Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #2021  
Old 06-19-2011, 19:38
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Én eddig azt hittem, hogy nincsenek határai, így nem tudnak tolódni
Én is úgy tudtam , hogy az univerzumnak van talán határa de a hülyeségnek nincs )))))
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2022  
Old 06-20-2011, 13:55
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
... jah, aztán mivel ez már foglalt, inkább két g-vel írják, valahova tesznek bele egy szóközt, pár betűt felcserélnek... igazán értelmes eredmények születnek...

Arra a parkolóőrre emlékeztet, aki csakazértis megbünteti az autóst, hiába jelzi neki azt a rendszer, hogy az illető fizet a parkolásért... Ha kell, akkor más rendszámot erőltet be, de meg lesz büntetve!

Itt is valami hasonlót vélek felfedezni... Olvashatatlanságig elrontom, de csakazértis be fogom tudni írni... Az, hogy mindenki azt fogja gondolni rólam, hogy a saját országom nevét is képtelen vagyok helyesen leírni, igazán mellékes...


mégis egy csomó ilyen ország van... nem tudom, elég következetlennek tűnik ez a nem elfogadható országnév miatti törlés, szerintem ne csodálkozz, ha valaki addig próbálkozik ilyenekkel, míg egyszer csak majd nem törlik...
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
  #2023  
Old 06-20-2011, 14:01
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Zoli View Post
mégis egy csomó ilyen ország van... nem tudom, elég következetlennek tűnik ez a nem elfogadható országnév miatti törlés, szerintem ne csodálkozz, ha valaki addig próbálkozik ilyenekkel, míg egyszer csak majd nem törlik...
Na ez most hogy jött ide?

Attól, hogy elgépeli a "Magyarország" szót, még nem lesz nem elfogadható a név, csak magáról állít ki egyfajta szegénységi bizonyítványt.

Már miért kellene ezeket törölni???
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #2024  
Old 06-20-2011, 14:06
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Na ez most hogy jött ide?

Attól, hogy elgépeli a "Magyarország" szót, még nem lesz nem elfogadható a név, csak magáról állít ki egyfajta szegénységi bizonyítványt.

Már miért kellene ezeket törölni???
hát ezt inkább én kérdezhetném
ugyanis én se értem, miért vannak törölve olyan orinevek, amikhez hasonlók meg simán léteznek, nem elfogadható országnévre hivatkozva
félre ne értsd, nem az én valamelyik orimról van szó, csak feltűnt, hogy egy időben sok Magyarország került törlésre, aztán egyszer csak mégis el lett fogadva... most meg itt van Argentína akárhány, ami szintén nem volt elfogadható, pedig rákerestem és vannak hasonló nevű orik...

engem ez tényleg érdekel
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
  #2025  
Old 06-20-2011, 14:11
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Zoli View Post
hát ezt inkább én kérdezhetném
ugyanis én se értem, miért vannak törölve olyan orinevek, amikhez hasonlók meg simán léteznek, nem elfogadható országnévre hivatkozva
félre ne értsd, nem az én valamelyik orimról van szó, csak feltűnt, hogy egy időben sok Magyarország került törlésre, aztán egyszer csak mégis el lett fogadva... most meg itt van Argentína akárhány, ami szintén nem volt elfogadható, pedig rákerestem és vannak hasonló nevű orik...

engem ez tényleg érdekel
Semmi ördöngőség nincs ebben. Nem az országok helyesen, vagy helytelenül írt nevei miatt kerülnek ezek törlésre, hanem a névben szereplő megtévesztésre alkalmas számok miatt.

Ha az országnévvel egybeírva szerepel a szám, akkor kevésbé alkalmas megtévesztésre, így az ilyen országok egyéb probléma hiányában megmaradnak. Az ország nevétől külön írt, sorszámmal összetéveszthető számok nem elfogadhatóak.

Így egy "Magyarország12345" elfogadható, de egy "Magyarország 12345" már nem elfogadható.

Két kivétel van ezzel kapcsolatban: amikor az ország tényleges sorszáma egyezik a beírt számmal, akkor az nem probléma, hiszen nem vezet vele senkit félre; valamint speciális esetben kis sorszámok esetén, saját országok számozására, például "Horland 1", "Horland 2", "Horland 3" -- amennyiben mind saját ország, nem más nevét próbálom felvenni. Amennyiben a névben szereplő szám túl magas, és megtévesztésre adhat okot, akkor már az sem lesz elfogadható.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #2026  
Old 06-24-2011, 22:36
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

imádom amikor az mf törpémmel mnt-t beszélek meg egy szövivel 2 órára rá meg jön a sereg..
Reply With Quote
  #2027  
Old 06-25-2011, 19:39
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post

Az ország nevétől külön írt, sorszámmal összetéveszthető számok nem elfogadhatóak.
Nem különírt, de zárójelbe foglalt ilyen jellegű országnév is van, valószínűleg elnézte aki regelte, ugyanakkor megtévesztő lehet. Nem új országról van szó, akkor most megint nem értem. Vagy ez csak egy szerencsés, akit nem vettetek észre időben, és emiatt már nem akarjátok törölni?
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
  #2028  
Old 06-26-2011, 12:09
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Zoli View Post
Nem különírt, de zárójelbe foglalt ilyen jellegű országnév is van, valószínűleg elnézte aki regelte, ugyanakkor megtévesztő lehet. Nem új országról van szó, akkor most megint nem értem. Vagy ez csak egy szerencsés, akit nem vettetek észre időben, és emiatt már nem akarjátok törölni?
Ha nagyon régi országról van szó, aki valahogyan véletlenül átjutott ezen a szűrésen (például mert akkor még nem volt ennyire egyértelműen körvonalazódva ez a szabály), ott maximum névváltoztatást eszközölünk, egy évnyi játék után a neve miatt nem törlünk senkit.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #2029  
Old 06-27-2011, 14:32
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Hát ez röhej, hogy írok a supportra, elmagyarázom a problémámat, és sorozatban lekezelnek, mint valami fogyatékost... ilyenkor pöppet felmegy a pumpa, de tényleg én vagyok a hülye, hogy szóba hozom, ha gond van....
Ez volt az utolsó ilyen.
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
  #2030  
Old 06-27-2011, 15:03
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Zoli View Post
Hát ez röhej, hogy írok a supportra, elmagyarázom a problémámat, és sorozatban lekezelnek, mint valami fogyatékost... ilyenkor pöppet felmegy a pumpa, de tényleg én vagyok a hülye, hogy szóba hozom, ha gond van....
Ez volt az utolsó ilyen.
Ha így van, ahogy kiemeltem, akkor minek dühöngsz?
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hódítós dühöngő :D Never Fontos események 113 08-07-2008 07:04
Hódítós tali Tatabányán Andrew Bulik 521 03-06-2008 13:56
A Prímposta visszautasítja a hódítós értesítőt mit tegyek? BigPi Általános beszélgetés Hódítós témákban 3 08-28-2007 16:41
Pultoslány kerestetik (vagy srác a lényeg, hogy Hódítós legyen!) monro Egyéb 31 06-15-2007 00:12
Szkarabeusz Söröző Heti Hódítós tali és ulti :D monro Bulik 10 10-30-2006 08:31


All times are GMT +1. The time now is 21:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu