Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 06-30-2008, 11:42
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default Kezdők fóruma.

na akkor nyitok ennek itt egy topicot, hátha jobban odafigyeltek így rá
megnyítottam (tudomásom szerint) az első kezdők számára fenntartott fórumot...sokakat valószínű idegesített egy kicsit, mikor jöttek a kezdők és olyan kérdések sorát tették fel, amikhez csak a súgót kellett volna elolvasni...
én már csak úgy nosztalgiából játszogatok, így megnyitottam egy fórumot a számukra, ahol beszélgethetnek egymással, teljesen egyenjógúak, és ahol, ha hülyeséget kérdeznek sincsenek leoltva, hanem segítek nekik és megmondom a választ valamilyen módon (hol találják meg pontosan a súgóban, megmondom magát a választ, stb....)
aki úgy érzi, hogy kezdő az zöldeljen és máris csatlakozhat illetve segítőkész, tapasztalt játékosokat is szívesen várok
várom a zöldeket ide: Winnie the Pooh (#538115)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 06-30-2008, 11:53
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
na akkor nyitok ennek itt egy topicot, hátha jobban odafigyeltek így rá
megnyítottam (tudomásom szerint) az első kezdők számára fenntartott fórumot...sokakat valószínű idegesített egy kicsit, mikor jöttek a kezdők és olyan kérdések sorát tették fel, amikhez csak a súgót kellett volna elolvasni...
én már csak úgy nosztalgiából játszogatok, így megnyitottam egy fórumot a számukra, ahol beszélgethetnek egymással, teljesen egyenjógúak, és ahol, ha hülyeséget kérdeznek sincsenek leoltva, hanem segítek nekik és megmondom a választ valamilyen módon (hol találják meg pontosan a súgóban, megmondom magát a választ, stb....)
aki úgy érzi, hogy kezdő az zöldeljen és máris csatlakozhat illetve segítőkész, tapasztalt játékosokat is szívesen várok
várom a zöldeket ide: Winnie the Pooh (#538115)
Az a gáz hogy egy kezd előbb hagyja abba a játékot minthogy kijöjjön külső fórumra plusz ha jól tudom h nem is vagy fórumtag el se éred a külső fórum linkjét máshonnan meg max. dipiből tudja meg hogy te figyi van egy ilyen fórum ahol segítenek neked. Szerintem ez a próbálkozás mint halottnak a csók kb. annyi.

De amúgy tiszteletreméltó és becsülendő próbálkozás!
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #3  
Old 06-30-2008, 11:56
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Az a gáz hogy egy kezd előbb hagyja abba a játékot minthogy kijöjjön külső fórumra plusz ha jól tudom h nem is vagy fórumtag el se éred a külső fórum linkjét máshonnan meg max. dipiből tudja meg hogy te figyi van egy ilyen fórum ahol segítenek neked. Szerintem ez a próbálkozás mint halottnak a csók kb. annyi
Dragi, nekem nem olyan kezdő kell aki abbahagyja
én olyanoknak szeretek segíteni, akik fejlődnek és nem kérdez 1 hónap segítés után olyat, amit a frissen regiző is tud
akiből lesz valami, az odatalál...(az más kérdés, hogy az talán megáll a saját talpán, és nem kér segítséget)
Reply With Quote
  #4  
Old 06-30-2008, 11:58
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

és meg is talált most éppen egy kezdő
Reply With Quote
  #5  
Old 06-30-2008, 12:01
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
Dragi, nekem nem olyan kezdő kell aki abbahagyja
én olyanoknak szeretek segíteni, akik fejlődnek és nem kérdez 1 hónap segítés után olyat, amit a frissen regiző is tud
akiből lesz valami, az odatalál...(az más kérdés, hogy az talán megáll a saját talpán, és nem kér segítséget)
csak ezzel meg az a baj hogy ez így meg nem fair mert lehet olyanból is lehetne jó játékos aki éppenséggel lusta utánajárni hogy na hol tudnak nekem itt segíteni . Itt ezzel az a baj hogy nincs meg az esélyegyenlőség

én még mindig azt mondom a régi fórum sokkalta jobb volt és sokkal jobban mükődött mint ezek az új fórumok

Last edited by Dragi; 06-30-2008 at 12:03..
Reply With Quote
  #6  
Old 06-30-2008, 12:04
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
csak ezzel meg az a baj hogy ez így meg nem fair mert lehet olyanból is lehetne jó játékos aki éppenséggel lusta utánajárni hogy na hol tudnak nekem itt segíteni . Itt ezzel az a baj hogy nincs meg az esélyegyenlőség
Dragi, annál többet, hogy hirdetem magam, meg Beni is itt is, dipóban is nem tudok tenni
írok olyan oriknak akik nem néznek ki jól...még ez az amit meg tudok tenni és, ha kell ezt is megteszem majd
Reply With Quote
  #7  
Old 06-30-2008, 12:06
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
Dragi, annál többet, hogy hirdetem magam, meg Beni is itt is, dipóban is nem tudok tenni
írok olyan oriknak akik nem néznek ki jól...még ez az amit meg tudok tenni és, ha kell ezt is megteszem majd
Rendben, én csak Sok Szerencsét tudok kívánni!
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #8  
Old 06-30-2008, 12:07
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Rendben, én csak Sok Szerencsét tudok kívánni!
kösz...kellhet
Reply With Quote
  #9  
Old 06-30-2008, 12:15
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Az a gáz hogy egy kezd előbb hagyja abba a játékot minthogy kijöjjön külső fórumra plusz ha jól tudom h nem is vagy fórumtag el se éred a külső fórum linkjét !
Pl a hodito fooldalan vagy egy forum link azert. Meg meg par helyen, a hirek kozott ketto direkt link is van. Szoval lehetoseg az van

Es a videokban is ott van
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #10  
Old 06-30-2008, 12:26
Goldy's Avatar
Goldy Goldy is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,166
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

És mi van azzal aki előbb inkább csak olvasna? Ezeket új marhaságokat meghívó nélkül olvasni sem lehet...

Én pl fél évig csak olvastam a fórumot, abból is rengeteget lehetett tanulni, ennek most annyi meg egy bambi. A külső terjengős topicjain meg aki végig verekszi magát annak csak tényleg gratulálni tudok a kitartásához, remek statisztikus vagy kutató bölcsész válna belőle

Burning: de legalább próbálkozol az is vmi
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Goldy For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
gyors csoport fóruma Dragi Általános beszélgetés Hódítós témákban 3 06-20-2008 13:37
A Herbicid klán anarchista fóruma. [HTPA]GeeForce Segítség az Anarchista csoporthoz 98 03-21-2008 07:38
Boszi kis fóruma!! lll Egyéb 26 11-27-2007 22:33
Szövetség fóruma Dragi Elvetett javaslatok 14 05-07-2007 16:38
Kezdők ide :) Phoenix Segítség 114 08-14-2006 10:55


All times are GMT +1. The time now is 15:21.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu