Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 12-14-2006, 12:11
Leóka Leóka is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 33
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs down A-ban szabin lévő ori beütése?!

Remélem Ati itt már megfelel.
A lényeg,hogy egyszerűen nem tartom korrektnek,hogy A-ban szabin lévő oritól hekit tudjanak vinni,miközben a seregét ugye nem kell beszámítani. Mintha nem is lenne. Ezek szerint ,ha egy teljes klán szabizik,akkor be tudom őket verni,mivel a seregük úgysem számít, ők meg úgyis szabin vannak.
Nem értem,hogy miért kellett így beállítani ezt. Az lenne fair,ha nem lehetne beverni, illetve ha annak mindenképp úgy kell lennie,akkor számítson a serege,de ez így nagyon nem jó.
__________________
Leóka
Sponsored Links
  #2  
Old 12-14-2006, 12:16
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Leóka View Post
Remélem Ati itt már megfelel.
A lényeg,hogy egyszerűen nem tartom korrektnek,hogy A-ban szabin lévő oritól hekit tudjanak vinni,miközben a seregét ugye nem kell beszámítani. Mintha nem is lenne. Ezek szerint ,ha egy teljes klán szabizik,akkor be tudom őket verni,mivel a seregük úgysem számít, ők meg úgyis szabin vannak.
Nem értem,hogy miért kellett így beállítani ezt. Az lenne fair,ha nem lehetne beverni, illetve ha annak mindenképp úgy kell lennie,akkor számítson a serege,de ez így nagyon nem jó.

" A védekező oldalon a teljes szövetség védőerejével találja szembe magát. Ha a megtámadott szövetség valamely tagja szabadságon van, akkor az ő védőértékének csak az egyharmada számít bele a teljes védőerőbe. "

de bele számít.

ha az egész klán szabin van, nem lehet beverni a klánt, amíg tart a klánszabi...

(hogy meddíg lehet szabin az csak tőletek függ mennyire voltatok aktívak eddíg. )

ez a topic a fejlesztésben van...
mi a felvetésben az ötlet?

Last edited by Hóhér; 12-14-2006 at 12:19..
  #3  
Old 12-14-2006, 12:18
Leóka Leóka is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 33
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hóhér View Post
" A védekező oldalon a teljes szövetség védőerejével találja szembe magát. Ha a megtámadott szövetség valamely tagja szabadságon van, akkor az ő védőértékének csak az egyharmada számít bele a teljes védőerőbe. "

de bele számít.

ha az egész klán szabin van, nem lehet beverni a klánt, amíg tart a klánszabi...

(hogy meddíg lehet szabin az csak tőletek függ mennyire voltatok aktívak eddíg. )
Tudom,hogy nem lehet szabin lévő klánt beverni,de ha szabin lévő orit lehet, akkor úgy az igazi,ha klánt is lehet.
__________________
Leóka
  #4  
Old 12-14-2006, 12:20
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Leóka View Post
Remélem Ati itt már megfelel.
A lényeg,hogy egyszerűen nem tartom korrektnek,hogy A-ban szabin lévő oritól hekit tudjanak vinni,miközben a seregét ugye nem kell beszámítani. Mintha nem is lenne. Ezek szerint ,ha egy teljes klán szabizik,akkor be tudom őket verni,mivel a seregük úgysem számít, ők meg úgyis szabin vannak.
Nem értem,hogy miért kellett így beállítani ezt. Az lenne fair,ha nem lehetne beverni, illetve ha annak mindenképp úgy kell lennie,akkor számítson a serege,de ez így nagyon nem jó.
Ööö, számít:

"A védekező oldalon a szövetség teljes véderejével kell számolni: minden szövetségi tag minden egyes védő egysége beleszámít a védekező oldal erejébe. Itt is kivétel a szabadságon levő ország, ilyen ország csak védőerejének egyharmadáig számít be."
__________________
Hódító * Queosia
  #5  
Old 12-14-2006, 12:22
Leóka Leóka is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 33
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ööö, számít:

"A védekező oldalon a szövetség teljes véderejével kell számolni: minden szövetségi tag minden egyes védő egysége beleszámít a védekező oldal erejébe. Itt is kivétel a szabadságon levő ország, ilyen ország csak védőerejének egyharmadáig számít be."
Köszönöm. Szerintetek a sereg egyharmada az elég? A hekielvitelnél nem úgy vettem észre,hogy a harmadát vitték volna.
__________________
Leóka
  #6  
Old 12-14-2006, 12:25
Goldy's Avatar
Goldy Goldy is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,166
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ööö, számít:

"A védekező oldalon a szövetség teljes véderejével kell számolni: minden szövetségi tag minden egyes védő egysége beleszámít a védekező oldal erejébe. Itt is kivétel a szabadságon levő ország, ilyen ország csak védőerejének egyharmadáig számít be."
Hát ezzel tuti nincs kisegítve...
  #7  
Old 12-14-2006, 12:37
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Leóka ezt már leírta neked más is, de a megoldás az hogy szkra mész. Amikor beütik a klánod akkor lehet azért ütik be mert te szabin vagy és így a társaid miattad veszítenek hekit? Eddig azt nem írtad hogy ez bánt, pedig az7 A az elég nagy csapatmunka...
  #8  
Old 12-14-2006, 12:38
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

ezt szavazást ki kellett volna tenned
sztem se fair az ha csak az egyharmada számít bele. meg alapból h szabin üthető egy ori. direkt ezért van szabi h ne lehessen ütni. itt végülis felesleges a szabi, csak a vip körök nem fogynak. meg sztem komoly következménye nem lenne annak h ha törölnék ezt a szabályt
  #9  
Old 12-14-2006, 12:40
Goldy's Avatar
Goldy Goldy is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,166
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Leóka ezt már leírta neked más is, de a megoldás az hogy szkra mész. Amikor beütik a klánod akkor lehet azért ütik be mert te szabin vagy és így a társaid miattad veszítenek hekit? Eddig azt nem írtad hogy ez bánt, pedig az7 A az elég nagy csapatmunka...
Az SZK nem megoldás, főleg nem az egyre nagyobb leadandó heki miatt...
  #10  
Old 12-14-2006, 12:44
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by dreaman68 View Post
meg sztem komoly következménye nem lenne annak h ha törölnék ezt a szabályt
Azt leszámítva, hogy életképtelen szabis országokba be lenne pakolva egy halom íjász, és a klán beüthetetlen lenne.

Nem véletlen van ez a szabály.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Max föld feletti földvesztés szabin.... Pool Általános beszélgetés Hódítós témákban 25 12-11-2006 23:23


All times are GMT +1. The time now is 12:33.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu