Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #61  
Old 06-16-2008, 15:54
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
de csak a vipeknek, és csak privát üzenetre nem? -lehet rosszul tudom, sajnos nem minden új dolgon rágtam magam még végig
off: nem lennének olyan rosszak az első összecsapást leszámítva, mert tudnák, hogy csak akkor maradnak életbe (élelem, stb), ha összefognak, és valahogy megélnek. egymás legyilkolásával mind éhenhalnának. ausztrália sikeres volt ebből a szempontból... ott se gyilkolták le egymást mind egy szálig, különben most nem lenne ausztrália ausztrália.. a helyzetfelismerést követően a legprimitívebb réteg is képes felfogni, hogy az élete másoktól függ, mások élete pedig tőle... lehet valaki elmebeteg, meg bűnöző, stb, de az elemi életbenmaradási ösztön elég erősen elő tud jönni, ha már napok óta nem evett.. a 4. napon csaoportosan fognak élelmet keresni, és nem egymás megverésén/meölésén fáradoznának..on:
1. legalább a fontos bejelentéseket olvasd el...
2. Ausztráliában legyilkolták egymást, kérdezd meg bármelyik ausztrált, mindegyik valamelyik fegyőr leszármazottja
A rabok kihaltak
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
Sponsored Links
  #62  
Old 06-16-2008, 15:54
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
de csak a vipeknek, és csak privát üzenetre nem? -lehet rosszul tudom, sajnos nem minden új dolgon rágtam magam még végig
Fórumról is letilthatsz embereket. Gyakorlati haszna ennek a kibővítésnek nem sok volt az ilyen szituációra, mert letiltás helyett "csakazértis beszólok neki" reakciók jöttek, nem a békés megoldás.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #63  
Old 06-16-2008, 16:50
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Tudom én, hogy kibicnek általában halgass a neve, de....

Ezeken a baráti "társaságokon" kívül a rendes csoportforumok is fennmaradnának? Mármint... csak gondoljunk bele, ide jön egy új, nem ismer a világon senkit, szeretne megismerkedni a játékostársaival... ezekután csak az lesz a lehetőség, hogy - mint a cseten - bejelentkezik egy szobába, azt vagy tetszik neki ott vagy nem?
A hódban szerintem mindigis az volt a jó, hogy új embereket ismerhettél meg, olyan kapcsolatok jöhettek létre, amik játékon kívül talán soha, ha a csoportfórumok megszünnek, azzal a játék lényegében az egyik legfontosabb elemét veszíti el.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
The Following 13 Users Say Thank You to Cassandra For This Useful Post:
  #64  
Old 06-16-2008, 17:23
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post
Tudom én, hogy kibicnek általában halgass a neve, de....

Ezeken a baráti "társaságokon" kívül a rendes csoportforumok is fennmaradnának? Mármint... csak gondoljunk bele, ide jön egy új, nem ismer a világon senkit, szeretne megismerkedni a játékostársaival... ezekután csak az lesz a lehetőség, hogy - mint a cseten - bejelentkezik egy szobába, azt vagy tetszik neki ott vagy nem?
A hódban szerintem mindigis az volt a jó, hogy új embereket ismerhettél meg, olyan kapcsolatok jöhettek létre, amik játékon kívül talán soha, ha a csoportfórumok megszünnek, azzal a játék lényegében az egyik legfontosabb elemét veszíti el.
Majd regel külsőre és ott az "Ismerkedés" topicot használja
__________________
Nem lehetsz olyan erős, hogy valaki ne legyen erősebb nálad.
Publikált írásaim:http://www.tortenetek.hu/szerzo-kere...P%C3%A9ter1985
Reply With Quote
  #65  
Old 06-17-2008, 06:10
BigPi BigPi is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 204
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post
Tudom én, hogy kibicnek általában halgass a neve, de....

Ezeken a baráti "társaságokon" kívül a rendes csoportforumok is fennmaradnának? Mármint... csak gondoljunk bele, ide jön egy új, nem ismer a világon senkit, szeretne megismerkedni a játékostársaival... ezekután csak az lesz a lehetőség, hogy - mint a cseten - bejelentkezik egy szobába, azt vagy tetszik neki ott vagy nem?
A hódban szerintem mindigis az volt a jó, hogy új embereket ismerhettél meg, olyan kapcsolatok jöhettek létre, amik játékon kívül talán soha, ha a csoportfórumok megszünnek, azzal a játék lényegében az egyik legfontosabb elemét veszíti el.

Nekem ez jött le Ati írásaiból. A régi közös fórumokon gondolom a jelenlegi szabályok lesznek érvényesek. Ellenben a baráti társaságok külön fórumot hozhatnak létre. Ott úgy és olyan stílusban irkálhatnak, ahogy ők akarnak.

Ez egy nagyon jó újítás lesz. Én magam is találkoztam azzal a jelenséggel, amikor is néhány barát, vagy rokon beszólt egymásnak. Eleinte, csak pislogtam, amikor kiderült a viszonyuk egymáshoz már nem is tűntek olyan vészesnek az üzeneteik.
Reply With Quote
  #66  
Old 06-17-2008, 10:37
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hmmm én is jobban örlnék annak hogy ha egy két embert saját kezüleg moderálhatné ki a fórumrol egy 12-es kaliberü shot gunal, de ha nem lehet akkor nézzük meg mielőb az új rendszert, hogy hogyan is fog működni.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #67  
Old 06-18-2008, 16:03
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Elkészült az új, kibővített fórumrendszer. Ma már nem élesítem be, mert későre jár, a holnap késő délelőtti órákban várható az üzembe helyezése, amennyiben nem jön közbe semmi.

Az első napokban egész biztosan káosz várható, mint minden újdonság bevezetésekor, de szerintem hamar bele fog mindenki tanulni ennek a használatába.

Hogy minél gyorsabban megtörténhessen az átállás, célszerű már most összeírni, hogy kikkel vagy jóban játékon belül. Gyanítom, hogy az első napokban több tucat új fórum fog születni, és bízom benne, hogy ez az egymás virtuális gyilkolását is nagyban szükségtelenné fogja tenni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #68  
Old 06-18-2008, 17:02
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nincs még olyan nagyon késő Neki állhatnál
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Gyula For This Useful Post:
  #69  
Old 06-18-2008, 17:14
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Elkészült az új, kibővített fórumrendszer. Ma már nem élesítem be, mert későre jár, a holnap késő délelőtti órákban várható az üzembe helyezése, amennyiben nem jön közbe semmi.

Az első napokban egész biztosan káosz várható, mint minden újdonság bevezetésekor, de szerintem hamar bele fog mindenki tanulni ennek a használatába.

Hogy minél gyorsabban megtörténhessen az átállás, célszerű már most összeírni, hogy kikkel vagy jóban játékon belül. Gyanítom, hogy az első napokban több tucat új fórum fog születni, és bízom benne, hogy ez az egymás virtuális gyilkolását is nagyban szükségtelenné fogja tenni.
Ha érteném, hogy ez az egész hogy fog kinézni, akkor gyanítom, hogy könnyebb lenne listát írni
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
  #70  
Old 06-18-2008, 23:34
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Én nem nagyon szoktam fórumozni,de a listámra felveszem az orijaimat és mást be se engedek oda
Így tuti nem lesz vita
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 09:55.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu