Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 10-02-2006, 21:14
TM Laci TM Laci is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 163
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Azonosítás

28 országot kéne azonosítanom, de csak 19 azonosito kód érkezett. A Hódítóról lekérdeztem az országaim listáját, és az teljesen rendbe is volt, mind a 28 rajta van. Kérdem én: a többit nem is kell azonosítanom? (mind a 28 ori egy mail cimen van)
Sponsored Links
  #2  
Old 10-02-2006, 21:27
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by TM Laci View Post
28 országot kéne azonosítanom, de csak 19 azonosito kód érkezett. A Hódítóról lekérdeztem az országaim listáját, és az teljesen rendbe is volt, mind a 28 rajta van. Kérdem én: a többit nem is kell azonosítanom? (mind a 28 ori egy mail cimen van)


No nézzük. Leírtam ugye részletesen, hogy hogy fog menni az azonosítás.

Itt: http://forum.queosia.com/showthread.php?t=857

Tessék elolvasni.

Különösen ajánlom figyelmedbe a "Melyik nap lesznek kiküldve az azonosításhoz szükséges kódok?" kérdést, és a rá írt választ.

Ez a leírás egyébként közvetlenül a címlapra is be van linkelve.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 10-03-2006, 17:46
Nola
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Ez nagyon jó. Akkor ezek szerint mikor azonosítani kell az orit akkor semmi nem működik benne sőt lopható meg minden. Emiatt kb 100 millától fosztottak meg mert a helytartó sem működik nagyon jó tényleg. Legalább a helytartó működhetett volna. Nemazért fizettem már pár ezret hogy emiatt essen szét az orim.
  #4  
Old 10-03-2006, 17:54
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mondjuk olvasd el, ami ki van írva, és ami emailben is kimegy, és akkor nem fogsz így meglepődni. Hihetetlen, hogy mindig ez van, 57 helyre ki van írva, mi lesz, jó előre, és mindig van egy csomó ember, aki kapkodja a fejét, amikor elérkezik az idő
  #5  
Old 10-03-2006, 17:57
Nola
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Ez nem kapkodás. Akkor lenne kapkodás meg sima durrogás ha nemtennék semmit. Tuttommal az azonosítás azok miatt kell mert sokat nemnéznek az országokra. De sztem aki használja a vipet az lehet azért használja mert nemtud minden percben a gép előtt ülni. Sőt a játék kényelmet szolgáltat. Ezért nemis kell beírni a 4 jegyű számot ha belépsz a játékba.
  #6  
Old 10-03-2006, 18:05
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Nola View Post
Ez nagyon jó. Akkor ezek szerint mikor azonosítani kell az orit akkor semmi nem működik benne sőt lopható meg minden. Emiatt kb 100 millától fosztottak meg mert a helytartó sem működik nagyon jó tényleg. Legalább a helytartó működhetett volna. Nemazért fizettem már pár ezret hogy emiatt essen szét az orim.
Napokkal előre szólva lett, hogy mi fog történni, hogy figyelj oda, hogy kibírja az országod, és készülj fel rá. Nem tehetek róla, hogy nem olvastad. Elég feltűnően ki volt írva a címlapra.
__________________
Hódító * Queosia
  #7  
Old 10-03-2006, 18:09
Nola
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

De ati. Nem az a bajom hogy nem lehet belépni vagy hogy lophatnak vagy akármi más. Hanem az hogy "fizettem a helytartóért." Sztem igazán működhetett volna.
  #8  
Old 10-03-2006, 18:13
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Nola View Post
De ati. Nem az a bajom hogy nem lehet belépni vagy hogy lophatnak vagy akármi más. Hanem az hogy "fizettem a helytartóért." Sztem igazán működhetett volna.

Ha működött volna, akkor az lenne a gond (nem feltétlen Tőled, hanem mástól), hogy nem mentek a körök, mégis miért fogytak a vip körök.

Éppen ezért ez teljesen egységes: ha nem mennek a körök, nincs helytartó sem, és nem fogynak a vip körök sem. Ez vonatkozik szabira, vonatkozik kitiltásra, vonatkozik arra az időszakra, ha valamiért a Hódító áll, vonatkozik minden más olyan időszakra, amikor az országod "nem megy". Így lehet tudni, hogy mikor dolgozik a helytartó, és mikor nem.
__________________
Hódító * Queosia
  #9  
Old 10-03-2006, 18:20
Nola
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Na mind1. Azért kössz a pontos infót. De még
  #10  
Old 10-03-2006, 21:17
TM Laci TM Laci is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 163
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Melyik nap lesznek kiküldve az azonosításhoz szükséges kódok? 2006. október 2-án kezdjük el a kódok kiküldését, országsorszám szerinti sorrendben haladva. Hogy a normál játékmenetet a sok levél ne befolyásolja, ezért a kiküldés időbelileg el van nyújtva, akár több nap is lehet, mire a magasabb sorszámú országok sorra kerülnek.

elnézést, én hibám...nem olvastam
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Anarchista ori azonosítás banyek Segítség az Anarchista csoporthoz 8 10-03-2006 16:54
2006 őszi azonosítás menete Ati Fontos bejelentések 1 10-03-2006 11:02


All times are GMT +1. The time now is 19:05.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu