Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 11-10-2007, 21:05
Feper Feper is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 10
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default Nem elfogadható hangnem - Szövifórum

Sziasztok!

Igen, sajnos mar ilyen is van. Nem kene valamit arre is bevezetni, hogy a szovik se hozongjenek a szoviforumon, vagy csak en vagyok ilyen szerencsetlen a szovik teren?

Feper
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 11-10-2007, 21:11
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Feper View Post
Sziasztok!

Igen, sajnos mar ilyen is van. Nem kene valamit arre is bevezetni, hogy a szovik se hozongjenek a szoviforumon, vagy csak en vagyok ilyen szerencsetlen a szovik teren?

Feper
hagyd őket ott
Reply With Quote
  #3  
Old 11-10-2007, 21:13
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Feper View Post
Sziasztok!

Igen, sajnos mar ilyen is van. Nem kene valamit arre is bevezetni, hogy a szovik se hozongjenek a szoviforumon, vagy csak en vagyok ilyen szerencsetlen a szovik teren?

Feper
Ahogy már megelőztek a válasszal: ha egy szövetséges hangvétele nem tetszik, akkor ki kell dobni a szövetségből. Ez a szövetség belügye, rengetegen beszélnek egymással a szövifórumon elég... hogy is mondjam csak... érdekes stílusban. Ha ez mindenkinek megfelel, akkor hajrá. Ha valakinek nem, akkor kilép, vagy kiteszi az oda nem való szövitagot.

A megfelelő szövetséges megtalálása nem merül ki az ország felépítésében.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #4  
Old 11-10-2007, 21:14
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

na ne mar, a sajat szovidet jelentened fel? securitate a szovin belul? az ember altalaban tobb mindent megenged maganak es a beszed is kotetlenebb a szoviforum keretein belul. nem igazan lenne igazsagos ott jelentgetni. aha nem jottok ki 1massal akkor inkabb lepj ki es kesz. vagy ha te vagy a vezer, akkor dobd ki.


*megjegyzes: ugyanakkor irtuk atival...
Reply With Quote
  #5  
Old 11-10-2007, 21:27
Feper Feper is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 10
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Igen, valamennyire igazatok van, de hadd ne mondhasson ram tragar jelzoket egy jatekos sem, fuggetlenul attol, hogy szovitag vagy sem.
Reply With Quote
  #6  
Old 11-10-2007, 21:30
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Feper View Post
Igen, valamennyire igazatok van, de hadd ne mondhasson ram tragar jelzoket egy jatekos sem, fuggetlenul attol, hogy szovitag vagy sem.

Szerintem mondhasson
Legfeljebb kilépsz, és agyoncsapkodod később játékon belül. Mi egyszer "vitatkoztunk" egy szövivel, aminek egyik tagja elég érdekes hangnemben írogatott nekünk. Megmutattuk a vezérének a zöldjeit, és még azelőtt kirakta a szöviből, hogy megkapta volna a 168 körét...
Nem kell mindent kívülről moderálni.
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
Reply With Quote
  #7  
Old 11-10-2007, 21:33
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Feper View Post
Igen, valamennyire igazatok van, de hadd ne mondhasson ram tragar jelzoket egy jatekos sem, fuggetlenul attol, hogy szovitag vagy sem.
ha ilyet mond akkor ott rég gond van...lehetnek rossz vezéri vagy tagi döntések, amik esetleg balul sülnek el, vagy a szövi bukik rajta valamit. nekem is volt már, hogy jöttek az egyik szövimre, én épp támadtam és elhoztam tőle helpet támadni így befértek hozzá. nem vittek csak 1-2 millát de (érthetően) olyan mérges lett, hogy csak na. mondta a magáét, hogy a fenébe így meg úgy (hozzáteszem rám egy rossz szót sem mondott), én elnézést kértem, aztán túlléptünk a dolgon. tehát, ha valaki valamit elszúr nem kell rátámadni, mivel mindenki bakizott már, ha meg baki nélkül kaptok össze...hááát...akkor tényleg lépj ki vagy tedd ki
én, azért nem örülnék egy ilyen dolognak, mert ha mondok valamit, amit az illető pillanatnyi helyzetében rossz néven vesz és jelent, aztán később tisztázódik, na akkor már számíthat rá, hogy ő nem lesz szeretve
Reply With Quote
  #8  
Old 11-10-2007, 21:37
Feper Feper is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 10
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Nem en voltam a fonok, eppen a fonokkel van a baj. De nekem betelt a pohar es kuldtem egy szovi uzit, hogy nekem eleg es kilepek. Erre meg aztan felbondotta a szovetseget es nyomta a szebbnel szebb tragarsagokat.
Reply With Quote
  #9  
Old 11-10-2007, 21:42
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Feper View Post
Nem en voltam a fonok, eppen a fonokkel van a baj. De nekem betelt a pohar es kuldtem egy szovi uzit, hogy nekem eleg es kilepek. Erre meg aztan felbondotta a szovetseget es nyomta a szebbnel szebb tragarsagokat.
ha meg már kiléptél ne foglalkozz vele...ha zöldben küldi és nem fejezi be, vagy tényleg sértő lesz jelentsd, de a szövifórumra írtat ne, mert azt kilépés után úgyse látod
Reply With Quote
  #10  
Old 11-10-2007, 21:46
Feper Feper is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 10
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Igen, csak uziben mar nem szitkozodni.
Ilyenkor mar nagyon gondolkodom azon, hogy 7-8 ev utan abbahagyjam
Talan kapok Ati-tol egy moderatori vagy valami hasonlo "allast" es akkor megsem szakad meg a kapcsolat a hoditoval
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Auschwitz-Birkenau elfogadható országnév-e... Kutyuleee Általános beszélgetés Hódítós témákban 381 09-05-2007 08:21
Szövifórum Synkel Megvalósult javaslatok 35 08-22-2007 21:27
Szövifórum Synkel Megvalósult javaslatok 39 08-16-2006 19:24
Barna szövifórum avagy milyen színeket nem szeretnénk a hódítóban! Packolombo Általános beszélgetés Hódítós témákban 1 08-09-2006 00:08


All times are GMT +1. The time now is 04:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu