Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > MUD > Segítség

Segítség Ha elakadtál, vagy kérdésed van

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 05-26-2010, 21:41
olvastar olvastar is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2010
Posts: 38
Activity: 0%
Longevity: 76%
Default Teleport

Az normális ha valami csatornába vagy dungeon-be teleportálódik a karakterem?
1300 mozgáspont felett voltam, éppen gyilkolásztam az egereket (tökre röhögtem mikor megkaptam a küldit mert akkor már túl voltam páron) mikor az egyik résznél már majdnem végeztem az egérrel 1 vagy 2 hpje volt már csak mikor hirtelen egy csatornarendszerben találtam magam 26 mozgáspontal...
HP bár cinkes volt még tartott...
(volt már cinkesebb helyzet is... éltem túl csatát 1HPvel is "Mer mennek mint az állat!")
Ez normális? Csak kérdem... úgyse tok mozogni mert az a mozgáspont arra nem elég h keresgéljek... A HP visszaugrott 5re mint csata előtt volt... Mind1, majd holnap visszanézek körültekinteni :P most ugyis dolgom van
Sponsored Links
  #2  
Old 05-26-2010, 21:54
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Normális: meghalt a karaktered.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 05-27-2010, 07:18
olvastar olvastar is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2010
Posts: 38
Activity: 0%
Longevity: 76%
Default

Ahant... Csak nem volt nyilvánvaló mert 5-2 az három... Akkor valszeg késett a cucc vagy nem tudom... Mindegy akkor elmondhatom h ez is megvolt
  #4  
Old 05-27-2010, 07:38
olvastar olvastar is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2010
Posts: 38
Activity: 0%
Longevity: 76%
Default

-.-' És remélem nem fogok itt 3 napig kóvályogni már a 3. lépcsőnél vagyok de ez se enged fel -.-' Ha megtalálnám a kaszást itt lenn akkor rávenném h mutassa meg az utat és akkor nem kellene ennyit császkálni Nem raknátok be a kedvemért? Mondjuk megszólithatna h: "Hiába futsz! Ugyse menekülsz!" Vagy " Ugyis utolérlek" Vgay nemtom -.-' Valami poént betehettek ne legyen már ien szomi dolog meghalni! tiszta depi van itt lenn! Sötét... Komor... Egyhangú... ELTÉVEDTEM!... Valami kresztáblát rakhattak volna... Mondjuk h megengedett sebesség vagy mi... Egyirányú utca... Ha két irányba mész jön a rendőr és útbaigazit... Mittudomén Ajánlott sebesség feltétlen legyen... Egy T alakú útkereszteződést 4. próbálkozásra sikerült bevenni...
  #5  
Old 05-27-2010, 11:01
olvastar olvastar is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2010
Posts: 38
Activity: 0%
Longevity: 76%
Default

Annak aki nem találná az alagútbúl kivezetű feljáratot (Még én se találtam meg pedig szerintem harmadjára kezdem neki körbejárni a területet) annak ajánlom h ELSŐRE kezdjen neki térképet csinálni...Én annyira unatkozok itt, hogy már Excel dokumentumban a kockákat szinezgetem... 50%os szürke az út, feljárat amit látok zöld, amit meg próbáltam az piros... Gyengéb idegrencerrel megáldott személyeknek meg fogja tenni szerintem egy papir ceruza is
  #6  
Old 05-27-2010, 11:18
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by olvastar View Post
Annak aki nem találná az alagútbúl kivezetű feljáratot (Még én se találtam meg pedig szerintem harmadjára kezdem neki körbejárni a területet) annak ajánlom h ELSŐRE kezdjen neki térképet csinálni...Én annyira unatkozok itt, hogy már Excel dokumentumban a kockákat szinezgetem... 50%os szürke az út, feljárat amit látok zöld, amit meg próbáltam az piros... Gyengéb idegrencerrel megáldott személyeknek meg fogja tenni szerintem egy papir ceruza is
Ajanlom hogy olvasgasd a mud topicokat vagy kerj segitseget tapasztaltabbaktol. Jobb oldalt kozepalul van vhol a letra emlekeim szerint.

3-4 meghalas es 3 masodperc alatt kinnleszel, semmi terkep nem kell hozza.
__________________
Remedy
  #7  
Old 05-27-2010, 11:52
olvastar olvastar is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2010
Posts: 38
Activity: 0%
Longevity: 76%
Default

Áhhh Én ráérek De aranyos vagy köszi... mostmár csak a térkép miatt se akarom megtalálni a létrát csak utolsónak... SZal kösz h szóltál merre kell menni arra nem fogok A fele már megvan, nincs hátra sok... Igy hajnal 3kor nincs jobb dolgom... A fejem KB ilyen Nem meglepődött, csak az állam már nem tartom és a szemem ekkorára kell kinyitni h lássak valamit... Eléggé le vagyok zsibbadva... Ha feljutok meg gondolkodni kellene és akkor azonnal itthagyom... Inkább rajzolgatok Excelbe Az olyan értelmes
  #8  
Old 05-27-2010, 13:21
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Ha tudod, hogy létrát kell keresni, akkor miért próbálod ki a lépcsőket hogy felengednek-e??
  #9  
Old 05-27-2010, 18:38
olvastar olvastar is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2010
Posts: 38
Activity: 0%
Longevity: 76%
Default

Lépcső létra egyre megy... AZ a lényeg h feltérképeztem az egész területet, és most teljesen mind1 h hova dob le csak rápillantok a térképre és tudom merre kell mennem (Már vagy 8X sikerült azóta meghalnom ehh)
  #10  
Old 05-27-2010, 20:27
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by olvastar View Post
Lépcső létra egyre megy...
Ilyen felfogással nem csodálom, hogy több óra volt mire kijutottál.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 22:01.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu