Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 01-03-2007, 20:03
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default Ki mióta játszik?

Ezt a témát azért nyitottam mert érdekelne ki mióta hódítózik, és hogy van e valami mód arra hogy megtudjam a rég elveszett országaim mikor kerültek regelésre, valami archivum van e ezekről az orikról.

Személy szerint pontosan nem tudom meghatározni mikor indítottam az első orimat. Annyi biztos viszont hogy (ha jól emlékszem a pontos címre) http://hodito.netkapu.hu címen regeltem először és sokáig kareszland néven futottam. Akkor még csak 1 ország tartozhatott 1 emberhez. Nagyon nagy kihagyásokkal játszottam sokáig. És mindig új országot kezdtem. Az első nekifutásra túl sem jutottam az 5. szinten. Utána eljutottam a 4. ig akkor volt ha jól emlékszem a démonos időszak. Nekem 1 tojást sikerült begyűjteni. Máig se tudom mire lehetett volna használni és ha jól emlékszem a vonatkozó topicra mások sincsenek tisztában ezzel. Ezután következett egy hatalmas szünet majd indult az az orim ami immáron a 2. szinten található és smokers vilage néven fut. Ez az ország ha jól emlékszem meg van már vagy 3-4 éves. Azért tartok még mindig csak itt mert télen csak 6 hetet ill. nyáron tudok csak játszani. Erre az országomra nagyon vigyázok. A szabálytalanságnak még csak a gondolatát is kerülöm ugyanis kareszland legalább 3 példánya került annak idején anarchba. Javarészt tudatlanság miatt. Talán egyszer volt szándékos szabálysértés. Ennyi lenne a történetem.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 01-03-2007, 20:37
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Na írok én is ide

Az első orim az olyan 2 éve indult ősszel az azonosítási időszak alatt. Mi másként mint hullaként hát kb 3 hete volt... utána jött egy óriás- hasonló módon végezte Még végül rátaláltam egy emberre aki segített nekem -azóta se tudom ki volt az- és elindítottam egy hullát Jóbarátok néven. Vele átnetem a 4. szintre és akkor egy hiba miatt kb 1 évig nem hódoztam. Majd jött egy email egy év múlva h ha nem lépek be törölni fogják. Akkor újra beléptem és elkezdtem játszani. Találtam egy jó szövit, de szintlépés előtt anarchba kerültem
Sajna ezt az orit már töröltem és leregeltem a mostani 4. szintes orimat Drifting 4ever in Tokyo -épp a Tokio driftet néztem és igen Drag az egy jó film- Majd amikor léptem regeltem Diem Disumot is. Mind2 jó szöviben van
Na kb ennyi kis élettörténetem
Reply With Quote
  #3  
Old 01-03-2007, 20:41
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hajjaj... én valamikor réges régen regisztráltam, már nem is emlékszem az országom nevére,d e ez még nagyon a kezdetek kezdetén volt. Viszont mivel akkoriban nem volt otthon netem, csak a Hódító miatt beiratkoztam az Országos Mezőgazdasági Könyvtárba, ahova heti 2-3 alkalommal elzarándokoltam a játék kedvéért. Egy emlékem még van azokból az időkből: volt egy Burkus Király (ha itt van, vagy ismeri valaki, akkor bocs, hogy oly' sok idő után ezt elmondom )nevű ország, sorozatosan támadott, és mindig bebukott. Egy idő után írtam neki, hogy inkább szövetkezzünk, mert így nem lesz jó neki. Szóval akkoriban még így választottam szövetségeseket

Aztán 2002 szeptemberében szakítottam a barátnőmmel, hazaköltöztem, és nagy unalmamban nézelődtem a neten, és (újra) belefutottam a Hódítóba. Időm rengeteg volt, hát belefogtam... no, azóta bekattantam, és nem tudom abbahagyni (nem is akarom ).

Szóval röviden a válaszom: 2002 szeptembere óta játszom rendszeresen
Reply With Quote
  #4  
Old 01-03-2007, 20:46
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by dreaman68 View Post
Na írok én is ide

Az első orim az olyan 2 éve indult ősszel az azonosítási időszak alatt. Mi másként mint hullaként hát kb 3 hete volt... utána jött egy óriás- hasonló módon végezte Még végül rátaláltam egy emberre aki segített nekem -azóta se tudom ki volt az- és elindítottam egy hullát Jóbarátok néven. Vele átnetem a 4. szintre és akkor egy hiba miatt kb 1 évig nem hódoztam. Majd jött egy email egy év múlva h ha nem lépek be törölni fogják. Akkor újra beléptem és elkezdtem játszani. Találtam egy jó szövit, de szintlépés előtt anarchba kerültem
Sajna ezt az orit már töröltem és leregeltem a mostani 4. szintes orimat Drifting 4ever in Tokyo -épp a Tokio driftet néztem és igen Drag az egy jó film- Majd amikor léptem regeltem Diem Disumot is. Mind2 jó szöviben van
Na kb ennyi kis élettörténetem
Izé és nekem mi közöm hozzá ? amúgy télleg jó a film
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #5  
Old 01-03-2007, 20:52
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Izé és nekem mi közöm hozzá ? amúgy télleg jó a film
te szóltál le emiatt nem?
Reply With Quote
  #6  
Old 01-03-2007, 20:55
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by dreaman68 View Post
te szóltál le emiatt nem?
attól függ honnan nézzük
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #7  
Old 01-03-2007, 20:56
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
attól függ honnan nézzük
huhúú ezt jogosnak érzem
Reply With Quote
  #8  
Old 01-03-2007, 21:00
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én 1999 nyarán kezdtem.
Aztán amikor beindult a fordulós rendszer, akkor nagyon igyekeztem regisztrálni, hogy kis sorszámot kapjak. Sikerült is 200 alatti sorszámot szereznem. Aztán 1 nap után nem tudtam belépni. Próbálkoztam, de sehogyse sikerült. Írtam a supportra. Azt a választ kaptam, hogy meghibásodott a szerver és néhány ország adata tönkrement, de mivel annyira a játék elején vagyunk, nyugodtan indíthatok új országot.
Így is tettem, de akkor már csak a 6080-s sorszám jutott.

Most már világosan látszik, hogy mekkora kár ért. 16000 VIP kör, hisz ennyivel többet ér az 1000 alatti sorszám.
Ati, kárpótlásul kérek 16000 VIP kört!
Reply With Quote
  #9  
Old 01-03-2007, 21:01
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

én kb 2001 szeptemberében indítottam az első orimat a normálban. majd kicsivel később regeltem 1-et a lassúba is az egyik ismim miatt. egyszerre 2 orival játszodtam (igaz, 2 különböző csopiban), de nem kaptam anarchot érte, pedig akkor még kellett volna.

az első orimnál a fajt úgy választottam, hogy elolvastam mindnek a leírását (csak a leírást, az előnyök, a hátrányok és a fajivarik nem érdekeltek). így elég természetesnek találom, hogy a gnómot választottam. arra meg nagyon büszke vagyok, hogy már az első orimmal sikerült feljutni a 3. szintre.
a 3. szinten megtámadtam 1 beteg orit. akkor még nem tudtam, milyen, ha beteg az orid. vagyis elvesztettem a katonáim és a lelkesedésem kb 50%-át, de folytattam azért. 2-3 nap múlva újból beteg lett az orim. ezzel betelt a pohár, és 2002 tavaszán szó nélkül töröltem minden orimat...

...majd 2003 augusztusában eszembe jutott, hogy volt egy Hódító nevezetű játék, és jó lenne újból kipróbálni.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #10  
Old 01-03-2007, 21:22
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Erre már tuti van topic, azért vagyok ilyen biztos benne mert oda írtam még anno, ott szavazás is volt
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Éheztetés! petyac Stratégia & Tippek 140 09-27-2008 07:52


All times are GMT +1. The time now is 12:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu