Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 06-24-2006, 12:35
c4mp3rs d3ath
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Exclamation Körváltás

Tiszteletem az uralkodóknak

Ahogy visszatértem a játékba, eltűnődtem azon hogy nem valami igazságos ez az új körváltási rendszer, és kéne rajta csiszolni is.

Első problémám, hogy a támadó ország ha nagyon tapasztalt, akkor tud úgy sereget indítani, hogy a védőnek ne lehessen segítséget a kérni a szövetségeseitől ami esetleg kivédené a támadást, vagy legalábbis a védőnek már felesleges legyen. Valahogy meg kéne ezt oldani, ez például engem ilyen szinten hátráltatna, de azthiszem ez alapvetően a publikum érdeke.

A másik dolog, hogy a képzés is kör előtt érkezik meg, ami több dolgot jelent:
  1. A támadó sereg ha úgy van kiszámolva, lehet hogy ennyi miatt nem üt be. Persze, ezt bele kell kalkulálni, mert ez is megeshet.
  2. A Helytartó nem adja el a feles katonákat, mert amikor megérkezik gyártásról, már el is hagyta a sereget.
  3. Sokszor a piacról vissza érkező nyersanyaggal is ez a helyzet.

Ha ezt a problémár nem is lehet így esészében orvosolni, lehalább egy részét át kéne emelni gyakorlatba. Értem ezen például a Helytartó problémáját.

Kérek mindenkit hogy fűzze hozzá véleményét ötletét.

Tisztelettel:
Mysterious Wanderers
Sponsored Links
  #2  
Old 06-24-2006, 12:47
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A képzés eddig is a sereg előtt ért be, nem értem ezen mégis miért akarsz változtatni. Ennek semmi köze az új rendszerhez.

Ha nincs eladható egység, akkor ugye nem várod el a helytartótól, hogy kitegyen 500 ijászt, hogy az 500 katonád elférjen...

A piacról visszatérő árut mindig is eleszett. Ennek sincs semi köze az új rendszerhez...
  #3  
Old 06-24-2006, 13:21
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Láma
A piacról visszatérő árut mindig is eleszett. Ennek sincs semi köze az új rendszerhez...
főleg hogy egy ideje a piacról kv után jön vissza minden, így mindig van egy teljes köröd intézkedni... tehát a zárt kv semmit nem változtat a rendszeren ezen a téren
az mondjuk igaz, hogy ha ügyes volt valaki, akkor a katonaképzést ki tudta tenni a piacra, és ezt a helytartó nem teszi meg.... de ez a többség viselkedésének megfelel
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
  #4  
Old 06-24-2006, 14:27
spok's Avatar
spok spok is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 207
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A sereges dolog még el megy sztem.
De ami nagy hibája van az uj rendszer hogy a piacon kivül sehova nem enged ami fellesleges.
Elég lenne ha csak a piacon müködne és Pl az intézöbe be engedne kör váltáskor .
  #5  
Old 06-24-2006, 17:29
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by spok
A sereges dolog még el megy sztem.
De ami nagy hibája van az uj rendszer hogy a piacon kivül sehova nem enged ami fellesleges.
Elég lenne ha csak a piacon müködne és Pl az intézöbe be engedne kör váltáskor .
engem személy szerint annyira nem zavar, fél percet ki bírok várni..
  #6  
Old 06-24-2006, 18:14
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ugy látom M W nem sok pártolora találtál....
  #7  
Old 06-24-2006, 18:28
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ennyiszer felvetett témára nehéz pozitívan reagálni
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
  #8  
Old 06-24-2006, 21:11
Apa Apa is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 440
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ez van amikor valaki beregel, de nem olvassa végig a topikok témáját, (kivéve a törölteket)
hanme élből beront 1 uj (régi) témával.
  #9  
Old 06-24-2006, 23:03
c4mp3rs d3ath
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Amúgy elsősorban engem a Helytartó egységeladása zaklat...
Láma, igazad van, csak ki a halál beszélt ijjászokról? Bejönnek kör előtt a katonák és rögtön el is mennek, pedíg el nem férő sereg, vagyis ki kéne mennie a piacra, nem? Mivel nekem a fő bevételem az hogy katonákat adok, ezért amikor bejönnek az egységek hajnali 4kor és nem rakja ki őket piacra az baromira zavar. Ha máson nem akkor ezen változtatni kéne, ugyanis így semmi értelme nincs az automatikus egység eladásnak.
  #10  
Old 06-25-2006, 00:03
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by c4mp3rs d3ath
Amúgy elsősorban engem a Helytartó egységeladása zaklat...
Láma, igazad van, csak ki a halál beszélt ijjászokról? Bejönnek kör előtt a katonák és rögtön el is mennek, pedíg el nem férő sereg, vagyis ki kéne mennie a piacra, nem? Mivel nekem a fő bevételem az hogy katonákat adok, ezért amikor bejönnek az egységek hajnali 4kor és nem rakja ki őket piacra az baromira zavar.
Helló!
El kellene olvasni a súgót, vagy legalább vehetted volna a fáradtságot, hogy elolvass pár fórumot, mert itt ott már le volt írva miért nem adja el a képzést...

Quote:
Originally Posted by c4mp3rs d3ath
Ha máson nem akkor ezen változtatni kéne, ugyanis így semmi értelme nincs az automatikus egység eladásnak.
Tehát ha bevernek téged 100 hekire és elmenne mondjuk 3000 varid, meg 2000 főnyi sereged és 2000 tolid, ám a helytartó ezt eladja, akkor ez értelmetlen... hmm... szerintem nem az... sőt, ha lerengetnek, vagy szétgyújtanak (nem működik minden épületed és ezért egységek mennének el), akkor is kipakol... tehát ez szerinted mind értelmetlen... érdekes...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Szerverpark bővítés Ati Fontos bejelentések 105 07-16-2006 20:11
Körváltás visszaszámláló Half Elvetett javaslatok 30 06-01-2006 12:34
Körváltás közbeni akciók. -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 41 05-16-2006 15:13
Mikor van a körváltás? kisu2 Segítség 2 05-16-2006 14:44
Körváltás ruud10 Elvetett javaslatok 10 04-29-2006 18:42


All times are GMT +1. The time now is 06:34.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu