Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

View Poll Results: Te miben tartod a felesleges penzed?
Gabonába 10 3.08%
Nyersanyagba 19 5.85%
Rúnába 36 11.08%
Tekercsekbe 216 66.46%
Katonai egységbe 90 27.69%
Szövetségesnek küldöm át karavánnal 17 5.23%
Bent gyűjtöm az országba 49 15.08%
Multiple Choice Poll. Voters: 325. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #221  
Old 09-02-2008, 20:03
exair exair is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Ecser
Posts: 219
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
hát exair: hidd el, hogy nem találkoztál te még azzal a hattal, ha azt gondolod h beüthetetlen vagy
meg csak eggyel, azt is jo tavolrol szemleltem, ha nem vagyok az nyugodtan lehet jobban elezni, az mar nem annyira olcso, es konnyu 4mrd-ot eltuntetni, hacsak nem valaki delutan 4kor ut :P

Quote:
Originally Posted by Stev View Post
Hogy lesz lophatatlan egy ori ami varikkal könnyen szétkapható?
Taníts MESTER!
most jon a tobbi okoskodas? ne kimelj!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #222  
Old 09-02-2008, 21:08
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Cyby_ View Post
De mi vagyunk a buták mert leállunk vele vitatkozni

Exair beton az oriaid!
én láttam mar beton orit.. olyat ami abszolut bevehetetlen minden oldalrol.. az 5 os csopikba szoktak ilyenek lenni.. neztem eplistat is altalaba.. nagyjabol 20% haz 2-3% kocsma templom 5-10% tanya raktar barakk a maradek meg mindig bank... vagy konyvtar.. legtobbszor kereskedo szemelyiseg.. es az 5 os csopikba szoktak lenni 200 k-s érték felett jóval alattuk a következő ori altalaba 30-50 k-n van... én szerintem nagyon betonok, mert nagyon ritkan latom beverni oket?
Reply With Quote
  #223  
Old 09-02-2008, 21:49
Druida Druida is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 818
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by exair View Post
3 orimbol 2 betonelf van, amirol pattansz fullszovis sereggel es tolival se fersz be hacsak nem egy 50% kocsmas felelf vagy, meg egy ork ami full lo, es ezert penzt se tartok csak utok amig tudok
fogadunk 4miliárdban hogy az orkunk befér?
Reply With Quote
  #224  
Old 09-03-2008, 11:14
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by sutike31005 View Post
én láttam mar beton orit.. olyat ami abszolut bevehetetlen minden oldalrol.. az 5 os csopikba szoktak ilyenek lenni.. neztem eplistat is altalaba.. nagyjabol 20% haz 2-3% kocsma templom 5-10% tanya raktar barakk a maradek meg mindig bank... vagy konyvtar.. legtobbszor kereskedo szemelyiseg.. es az 5 os csopikba szoktak lenni 200 k-s érték felett jóval alattuk a következő ori altalaba 30-50 k-n van... én szerintem nagyon betonok, mert nagyon ritkan latom beverni oket?
de figy a beton ori nem attol beton h 50k val aaltta senki sincs!hanem amikor két ugyan olyan heki számon vagy 2körön belül van és azok révén bevehetetlen!Olyan meg nincs
Reply With Quote
  #225  
Old 09-03-2008, 11:43
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by exair View Post
3 orimbol 2 betonelf van, amirol pattansz fullszovis sereggel es tolival se fersz be hacsak nem egy 50% kocsmas felelf vagy, meg egy ork ami full lo, es ezert penzt se tartok csak utok amig tudok
Szamolgatok Neked egy kicsit, csak hogy lasd is, mekkora butasag ez megis.
Szoval 50%os felelf befer, akkor gondolom 49%os az mar nem, nezzuk eloszor ezt az oldalt, 1000 hekis elf vagy mondjuk. Te mondjuk mf vagy, es a feles meg szovis. (az a szovi, ami utni fog, abban nem lesz feles, de mivel azt mondtad, nem fer be, ez most csak egy fantom feles, hogy megis mennyi tolid van)

Ha jol szamolom, 20.500 toli mar eleg is, tisztanlatassal, mf bonusszal, stb...
Ez 394 db kocsmat jelent. Mondjuk legyen csak 3% templomod, es 5% rakid. Ez 80 epulet. Legyen csak 12% hazad. Ez eddig 600 epulet.

Mondjuk az az ork tudos tabi aki ut, van benne 56% barakk, de 10%ot otthonhagy. Ergo 24k loval megy, mondjuk lefele, 8 tabival. Van 3 hadis szovije azok bevesznek plusz lovat mig kimegy az orkocska, ekkor cirka 60k paci fog kimenni. Ezt 330 barakk, 330 toronnyal megfogod.

(Es akkor a Te altalad emlitett full lovas orkot 72k pacival inkabb ki sem szamolom.

1000 hekin hany epuletnel is tartunk? 1260? Ha teljesen hazfree is lennel, akkor is 1140?

Latod, meg teljesen elborult eplistaval sem mukodik az, amit mondtal...
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 9 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #226  
Old 09-03-2008, 11:52
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Szamolgatok Neked egy kicsit, csak hogy lasd is, mekkora butasag ez megis.

Latod, meg teljesen elborult eplistaval sem mukodik az, amit mondtal...
Remy, ez olyan optimista hsz volt.

Ha kijelentem hogy tudok repülni és te elmondod hogy túl kicsi a felhajtóerő ahhoz, sztd azt fogom mondani hogy jé, tényleg? Egy frászt, inkább válaszolnám hogy az Ewokok bolygójára értettem, például.
Reply With Quote
  #227  
Old 09-03-2008, 12:16
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ennek a vitának van valami köze az eredeti témához? Csak hogy tudjam, érdemes-e megkeresnem az elejét
Reply With Quote
  #228  
Old 09-03-2008, 12:28
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Ennek a vitának van valami köze az eredeti témához? Csak hogy tudjam, érdemes-e megkeresnem az elejét
Bár semmi köze a témához, de: mindkét félnek lehet igaza.
1. : Nincs beüthetetlen ország.
2. : Nincs olyan sereg, amit ne lehetne kivédeni.
__________________
Nem lehetsz olyan erős, hogy valaki ne legyen erősebb nálad.
Publikált írásaim:http://www.tortenetek.hu/szerzo-kere...P%C3%A9ter1985
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pepa For This Useful Post:
  #229  
Old 09-03-2008, 12:38
exair exair is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Ecser
Posts: 219
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Szamolgatok Neked egy kicsit, csak hogy lasd is, mekkora butasag ez megis.
Szoval 50%os felelf befer, akkor gondolom 49%os az mar nem, nezzuk eloszor ezt az oldalt, 1000 hekis elf vagy mondjuk. Te mondjuk mf vagy, es a feles meg szovis. (az a szovi, ami utni fog, abban nem lesz feles, de mivel azt mondtad, nem fer be, ez most csak egy fantom feles, hogy megis mennyi tolid van)

Ha jol szamolom, 20.500 toli mar eleg is, tisztanlatassal, mf bonusszal, stb...
Ez 394 db kocsmat jelent. Mondjuk legyen csak 3% templomod, es 5% rakid. Ez 80 epulet. Legyen csak 12% hazad. Ez eddig 600 epulet.

Mondjuk az az ork tudos tabi aki ut, van benne 56% barakk, de 10%ot otthonhagy. Ergo 24k loval megy, mondjuk lefele, 8 tabival. Van 3 hadis szovije azok bevesznek plusz lovat mig kimegy az orkocska, ekkor cirka 60k paci fog kimenni. Ezt 330 barakk, 330 toronnyal megfogod.

(Es akkor a Te altalad emlitett full lovas orkot 72k pacival inkabb ki sem szamolom.

1000 hekin hany epuletnel is tartunk? 1260? Ha teljesen hazfree is lennel, akkor is 1140?

Latod, meg teljesen elborult eplistaval sem mukodik az, amit mondtal...
a full lovas ork sajat ori elborult otlet alapjan, masreszt a roppantjo szamolgatasaidat megsporolhattad volna egy kis olvasassal, mert nagyszert mindenre valaszoltam a felelffel es a mindentol 50%ot vivo tf ork tabival kapcsolatban, amihez beutnek 4szer ha 10% toronyijat hagy otthon, az orikat teljesen a csoportukhoz igazitottam, tehat beutni be tudsz, kerdes hogy egy 0-s fosztas (esetleg 1mrd, ha eppen alszok) megeri-e azt hogy 20 korre alam kerulsz mert kronikabol leutnek 10en, lehet mondogatni hogy megis mi kell egy uthetetlen lophatatlan orihoz, valoszinuleg 1000 hekin kene 4000 epulet es ezzel en is tisztaban vagyok, viszont eddig egyszer loptak at es 2szer fertek be, abbol az egyik pont egy visszakiseres miatt volt (szerencsere csak 1 sereggel jott a srac), a masik pedig megerdemelte a penzt, mert jol csinalta
Reply With Quote
  #230  
Old 09-03-2008, 13:11
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by exair View Post
amihez beutnek 4szer ha 10% toronyijat hagy otthon

megeri-e azt hogy 20 korre alam kerulsz mert kronikabol leutnek 10en
Ezt szerintem gondold at meg egyszer. Bar eddigi hszeid alapjan ez nem nagyon megy, ugyhogy asszem ezzel fel is adtam az esz-ervekkel probalo meggyozest, tovabbi kellemes badarsagokat beszelest...
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 15:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu