Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #13261  
Old 05-12-2013, 22:57
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 2%
Longevity: 99%
Default

Köszönöm Pool!
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Iron For This Useful Post:
Sponsored Links
  #13262  
Old 05-12-2013, 23:25
Surranohalal's Avatar
Surranohalal Surranohalal is offline
Member
 
Join Date: Oct 2012
Location: Up The Irons!
Posts: 222
Activity: 0%
Longevity: 62%
Default

Pool látom nincs életed, hogy másokéval törődsz ahelyett...
__________________
Up The Irons! 1/A
Néhány másik lejjebb.
Reply With Quote
  #13263  
Old 05-13-2013, 15:36
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Legnagyobb egyéni foglalás tegnapról az 1. szinten:
2013-05-12 04:00:51 Garázdálkodj Okosan (#665458) elfoglalt 570 hektárt -_NO FEAR_- (#196354) országától.


Grat társam....
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #13264  
Old 05-13-2013, 18:15
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Muszáj vagyok néhány dolgot leírni ide mert egyre több ember van eltévedve és valótlan dolgokat vágnak hozzám.

Rögtön azzal kezdeném, hogy én még sose menekültem senki elől, nem hinném, hogy egy játékban kellene, egyszerűen csak feladtam a kínlódásom A-ba. (Bár ezt csak Vityu mondta, aki szintén menekült már több csoportból is, csupán a kifogás/magyarázat volt más de a lényeg nem. )
Kínlódtam, mert nulla arannyal mentem A-ba (ennek is oka volt persze és a terv is más volt mint lett) Viszont már 2 klán tagja is mondta azt nekem, hogy a Big kitömött a távozásomkor milliós egységekkel (volt aki azt is megmondta elittel és varival )
Na ez marhaság! 2-2,5yard kp-m volt nulla sereg és valami 3k hektár, 100 kör játékidő.

Jojó bevett, termelni a csoport miatt nem volt lehetőségem. Elkezdtem haladni úgy, hogy ne kerüljön sokba, próbáltam nem elengedni, próbáltam próbaseregekkel és éjjel támadni amikor talán kevesebb az aktivitás.
Tegnapra 30-40k-s értékre közeledtek a Dragon tagjai, ahhoz, hogy ellenük felvegyem a kesztyűt elég sok pénzre lett volna szükségem. Nem akartam úgy elverni egy klán tartalékának x részét, hogy közben még valszeg nem is haladtam volna előre.
Így arra jutottam, hogy feladom, ez így nem megy. Majd hozok fel másik orit és kész, amiben lesz saját magam által megtermelt pénz.
Őszintén szólva valahol szégyellem hogy fél szemért fordulok egy 8 szemes országgal, viszont senki nem mondhatja, hogy "a más pénzéből könnyű".

Röviden kb ennyi és ezzel mindenki üzenetét meg is válaszoltam.
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to For This Useful Post:
  #13265  
Old 05-13-2013, 19:24
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Pumi View Post
Muszáj vagyok néhány dolgot leírni ide mert egyre több ember van eltévedve és valótlan dolgokat vágnak hozzám.

Rögtön azzal kezdeném, hogy én még sose menekültem senki elől, nem hinném, hogy egy játékban kellene, egyszerűen csak feladtam a kínlódásom A-ba. (Bár ezt csak Vityu mondta, aki szintén menekült már több csoportból is, csupán a kifogás/magyarázat volt más de a lényeg nem. )
Kínlódtam, mert nulla arannyal mentem A-ba (ennek is oka volt persze és a terv is más volt mint lett) Viszont már 2 klán tagja is mondta azt nekem, hogy a Big kitömött a távozásomkor milliós egységekkel (volt aki azt is megmondta elittel és varival )
Na ez marhaság! 2-2,5yard kp-m volt nulla sereg és valami 3k hektár, 100 kör játékidő.

Jojó bevett, termelni a csoport miatt nem volt lehetőségem. Elkezdtem haladni úgy, hogy ne kerüljön sokba, próbáltam nem elengedni, próbáltam próbaseregekkel és éjjel támadni amikor talán kevesebb az aktivitás.
Tegnapra 30-40k-s értékre közeledtek a Dragon tagjai, ahhoz, hogy ellenük felvegyem a kesztyűt elég sok pénzre lett volna szükségem. Nem akartam úgy elverni egy klán tartalékának x részét, hogy közben még valszeg nem is haladtam volna előre.
Így arra jutottam, hogy feladom, ez így nem megy. Majd hozok fel másik orit és kész, amiben lesz saját magam által megtermelt pénz.
Őszintén szólva valahol szégyellem hogy fél szemért fordulok egy 8 szemes országgal, viszont senki nem mondhatja, hogy "a más pénzéből könnyű".

Röviden kb ennyi és ezzel mindenki üzenetét meg is válaszoltam.
Hát nem én bontottam el 100k pontra és mentem szk-ra. Persze, hogy menekülésnek hívom. (Mint ahogy te azt, amikor nekem végre meg lett a fellépéshez szükséges köröm, és felléptem. Jah, hogy közben ti alattunk voltatok? Kb ebben az 1 esetben találkoztunk lentebbi csoportokban, úgyhogy kevésbé használd a többes számot.)

Igazából azt utálom az A-ban, hogy rengeteg bakit semmissé lehet tenni. Ilyen a fokozás, ilyen a szétdobálás, és az elbontás-szk kombó is, amit most csináltál.
Én értem, hogy nincs pénz... De mit is szoktak mondani a túl magasra, indokolatlanul jutott országokról? Lufi.
Ha nincs meg a pénz a harcokhoz, akkor 1: ne menj olyan magasra, ameddig nem lesz meg, 2: viseld a következményét, 3: ne írogass, hogy miért nem fogod felvállalni.

Termelni 5000 hektáron is lehet. Ne derogáljon már egy 8 szemes országot az, hogy hamarabb kell termelni, nem a top-ban.

(Egyébként nem tudom, hogy ez a csoport, ami volt, és nem hagyott téged termelni, milyen volt. Mert én csak azt látom, hogy alig lehet haladni, mert elfekkel van tele a csoport. Biztos ők nyaggatják a termelőket.)
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #13266  
Old 05-14-2013, 15:38
Surranohalal's Avatar
Surranohalal Surranohalal is offline
Member
 
Join Date: Oct 2012
Location: Up The Irons!
Posts: 222
Activity: 0%
Longevity: 62%
Default

2013-05-13 04:00:46 War Of The Damned (#222111) megtámadta Up The Irons! (#655552) országát, de nem tudott áttörni a védelmen.
__________________
Up The Irons! 1/A
Néhány másik lejjebb.
Reply With Quote
  #13267  
Old 05-14-2013, 15:46
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Esetleg beírhatnád azt is, hogy sikerült 3 katonát képezned...
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #13268  
Old 05-14-2013, 17:39
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Esetleg beírhatnád azt is, hogy sikerült 3 katonát képezned...
Nem volt az csak kettő paraszt, akiből katona lett...
Őt ne számold bele...
Reply With Quote
  #13269  
Old 05-14-2013, 18:14
Surranohalal's Avatar
Surranohalal Surranohalal is offline
Member
 
Join Date: Oct 2012
Location: Up The Irons!
Posts: 222
Activity: 0%
Longevity: 62%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Esetleg beírhatnád azt is, hogy sikerült 3 katonát képezned...
beírtam, azok védték le..

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Nem volt az csak kettő paraszt, akiből katona lett...
Őt ne számold bele...
a parasztok - veled ellentétben - a társadalom hasznos tagjai. tehát ezt bóknak veszem.
fail again, fail móre, fail harder
__________________
Up The Irons! 1/A
Néhány másik lejjebb.
Reply With Quote
  #13270  
Old 05-14-2013, 18:19
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Surranohalal View Post
2013-05-13 04:00:46 War Of The Damned (#222111) megtámadta Up The Irons! (#655552) országát, de nem tudott áttörni a védelmen.
Elkezdtél egy lejárató hadjáratot, csak valamiért magad ellen. Nem értem.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 11 (0 members and 11 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 14:46.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu