Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 12-24-2008, 10:10
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default T-home IPTV

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Az igazi az lenne, ha végre lehetne rá külső vinyót kötni, hogy oda is vejessen fel, és ne legyek bekorlátozva időbelileg... Na mindegy, ez már off itt.
Ez szerintem még nem most lesz, de ha meg is lesz, sajna arról nem tudod majd a filmeket és egyéb dolgokat lementeni Hackelni meg rájöttem hogy baromság, súlyos tízezreket bukhatnánk vele.
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 12-24-2008, 10:15
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Ez szerintem még nem most lesz, de ha meg is lesz, sajna arról nem tudod majd a filmeket és egyéb dolgokat lementeni Hackelni meg rájöttem hogy baromság, súlyos tízezreket bukhatnánk vele.
Nem is a lementés miatt mondtam, hanem a tárhely miatt. Most 65 órát tudok kb felvenni rá, ami valljuk be nem olyan sok. A külső winyók ára pedig zuhan folyamatosan. Rákötök egy 500 gigás winyót, és máris van plusz 500 órám. Vagy rákötök egy 2 terrás winyót... bár ez még ma talán kevésbé éri meg.

Mindenesetre az usb csatlakozó adott a dobozon erre, tehát az elvi lehetőség ott van, már csak kezelnie kéne tudnia/akarnia.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #3  
Old 12-24-2008, 10:18
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nem is a lementés miatt mondtam, hanem a tárhely miatt. Most 65 órát tudok kb felvenni rá, ami valljuk be nem olyan sok. A külső winyók ára pedig zuhan folyamatosan. Rákötök egy 500 gigás winyót, és máris van plusz 500 órám. Vagy rákötök egy 2 terrás winyót... bár ez még ma talán kevésbé éri meg.

Mindenesetre az usb csatlakozó adott a dobozon erre, tehát az elvi lehetőség ott van, már csak kezelnie kéne tudnia/akarnia.
rákötsz egy 2 terrás winyót, és az egész barátköztöt visszamenőleg úgy 10 évig felveszed

Amúgy én meg vagyok elégedve vele, más szolgáltatónál nem tudok ilyenről hogy fel lehet venni, meg videótéka, meg netrádió a képminőség sem rossz, egy hátránya van annak hogy ha 2 STB van, hogy ha az egyiken veszed az x csatornán lévő műsort, és nézed az y csatornán lévő műsort, a másik STB-is csak ezekből lehet választani

Szerk: STB=Set-Top-Box ha valaki nemtudná
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Redback For This Useful Post:
  #4  
Old 12-24-2008, 10:22
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Amúgy én meg vagyok elégedve vele, más szolgáltatónál nem tudok ilyenről hogy fel lehet venni, meg videótéka, meg netrádió
Nekem más szolgáltató van, mert a T-Home az kijött, hümmögött a szerelő egy sort, majd közölte, hogy ide aztán nem. Úgyhogy UPC-től van ilyen dobozkám, kábeles kivitelben. De a műholdas csomagjuknak is van felvevőjük.

Szerintem jó dolog, bár az a 65 óra az szűkös... Igaz most elkezdtem megnézegetni a még tavasszal felvett filmeket, és rájöttem, hogy ezek csak a helyet foglalták, mert értelmük nem sok...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #5  
Old 12-24-2008, 10:28
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nekem más szolgáltató van, mert a T-Home az kijött, hümmögött a szerelő egy sort, majd közölte, hogy ide aztán nem. Úgyhogy UPC-től van ilyen dobozkám, kábeles kivitelben. De a műholdas csomagjuknak is van felvevőjük.

Szerintem jó dolog, bár az a 65 óra az szűkös... Igaz most elkezdtem megnézegetni a még tavasszal felvett filmeket, és rájöttem, hogy ezek csak a helyet foglalták, mert értelmük nem sok...
Akkor tévedtem, bocsáánat
Jah és miért nem szerelte be?^^Nekem tesóm t-homenál dolgozik, szóval nekünk ez éri meg a legjobban
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #6  
Old 12-24-2008, 10:30
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Akkor tévedtem, bocsáánat
Jah és miért nem szerelte be?^^Nekem tesóm t-homenál dolgozik, szóval nekünk ez éri meg a legjobban
A rendelkezésre álló sávszélesség nem igazán tette lehetővé.

Most egy olyan 2 megát bír el a vonal, az meg nem volt neki elég, még net nélkül se, nemhogy azzal együtt.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #7  
Old 12-24-2008, 10:32
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Az eredeti felvetésre visszatérve (hogy szedem le a dobozról a felvett műsort), van egy egyszerű megoldás. TV-kártya a számítógépbe, doboz ezzel összekötve, sima lejátszás, és a gépen felveszed. Onnan már tudsz vele bármit csinálni. Kicsit macerás sajnos.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #8  
Old 12-24-2008, 11:19
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Az eredeti felvetésre visszatérve (hogy szedem le a dobozról a felvett műsort), van egy egyszerű megoldás. TV-kártya a számítógépbe, doboz ezzel összekötve, sima lejátszás, és a gépen felveszed. Onnan már tudsz vele bármit csinálni. Kicsit macerás sajnos.
scartos tvkártya van?
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #9  
Old 12-24-2008, 11:20
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A rendelkezésre álló sávszélesség nem igazán tette lehetővé.

Most egy olyan 2 megát bír el a vonal, az meg nem volt neki elég, még net nélkül se, nemhogy azzal együtt.
Nekünk olyan 10-12 mega, 1 boxnak 4 mega kell, sszóval a 2 megás nettel simán elmegy
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #10  
Old 12-24-2008, 11:35
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
scartos tvkártya van?
Nem tudok róla, de egy videós boltba bemész, és kapsz kábelkészletet, ami scart-ból átalakítja videó-balhang-jobbhang kábelekre a jelet, amit utána már rá tudsz kötni a tvkártyára (sárga, piros, fehér). De előtte a tvkártyát jól nézd meg, hogy tudja azt, amit a műsor tud. Hiába van például HD minőségű csatornád, ha a tvkártya ennél csak butábbat tud kezelni, akkor nagyon romlik a minőség.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Iptv Ati PC (hardver, szoftver, játékok stb.) 32 06-04-2007 20:14


All times are GMT +1. The time now is 00:25.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu