Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-15-2007, 14:51
csavo's Avatar
csavo csavo is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Nagyvarad
Posts: 97
Activity: 0%
Longevity: 99%
Cool pontlistaban orik szinezese

eloszor is udvozletem minden kedves forumozonak
mit szolnatok ahoz az abszolut kenyelmi javaslathoz, hogy a vip pontlistaban egyes orszagoknak egyedi hatterszint lehessen fuzni?? biztos vagyok benne hogy sok jatekosnak a vip pontlistaja nagyobb a normalnal is, mert hat sok az ellenseg, barat, klantars -- ki kicsodat szokott ide betenni... namost elfordulhat peldaul az a helyzet, hogy bontoversenyre kerul sor, es nagyon fontos egy bizonyos orszag pontszamat figyelni (vagy akar tobbet is!). viszont ha van meg 20 orszag a listaban, akkor elobb meg kell keresni az orszagot, aztan az erteket, stb. => draga idot veszit az ember, amikor az ido igencsak fontos. de ha ennek az orszagnak lehetne fuzni egy kulon hatterszint, akkor egybol felgyorsul a folyamat. vagy mondok mast. nyomon szeretnem tartani egyszerre 2,3 esetleg 4 klan/szovetseg tagjait a vip pontlistan. nagyon jo lenne ha 1bol lehetne latni hogy meik kinek a szovetsegese, mert az x szovetseg tagjai sarga hatterrel jelennek meg, y szovetsege kekkel, valamint z-e lilaval. egybol megkulombozteti az ember.
igyhat az en javaslatom az lenne, hogy a vip pontlistaban legyen 1 olyan lehetoseg, hogy eggyenkent az orszagok hatterszinet valtoztatni lehessen barmien szinre.
Sponsored Links
  #2  
Old 02-15-2007, 14:59
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by csavo View Post
eloszor is udvozletem minden kedves forumozonak
mit szolnatok ahoz az abszolut kenyelmi javaslathoz, hogy a vip pontlistaban egyes orszagoknak egyedi hatterszint lehessen fuzni?? biztos vagyok benne hogy sok jatekosnak a vip pontlistaja nagyobb a normalnal is, mert hat sok az ellenseg, barat, klantars -- ki kicsodat szokott ide betenni... namost elfordulhat peldaul az a helyzet, hogy bontoversenyre kerul sor, es nagyon fontos egy bizonyos orszag pontszamat figyelni (vagy akar tobbet is!). viszont ha van meg 20 orszag a listaban, akkor elobb meg kell keresni az orszagot, aztan az erteket, stb. => draga idot veszit az ember, amikor az ido igencsak fontos. de ha ennek az orszagnak lehetne fuzni egy kulon hatterszint, akkor egybol felgyorsul a folyamat. vagy mondok mast. nyomon szeretnem tartani egyszerre 2,3 esetleg 4 klan/szovetseg tagjait a vip pontlistan. nagyon jo lenne ha 1bol lehetne latni hogy meik kinek a szovetsegese, mert az x szovetseg tagjai sarga hatterrel jelennek meg, y szovetsege kekkel, valamint z-e lilaval. egybol megkulombozteti az ember.
igyhat az en javaslatom az lenne, hogy a vip pontlistaban legyen 1 olyan lehetoseg, hogy eggyenkent az orszagok hatterszinet valtoztatni lehessen barmien szinre.
ma már egy ilyesmi téma el lett vetve

http://forum.queosia.com/showthread....3987#post73987
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...

Last edited by Dragi; 02-15-2007 at 15:01..
  #3  
Old 02-15-2007, 15:00
csavo's Avatar
csavo csavo is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Nagyvarad
Posts: 97
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
ma már egy ilyesmi téma el lett vetve
huu tenyleg?? en kerek elnezest
nem neztem utana..

edit:
ezek utan csak annyit fuznek meg hozza, hogy az elozo otletre valo reagalast:
Quote:
Originally Posted by Ati
Örültem, hogy kivettünk színeket a pontlistából, újakat betenni nem volna célszerű.
nos, ez nem a legtutibb indok... az eg vilagon senki sem latja a sajat vip pontlistamat, nem tudom miert zavarna akarkit is h mien szinu a pontlistamban xy orszag.. nade lenyegtelen. nem fogok belehalni ha nem lesz lehetosegem kielni a muveszi hajlamaimat a hoditon belul is.
ja es kulon koszonet a negativ reputacios pontocskanak!

Last edited by csavo; 02-15-2007 at 15:12.. Reason: hamar nem lehet itt uj uzit irni, editalok :P
  #4  
Old 02-15-2007, 15:00
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Legalább a **MA** elvetett javaslatokat ne hozzátok fel újra, mint remek saját ötlet...
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Nagy orik előnye -Fegya- Megbeszélések 328 04-27-2007 22:35
Saját pontlista - Ellenséges orik szine Non Omnis Moriar Elvetett javaslatok 1 02-15-2007 13:17
a pontlistában látott országok Hunor a sirály Elvetett javaslatok 6 02-03-2007 15:18
Szabis orik Netelek Elvetett javaslatok 1 10-18-2006 14:21
Démon orik Démon Országlisták 0 07-01-2006 20:17


All times are GMT +1. The time now is 15:59.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu