Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Anarchista csoport > Segítség az Anarchista csoporthoz
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség az Anarchista csoporthoz Az Anarchista csoportban merőben más játék zajlik, mint a normál csoportokban, a profi Anarchistások itt segíthetnek a frissen belevágoknak

View Poll Results: Szerinted jó az anarch???
igen 60 51.28%
nem 27 23.08%
tartózkodok, nem tudom 33 28.21%
Multiple Choice Poll. Voters: 117. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #121  
Old 05-11-2006, 18:35
spok's Avatar
spok spok is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 207
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Never
Nem véletlenül nem harcolok már hónapok óta az Y-ban
Egyrészt mert baromi lusta vagyok )
Másrészt meg nem sok értelme lenne,a sok pénzem miatt.
Én már kiöregedtem a harcos korból,bőven megfelel a tamagocsi,a termelőkkel való haladgatás,piaccal való szórakozás
Amúgy a feltételek sosem egyenlőek

Öreg róka!

a Normálba se csak ott nem számitasz rá
Reply With Quote
Sponsored Links
  #122  
Old 05-13-2006, 10:33
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nah akkor egy pár szót ide is.
Miért szeretem az anarhot?

1. Jó a társaság.
2. Ha nincs időm foglakozni az orikkal, bármelyik ismit megkérhetem hogy figylejen rájuk teljesen szabályosan és nem kell három napot szabizni azért mert egy nap nem tudok belépni az oriba.
3. Nehezen viselem ha sok időt forditok egy orira és valaki pár kör leforgása alatt fogást talál rajta és legyakja, normálba iylenkor csak fő a fejem, anarhban fogk egy másik orit vagy ha nincs kérek valakitöl és vissza vágok.


Aztán mikor megcsináltam az első anarhos orim sokan segitettek a fórumosok közül, de nem feltétlen azért mert fórumozok, volt oylan akire rákérdeztem hogy miért enged be a nagy orijába és ha valakiröl infót kérek azonnal megkapom? A válasz az volt mert normális vagy. Betartom az anarh iratlan szabályait talán.

Tovább, volt oylan akit egyáltalán nem érdekelt hogy fórumos vagyok és lazán beütött töbször és több orival. De mikor üziben megirtam neki h szivesen szétvágnám ezért de a környéken nincs megfelelő ütő erőm és nem tudok vele harcba szálni és legyenszives ne bántsa az orimat és a szövijeimet. hát szó nélkül elfogadta békét és nem azért mert veszélyt jelentek rá. Csak azért mert normálisan megkértem erre.


Legyen egy 4. pont is Aúú sokszor hangoztatja hogy anarhban sok mindent ki lehet próbálni, normálban szintlépés előtt sok fejtörést okozott h változtassak azon a fajon ami edig bjött vagy próbáljak egy új fajt? Anarhban ezen nem kell bogyózni, nem rég csináltam pár orit és igy több fajt is kedvemre kipróbálhatok ha nem megy hát maximum törlöm vagy átadom valakinek aki tud vele játszani és van pénze újjá építeni.

Most hirtelen ennyi jutot eszembe.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #123  
Old 05-13-2006, 10:35
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

JAh és még annyit h mindez úgy kezdődött hogy itt mutattak nekem hatalmas nagy orikat és ez meg tetszett, meg kiváncsi is voltam az anarhra és próbképp csinálta megy orit azzal a jelszóval h nem tart semeddig törölni. hát most már semmiképp sem törölném az első anarhos orim. Pedig van helyette másik 20, de akkor sem.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #124  
Old 05-13-2006, 17:00
Bubba's Avatar
Bubba Bubba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 232
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú
Hát én elég régóta játszom anarchban és egyértelműen félreérted a helyzetet... ez a szokás, hogy megkérdezik a fórumon, hogy támadható e, nem azért van, mert félnek, hanem azért, mert a barátok ott nem szokták csak úgy se szó, se beszéd lerohanni egymást és így ha nem az ismerősük, akkor nyugodt szívvel harcolnak vele, függetlenül annak erejétől... és mivel azt mondod hamar felértél 600 hekire te is, akkor valószínűleg te sem az erősebbekbe kötöttél bele, hanem a gyengébbekbe, ami teljesen érthető, hisz minden harcnál ez szokott történni...
Az, hogy ki mennyire tud játszani, egy teljesen más téma és azzal ellentétben, amit sokan gondolnak, a falka taktika sem működik, ha valaki nem tud játszani...
mindig is montam, csalók és pancserok jáccanak anarchban))
Reply With Quote
  #125  
Old 05-13-2006, 22:55
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Cool

Quote:
Originally Posted by Bubba
mindig is montam, csalók és pancserok jáccanak anarchban))
Kijza Bubba???
Amugy én is bírom Gyulát ha vki jó arc vagy dsak normálisan viselkedik azt sose bántják
Reply With Quote
  #126  
Old 05-14-2006, 00:36
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Dehogynem,engem folyton bántanak
Reply With Quote
  #127  
Old 05-14-2006, 12:19
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szegény Magányos 1 Never
Reply With Quote
  #128  
Old 05-14-2006, 13:35
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve
Szegény Magányos 1 Never

Inditsunk védjük meg Nevert! mozgalmat. Ha minden anarhos felajánlja hogy bevédi Never 3-5 oriját akkkor a Never orik 75%-a be lesz védve
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #129  
Old 05-14-2006, 15:01
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Smile

Nem jó én nemtom őt bevédeni mert messze van, szal mivel én nem mehetek a hegyhez szal jöjjön le a hegy! Üssétek le Nevert hogy meg tudjam védeni
Reply With Quote
  #130  
Old 05-15-2006, 15:39
hami's Avatar
hami hami is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 200
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Vettem a fáradtságot, és visszaolvastam
Az a helyzet, hogy találtam utalást magamra is
Mind1, engem csak egy dolog érdekel anarchban, az, hogy büntetlenül lehet annyi orim amit nem szégyellek. Ha meg "láma" vagyok elnézést mindenkitől, én jól érzem magam így is. Nem szoktam pattogni, és nem szoktam háborúzgatni, építgetem a kis looser orijaim, és jól megvagyok. Megismertem embereket, akikkhez úgy érzem, közelebb kerültem a játék segítségével.
Ha meg valaki annak tart amit fentebb írtam nyugodtan mondja meg , nem szoktam begurulni ilyenek miatt.

Ha még eszembe jut valami, azt is leírom
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
A Herbicid klán anarchista fóruma. [HTPA]GeeForce Segítség az Anarchista csoporthoz 98 03-21-2008 07:38
Anarchista csoport Shievone Segítség 26 10-01-2007 14:36
ANARCHISTA klánszint! Stoky(Gárdi) NEXUS Elvetett javaslatok 328 07-16-2007 09:04
Ország átadása nem anarchista csoportokban Goldy Megbeszélések 238 03-16-2007 19:13
Anarchista játék Petya Általános beszélgetés Hódítós témákban 33 10-22-2006 22:17


All times are GMT +1. The time now is 00:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu