Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 06-02-2008, 09:50
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by pepa View Post
Volt régen egy topicom Meddig retorzió a retorzió? címmel. Ha tényleg csak pár tekilopás történt, akkor a nagyonsokadik mészát már csak azért ment, mert nem tetszett amit a szövim írt?

Én is kaptam már sok kérő-könyörgő zöldet és annak tartalmától függően cselekedtem, de sosem élveztem azt, hogy "csakazértis", mert megtehetem.
Kedves pepa!
Ha Te egy szórakozóhelyen odamész a kétajtós szekrény kidobóhoz, és bacogatod libatollal az orrát akkor nyilván nem sértődhetsz meg, ha nem libatollal bacogat vissza, hanem az orrodat átteszi térből a síkba.

Így van ez a játékban is!
Van egy orkom, akiről ha lelopsz x ezer tekit akkor nyilván nem a kp-t nem tartalmazó oridat akarja cserébe 2 szer lefosztani.

A magánvéleményem az, hogy alacsony hekin nem is lehet kellően megtorolni egy komoly tekizést 12 kör alatt, főleg ha a piaci tarcsid jött haza.

Most én is félelf vagyok az 5. szinten, számtalanszor lopok gátlástalanul, de eszembe nem jutna panaszkodni az ellennek, ha ütne, vagy ártózna.
Vagy megvédem magam, vagy elhúzok szabira.
__________________
Jó Reggelt, jó Mészárlást!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Reaktor For This Useful Post:
Sponsored Links
  #52  
Old 06-02-2008, 10:02
BigPi BigPi is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 204
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

[quote=Reaktor;178516]Kedves pepa!
Ha Te egy szórakozóhelyen odamész a kétajtós szekrény kidobóhoz, és bacogatod libatollal az orrát akkor nyilván nem sértődhetsz meg, ha nem libatollal bacogat vissza, hanem az orrodat átteszi térből a síkba.

Így van ez a játékban is!
Van egy orkom, akiről ha lelopsz x ezer tekit akkor nyilván nem a kp-t nem tartalmazó oridat akarja cserébe 2 szer lefosztani.

Ha jól vettem ki az írásaikból itt a mértékkel volt gond és nem a retorzióval.
A te példáddal élve nem mindegy, hogy az orrodat rendezik-e át- amire számítasz- ,vagy a heréidet letépve magáévá tesz.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to BigPi For This Useful Post:
  #53  
Old 06-02-2008, 11:38
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Eseménylista fórumra másolása tilos!

Kéretik betartani a szabályokat!

(Események törölve.)
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #54  
Old 06-02-2008, 11:43
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Én azt sem tudom, egy tekiíró mit keres 200 hekin.... Ha normál csoportban akarok tekit írni, első dolgom leüttetni magam 190 hekire. (nem kell csalni hozzá, elég ha a 10 variddal meg toliddal elkezdessz piszkálni valakit, egy idő után meg fog büntetni, és mivel nincs egységed, nincs vagyonod, semmid nincs amit bánthatna, hekidet bántja majd)

3% barakk 3% torony, 4% templom, 1 db kocsma, 5 db bank, 19% ház, 14% tanya, 55% könyvtár. (ennyi tanya a teljesen biztonságos önellátóság miatt nem árt, így akár 2 naponta is elég benézned, még a leártózást se nagyon érzed meg, de termsézetsen lehet élezni a dolgokat.)

Senkibe nem kötök bele, és a rögtön kiépített orik alatt vagyok bőven, nem vagyok szem előtt.

Nyilván valóan a fajom Gnóm lesz, a személyiségem pedig Kereskedő. És természetesen 1 millánál soha nem szabad többet bent tartani, mert az csábító lehet a kezdők számára, és a 3/3-as orit azért elég könnyű beverni.

Neszeneked, lopkodjál.

Innentől kezdve én elképzelni nem tudom, hogy egy ilyen termelő hogy kerülhet bajba. Mindenkitől messze van, és soha senkibe nem köt bele, tehát nem lehetnek haragosai sem. Úgyhogy már alapból nem értem, hogy egy termelő-tekiíró hogy kerülhet ilyen helyzetbe.

A kitekizésért meg jár a mészár, mert egy hadi ország/hadi szövi mi mást tehetne? Visszalopni nem tudja, tekit fosztani nem lehet... hát lemészárol, hogy legalább egységre kelljen költened a pénzed, amit a tekijéből szereztél.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #55  
Old 06-02-2008, 11:47
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Mint korábban említettem, a körönkénti 15 mészár szerintem túl durva, fél nap alatt valóban játszhatatlanná lehet pucolni egy országot.
Ha ilyen mértékű borotválás nem történt, és a támadásokat lopások előzték meg, akkor szerintem ezzel az egész beütős dologgal nincs gond.

Remy meg úgyis harcias jellem... Én pl csak az MF elfemmel mernék tőle lopkodni.

Bár van egy érzésem, hogy nem sokra vinném, le merném fogadni, hogy gnóm kereskedő... Rúnáért meg általában nem éri meg...
Remy meg nem szereti a tolikat, ha jól rémlik.
(Ha rosszul tudom, ezúton is elnézést, mert akkor összekeveredtem.)

Úgyhogy Zolival egyet értek. (Még akkor is, ha pl Pepával úgyamúgy az ég világon semmi bajom nincsen.)
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #56  
Old 06-02-2008, 11:54
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Én azt sem tudom, egy tekiíró mit keres 200 hekin....
3% barakk 3% torony, 4% templom, 1 db kocsma, 5 db bank, 19% ház, 14% tanya, 55% könyvtár. (ennyi tanya a teljesen biztonságos önellátóság miatt nem árt, így akár 2 naponta is elég benézned, még a leártózást se nagyon érzed meg, de termsézetsen lehet élezni a dolgokat.)
Ettől sokkal jobban be vagyok védve, minden téren, "csak" 49%könyvtárral írok.
Egyébként miért ne lehetne 200hektáron egy tekercsíró? Elvileg nem kell semmitől tartania, ha nem árt senkinek, lopni tud bőven kezdőket, sőt még fosztogatni is befér sokhoz, ha sok lenne benn a pénz, de tőlük nem lehet várni megtorlást. Sőt, semmit. Azokat, akiknek bármilyen kis hírnevük van, meg sem próbálom gömbözni, mert valszeg egy céllal vagyunk ott, pénzt csinálni a játék felsőbb részeire. Ha meg valaki elindul és pont engem ver be földért, akkor azt a 10x hektárt nevetve, fillérekből visszafedezem. Tehát miért nem jó ott a tekercsíró?
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #57  
Old 06-02-2008, 11:57
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Mert szerintem szem előtt van.
Nekem mindegy, hogy hol van, csak magánjáték-stílus, hogy én előbb leveretem magam, és inkább 5 könyvtárral kevesebből írok, de még soha nem vertek be. Egyszer sem. (Mondjuk nem sűrűn írkálok kis hekin, szerintem unalmas...)
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #58  
Old 06-02-2008, 12:04
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Mert szerintem szem előtt van.
Nekem mindegy, hogy hol van, csak magánjáték-stílus, hogy én előbb leveretem magam, és inkább 5 könyvtárral kevesebből írok, de még soha nem vertek be. Egyszer sem. (Mondjuk nem sűrűn írkálok kis hekin, szerintem unalmas...)
Ezt az unalmas dolgot aláírom!
De 2hónapja írok tekercset, a saját hülyeségemből hagytam benn pénzt néha, és azt vittél el fosztással, de kb ennyi volt. Ja, meg volt valaki, aki rajtam rugaszkodott neki a csoportnak. De mivel ott sok a nagyon kezdő, így feleannyira sem unalmas, mert lehet lopkodni, meg mókázni az éplistákon, meg a gömbökön.

Na de elég az off-ból! Bocsi Remy!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #59  
Old 06-02-2008, 12:09
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
3% barakk 3% torony, 4% templom, 1 db kocsma, 5 db bank, 19% ház, 14% tanya, 55% könyvtár. (ennyi tanya a teljesen biztonságos önellátóság miatt nem árt, így akár 2 naponta is elég benézned, még a leártózást se nagyon érzed meg, de termsézetsen lehet élezni a dolgokat.)
Off
De könyörgöm minek a torony?
/Off
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Valezius For This Useful Post:
  #60  
Old 06-02-2008, 12:19
Stev's Avatar
Stev Stev is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Budapest
Posts: 468
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Off
De könyörgöm minek a torony?
/Off
/Off

Azért 3% torony gnómnál majdnem 10% pluszvédelem
/on
__________________
"Alkoholista az aki annyit iszik mint mi, csak ellenszenves"

http://stevzland.myminicity.com/ind
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 17:13
Mese, mese mátka... :) Cece Kreatív sarok :) 255 02-16-2010 18:49
Okoskák-tudorok-tesztoszteronbajnokok :) monro Chat 302 08-28-2008 09:51
Túl sok idő a topban Ati Megvalósult javaslatok 395 01-18-2008 13:41
Dragon, Szamár:)) vs Harcosok Steve Egyéb 116 08-18-2007 07:27


All times are GMT +1. The time now is 00:42.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu