Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #13011  
Old 12-19-2012, 14:48
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
A fele se úgy történt, ahogy mondtad. A vétkes nincs a szövetségben. Problem? Kár volt kihozni külsőre, bármennyire is nem akartad.
Nyilvan ezt kell mondanod. Kerdes az, ha valaki leszervez egy rablogyilkossagot, egy masik meg vegrehajt, vajon csak a masodik a bunos? Attol pedig, hogy mar nincs a szovetsegben, semmi sem valtozik...

Ha ezt persze nem erzed problemanak, az mar a sajat lelkiismereted dolga. Viccesnek semmikepp nem tartom, az tuti...
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
  #13012  
Old 12-19-2012, 14:56
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nyilvan ezt kell mondanod. Kerdes az, ha valaki leszervez egy rablogyilkossagot, egy masik meg vegrehajt, vajon csak a masodik a bunos? Attol pedig, hogy mar nincs a szovetsegben, semmi sem valtozik...

Ha ezt persze nem erzed problemanak, az mar a sajat lelkiismereted dolga. Viccesnek semmikepp nem tartom, az tuti...
Remy, annyit jössz a szmájli dologgal, hogy azt hittem, hogy ismered a használatát, de látom, hogy nem. Segítek, az utolsó mondat kapta.

A többire nem reagálok egy fél gondolattal sem, nem ér annyit.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #13013  
Old 12-19-2012, 16:59
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Ez azért nagyon erős túlzás. Ráadásul aki a legtöbb földet adta le, Lala, ő a legbevállalósabb, ütöttetek is rajta mostanában.

Nekem kellemes meglepetés a Dragonos srácok korrektsége mióta elkezdődtek a harcok, de hadd kérjelek meg Vityu, hogy ennek szellemében Lalát is tiszteljétek meg a normális stílussal. Bírom Wolfit, de kicsit túllőtt a célon vele kapcsolatban.
Igazad van Csempe, Lala bökte a csőrömet mert talán ő jött ki ide külsőre a legnagyobb mellénnyel, holott a volt Gunhoz és az ő általuk megtermelt javakhoz sok köze nem lehetett amiből most vigéckedik ugye. De gondolom valakinek vagy valakiknek mindenféle módon meg akart felelni
Gondolom azért a lelkét nem kell ápolgatni a hsz-em miatt zsepi nélkül csak kibírja valahogy, bár mivel le lettem tiltva lehet betalált, nem tudom...
ennek ellenére tapló voltam itt külsőn írom NE HARAGUDJ LALA jó?
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Wolfi For This Useful Post:
  #13014  
Old 12-19-2012, 17:20
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Wolfi View Post
Igazad van Csempe, Lala bökte a csőrömet mert talán ő jött ki ide külsőre a legnagyobb mellénnyel, holott a volt Gunhoz és az ő általuk megtermelt javakhoz sok köze nem lehetett amiből most vigéckedik ugye. De gondolom valakinek vagy valakiknek mindenféle módon meg akart felelni
Gondolom azért a lelkét nem kell ápolgatni a hsz-em miatt zsepi nélkül csak kibírja valahogy, bár mivel le lettem tiltva lehet betalált, nem tudom...
ennek ellenére tapló voltam itt külsőn írom NE HARAGUDJ LALA jó?
beidéznéd melyik hsz-emben volt nagy a mellény? egyébként nem haragszok, nagyon nem érdekel ha a neten egy ismeretlen rossz véleménnyel van rólam, sőt, az életben sem hat meg. Azért tiltottalak le, hogy ne fárassz olyanokkal ami nem érdekel
Plusz ha tudnád, hogy pontosan azért mert semmilyen javakat nem tettem a gun-hoz és bár ez tőlük sose éreztem, ettől én még mindig szarul éreztem magam ha költenem kellett belőle. Ez viszont egy olyan dolog amihez nektek még annyi közötök sincs, így megemlítened is kár volt...

Last edited by Pumi; 12-19-2012 at 17:22..
Reply With Quote
  #13015  
Old 12-19-2012, 18:20
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Pumi View Post
Plusz ha tudnád, hogy pontosan azért mert semmilyen javakat nem tettem a gun-hoz és bár ez tőlük sose éreztem, ettől én még mindig szarul éreztem magam ha költenem kellett belőle. Ez viszont egy olyan dolog amihez nektek még annyi közötök sincs, így megemlítened is kár volt...
azért ezen könnyen túltetted magad)) és ebbe most ne gondold bele az iróniát!

ígérem nem szólok be többet oktalanul biztosan nem!
sőtt továbbijó játékot kívánok

ui: gondolom a nagy pofám miatt még úgyis találkozunk és gondolom az én véremet Te akarod majd kifolyatni
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Wolfi For This Useful Post:
  #13016  
Old 12-19-2012, 20:54
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Igaz, hogy nem nagyok, de legalább A-s esemény

2012-12-19 17:00:49 Kígyászok (#4389) támadást indított Kacagó király (#4258) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 118 hektár földet.
2012-12-19 08:00:49 Futótűz (#4401) támadást indított Stranger (#4397) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 762 hektár földet.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #13017  
Old 12-20-2012, 08:51
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Legnagyobb egyéni foglalás tegnapról az 1. szinten:
2012-12-19 06:00:45 FASiRT (#657808) elfoglalt 668 hektárt Sirius (#226979) országától.

Gratula!
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #13018  
Old 12-20-2012, 19:31
Robicsek Robicsek is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 71
Activity: 0%
Longevity: 73%
Default

Sziasztok!
Bekukk!
Gratula a Dragonnak a helytallasert..nem csalodtam a dragonban es szerintem a legjobb csapat a hoditoban ever..
Szinten gratula a tisztitogunnak a visszajovetelhez..nem semmi amit csinalnak penz ide vagy oda...tisztelet a ra aldozott idore munkara...nemsemmi amit csinalnak megha fokoznak is millio erteket..
PS hajra dragon ha mar alul vagytok lehet visszavagni bar tudom h nem lesz egyszeru de azert varom a revansot..
csok mindenkinek
Boldog karit es kellemes vilagveget!
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Robicsek For This Useful Post:
  #13019  
Old 12-20-2012, 21:29
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

2012-12-20 10:00:48 Futótűz (#4401) támadást indított Cosa Nostra (#4356) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 850 hektár földet.
2012-12-20 08:00:50 Cosa Nostra (#4356) támadást indított Futótűz (#4401) ellen, de a csatát elvesztette.
2012-12-20 07:00:50 Futótűz (#4401) támadást indított Hasi-tasi, kötött pulcsi ... (#4024) ellen, de a csatát elvesztette.

Csak hogy ne velünk legyen tele a topic, lehet a többieknek már unalmas.


Grat!
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #13020  
Old 12-20-2012, 21:40
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nos érdekes kis mesém lesz !!

mindenki vegye elő legjobb tudását, meg számológépét, és adok nektek egy fejtörőt!!!
csak legyetek türelemmel, míg szépen megfogalmazom. Remélem 15 perc alatt sikerülni fog...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 33 (0 members and 33 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 16:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu