Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Ha egy ország sorszámára kattintok beíródjon-e, a szám az üzenetküldő oldalra?
Igen. 7 28.00%
Igen, de az ország neve is jelenjen meg. 17 68.00%
Ne. 1 4.00%
Voters: 25. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 08-13-2006, 16:12
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Bloody View Post
úúú erre nem is gondoltam, de az elküldött üzik ebben az esetben változhatnának olyan módon, hogy a vezír neve lenne ott.
Aztán jön a csodálkozás, hogy ki jelentette a "fura stílusú" üzit, amikor az adott szövivezér még be se lépett. Nem is látnád, hogy kinek mit küldtél. Valaki válaszol, és azt se tudod írtál-e neki.

Ebből mindenképp sokkal több lenne a félreértés, mint ami haszna lenne, úgyhogy ilyen nem lesz.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
  #22  
Old 08-13-2006, 19:46
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ellenséges szövivel szerintem amúgy is kevesen szoktak üzenetváltásba bonyolódni. Mármint a teljes szövivel, ráadásul ugyanazt írva. Nálunk legalábbis az a szokás, hogy a vezér bonyolítja a diplomáciát, a többiek legfeljebb megpróbálják akadályozni benne

Ati, a másik változatban is meggyőztél. A napokban két orit is betámadtam véletlenül, pedig egyik 4 körre volt... Írta a nevét, a távolságot, mégse kapcsoltam...
  #23  
Old 08-13-2006, 20:47
Bloody Bloody is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 12
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Ellenséges szövivel szerintem amúgy is kevesen szoktak üzenetváltásba bonyolódni. Mármint a teljes szövivel, ráadásul ugyanazt írva. Nálunk legalábbis az a szokás, hogy a vezér bonyolítja a diplomáciát, a többiek legfeljebb megpróbálják akadályozni benne

Ati, a másik változatban is meggyőztél. A napokban két orit is betámadtam véletlenül, pedig egyik 4 körre volt... Írta a nevét, a távolságot, mégse kapcsoltam...
Hát nemtom mert mindig az van ha betámadsz, egy szövit, akkor elég sűrűn jönnek az üzik, és mindig másolgatni kell....

De talán abban igaza van az Atinak, ha valaki a vezér nevében, válaszol az ellennek, akkor egy idő után káosz lenne...
  #24  
Old 09-11-2006, 05:54
Atiii
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

én is támogatom az ötletet,hogy egy kattintás az orinévre és megjelenik az üziküldésnél a sorszáma
Ártani nem árthat sokat,mert a szövimnek a szövimenüpontból írok,ha meg másnak akarnék írni akkor rákatt arra az orira!!
Amúgy meg meglehetett szokni a varizás-tolizás oldalon ezt és ott is lehetett sőt volt probláma!!
Szóval én támogatom!!
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 14:57.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu