Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #211  
Old 02-22-2007, 18:48
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by csavo View Post
nos, azthiszem hozzaszolok ehez a temahoz is

nem tudom tamogatni ezt az egesz reszklanos akarmit... egy ilyen ujitas teljes kaoszt produkalna!
szoval ebbol csak kaosz lenne... nem tudom tamogatni.. sajnalom monro...
Semmi gond nem kell mindenkinek egyetérteni velem. Nektek egyébként sem fűződik hozzá semmi érdeketek mivel pont egy "elérhetetlenklán" tagjai vagytok Így tulajdonképpen te is csak vesztenél a dologgal hiszen megszűnne a biztonság klánszinten.

Az pedig aki a termelőit félti az nem érti igazán a javaslat lényegét
Klánszinten nincs bányafoglalás, viszont visszatámadni tudna a termelő is (ha nincs benne 50% termelőépület persze) és ezáltal növekedni.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #212  
Old 02-22-2007, 20:19
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Semmi gond nem kell mindenkinek egyetérteni velem. Nektek egyébként sem fűződik hozzá semmi érdeketek mivel pont egy "elérhetetlenklán" tagjai vagytok Így tulajdonképpen te is csak vesztenél a dologgal hiszen megszűnne a biztonság klánszinten.

Az pedig aki a termelőit félti az nem érti igazán a javaslat lényegét
Klánszinten nincs bányafoglalás, viszont visszatámadni tudna a termelő is (ha nincs benne 50% termelőépület persze) és ezáltal növekedni.
monro kezdesz rábeszélni... gyorsan állítsd le magad
Reply With Quote
  #213  
Old 02-22-2007, 20:57
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
monro kezdesz rábeszélni... gyorsan állítsd le magad
Tudom,hogy kellpár nap mire az ember megvilágosodik a témában Egyszerre túl sok, ha nem gondolod át rendesen és próbálod lejátszani fejben,hogy mit eredményezne Elsőre eddig senki nem is értette meg a teljes koncepciót. Ezért érdemes beszélni róla .
Reply With Quote
  #214  
Old 02-22-2007, 21:02
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Angry

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Tudom,hogy kellpár nap mire az ember megvilágosodik a témában Egyszerre túl sok, ha nem gondolod át rendesen és próbálod lejátszani fejben,hogy mit eredményezne Elsőre eddig senki nem is értette meg a teljes koncepciót. Ezért érdemes beszélni róla .
Akkor lehet én is csupán átlagos vagyok
Reply With Quote
  #215  
Old 02-22-2007, 22:54
puma's Avatar
puma puma is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Veszprém
Posts: 471
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Akkor lehet én is csupán átlagos vagyok
Sőt
átlagon aluli
__________________
sose mond hogy sose!
Reply With Quote
  #216  
Old 02-23-2007, 01:19
csavo's Avatar
csavo csavo is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Nagyvarad
Posts: 97
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Peter:
"ezt a káoszt hívják játéknak"
en nem eppen igy szoktam jatszani, de vegulis ez szubjektiv

Peter & Synkel:
"ez nem igaz szerintem" (>> 'mindegyik klan sebezheto... ameik nem sebezheto klanban, sebezheto egyeniben')
olyan klanokrol beszelek, akik jelenleg vannak a hodban, nem valami elmeleti full elf klan... elhangzott 1 olyan, hogy a top 3 klant nem lehet beverni, az ertekuk miatt... hat dehogyisnem... max az elsot nem lehet, mert nincs honnan szerezni 10 olyan nagy orszagot hogy utolerhessek oket ertekben. viszont egyeniben igenis lehet oket bantani.

monro:
"Nektek egyébként sem fűződik hozzá semmi érdeketek mivel pont egy "elérhetetlenklán" tagjai vagytok"
nem vagyok 1altalan elerhetetlen klanban... van rengeteg olyan orszag akivel rank lehetne allni... ismetlem, max a top klan "elerhetetlen", de az is csak klanban.. egyeniben banthato.
Reply With Quote
  #217  
Old 02-23-2007, 08:09
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Megmondom oszinten azert nem értem a hozzászólókat.

Az hogy beverik egy klan termelőit egy nagy marhaság.Csak akkor tudják megtenni ha extrem a felépítésük. És tényleg azert mondjuk magas védett helyen ne legyen mar mondjuk többezer bank egy országban.

Monro javaslata élénkíti a játékot és gátolja hogy biztos helyen extrem orik épüljenek.
Reply With Quote
  #218  
Old 02-23-2007, 08:57
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by csavo View Post

nem vagyok 1altalan elerhetetlen klanban... van rengeteg olyan orszag akivel rank lehetne allni... ismetlem, max a top klan "elerhetetlen", de az is csak klanban.. egyeniben banthato.
Ebben a mondatodban van 2 állítás. Az egyik a topklánra vonatkozik, hogy egyénileg bántható a másik rátok, hogy nem vagytok elérhetetlenek. Mindekettő igaz de csak egymás által vagytok elérhetőek, ezért szépen megoldottátok egy MNT-vel, hogy nehogy senkinek baja eshessen

Más pedig csak ugy tudna "kirakni" "elméletileg" ahogy vannak beüthetetlen elf klánok is "elméletileg". Tehát ha nem fogadod el a beüthetetlen klánok létezésének elméletét és kijelented, hogy nincs berhetetlen klán akkor maradjunk annyiban, hogy ti is elérhetetlenek vagytok a gyakorlatban.

Mindenesetre ez a javaslat nem rólatok és elf klánokról szól. Jó lenne ha átolvasnád még párszor ahogy mások is, hátha leesik a 2 ruppo.

Last edited by monro; 02-23-2007 at 09:00..
Reply With Quote
  #219  
Old 02-27-2007, 10:03
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ujra elkezdtem emésztgetni a javaslatot.

És hát tagadhatatlan, hogy élénkítő hatással lenne a játékra.
És hidd el Monro, hogy a klánunk tagjai nem extrém termelők, egyik sem.

Sőőőt!
Szerintem Csávó kifejezetten örülne, ha éjjel 3,10 kor felhívnám, hogy
Vazze rajtunk áll ..... klán.

Feltörekvő országaink pedig 550K környezetében azért álltak meg, mert nincs felettük elérhető távolságban célpont.
Elég jó látható volt, hogy a megtorpant országaink végigharcolták a csoportot.

És a külön klánbalépés sem megoldás minden esetre.
Példa erre, hogy a távolságokon, és a célpont klán legnagyobb országának méretkövetelményén még Arwen földmániája se mindíg juthat át. :-)

Mindazonáltal MEGÉRTEM azt a hozzászólást is, hogy ha egy klán logikusan felépül, megosztva a teendőket akkor a védelemre kihegyezett orikat milyen jogon hagyja ki valaki a célpontok köréből.

Nehéz ügy ez, gondolkozni kell rajta.
Ez az ujítás mindenesetre GYÖKERESEN megváltoztatná a stratégiákat, mind a harcmezőn, mind a piacon.

És azt hiszem egy nagyobb klán mindenképp előnybe kerülne, mert esetleg 2 klánrészt is ki tud állítani egyszerre, azaz mintha 2 ori csatázna 1 ellen.
Reply With Quote
  #220  
Old 02-27-2007, 12:32
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
És azt hiszem egy nagyobb klán mindenképp előnybe kerülne, mert esetleg 2 klánrészt is ki tud állítani egyszerre, azaz mintha 2 ori csatázna 1 ellen.
Egy ori több felállásban is benne lehetne? Ha eddig így volt, akkor éppen emiatt kellene lekorlátozni. Ha egy ország csak egy részklánban lehet benne egyidejűleg, akkor pontosan 1 részklánt tudna kiállítani mindegyik klán.
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 23:59.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu