat gyújtogatni, TV székházat elfoglalni, és összecsapni a rendőrökkel. Ezek szerint le vagyok maradva..........
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #60  
Old 10-22-2008, 15:01
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ja bocs, nem tudtam, hogy a kormánypárt jár ki az utcára kirakatokat törni, kukákat gyújtogatni, TV székházat elfoglalni, és összecsapni a rendőrökkel. Ezek szerint le vagyok maradva..........
Nem, de például ők adják el a milliárdokat érő állami vagyont bagóért az ismerősöknek
Nem a vandálok pártját fogom, mert nem az erőszak híve vagyok, viszont nem ők a legnagyobb problémája az országnak - csak éppen a leglátványosabb.
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Andrew For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 21:38.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu