Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 10-05-2006, 19:27
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Ork és Gnóm

Szándékosan nem Ork vs Gnóm nevet adtam a topicnak, mert elsősorban nem összehasonlítgatni akarom őket, hogy melyik erősebb, és miért. Hanem érdekes dologra figyeltem fel mostanság...
Konkrétan G-ben látom, hogy 1k heki környékén a tolisok legalább fele, de inkább nagyobb hányada gnóm lett. Régebben előfordultak félelfek, és emberek is, a gnómoknál pedig kevésbé volt jellemző. Hozzáteszem, félelf és ember akad most is, csak többnyire szabin... Gnómok és elfek a tolisok, illetve az elfek lehetnek bármik, az ember míg fel nem akarja törni őket tolisnak tekinti mindet

Ez olyan szempontból érdekes szerintem, hogy az ork így kezdi elveszíteni a legnagyobb hátrányát: a tekizhetőséget. Gnóm tolis legyújtja, meg ellopja az emberét, meg bármit amit akar, de a tekijét békén hagyja. És mivel a hatékonyabb szövik túlnyomó része óriás-gnóm felállásban nyomja, az orknak talán lesz esélye kibontakozni A magam részéről remélem így lesz, nem kevés színt vinne a játékba.

Várom a véleményeket
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 10-05-2006, 20:06
exair exair is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Ecser
Posts: 219
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

nah talan az ork nem csak Aban lesz jatszhato szazmilliardok nelkul
Reply With Quote
  #3  
Old 10-05-2006, 20:25
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

hát én csunya voltam és mf elfként minden orkot végig tekiztem
Reply With Quote
  #4  
Old 10-05-2006, 20:40
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cyby_ View Post
hát én csunya voltam és mf elfként minden orkot végig tekiztem
Na ja, emberrel én is ezt tettem
Viszont arra akarok kilyukadni, hogy aztán hátha nem csak a kezdők fognak orkot játszani. Jó, tudom, kezdőnek nevezni G-ben 1k hekin valakit, annyira nem tisztességes, de azért értitek miről van szó Ha komolyabb szervezetek is nekiállnak orkozni, azokat nem bittos, hogy vígan tekizgeted, akár mf vagy, akár nem. Emberrel tuti nem, mert emberen röhögve átmegy 3-4 sereggel minimum.

Asszem meggyőztem magam, és kipróbálom az orkot normálban is
Reply With Quote
  #5  
Old 10-05-2006, 20:56
exair exair is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Ecser
Posts: 219
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

majd en is, amint fellepek valamelyik orimmal, vagy az 5. szintes torpimet (200 hekin 17 kobanyaja van, es buszke vagyok ra) letorlom, mondjuk ennek keves a valoszinusege..
Reply With Quote
  #6  
Old 10-05-2006, 21:06
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Szerintem 1k hekin nem a tekizes a legnagyobb problemaja egy orknak egy haboru eseten
Persze, ha spontan lelopjak tekibol, az kellemetlen...de akkor teki vissza es mehet a lopkodo alanyra a sereg.
Az, hogy a kitekizhetosege miatt hasznaljak kevesen az orkot, ezt nem tudom...nem ismerem a fenti szinteket.
Errol azert varnek nehany hozzaszolast, aki jatszott mar orkkal vagy ork ellen
Egyebkent, nem kell egy orkhoz szazmilliardok, csak a nem szukseges tekercseket, allandoan pl. ne tartsa bent.
Ha tegyuk fel, nagyjabol allando jelleggel bent tartom a lakashelyzeti (8000) es mezogazdasagi (10000) tekercset kizarolag, akkor talan annyira nem veszes 1-1 lopas. Persze, a suru tavolbalatas szukseges ehhez, es ha jon sereg akkor haditeki eppen kv elott be, vagy akar utes eseten is a sereg odaerkezese elott vegyuk be a hadugyi tekercset, felteve ha az idonk engedi, hogy ott legyunk.
Reply With Quote
  #7  
Old 10-06-2006, 16:26
Napóleon Napóleon is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 229
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

van egy szint ahova úgy választottam fajt h udtam, arra felé sok a gnóm és óriás. beraktam az orkot és végigütöttem magam a szinten. persze volt egy elf aki lelopott de valamiért mnt-t küldött , és mentem tovább. utána a pontkülönbség akkora volt a csopi több része között h már nem tudtak lopni még a tolisok sem( tisztánlátás nélkül)

de embere válogatja. láttam már óriást 1,7k hekin 4k tolival
Reply With Quote
  #8  
Old 10-06-2006, 16:31
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Na ja, emberrel én is ezt tettem
Viszont arra akarok kilyukadni, hogy aztán hátha nem csak a kezdők fognak orkot játszani. Jó, tudom, kezdőnek nevezni G-ben 1k hekin valakit, annyira nem tisztességes, de azért értitek miről van szó Ha komolyabb szervezetek is nekiállnak orkozni, azokat nem bittos, hogy vígan tekizgeted, akár mf vagy, akár nem. Emberrel tuti nem, mert emberen röhögve átmegy 3-4 sereggel minimum.

Asszem meggyőztem magam, és kipróbálom az orkot normálban is

Hát én elffel szövit is loptam 3napig ugyanazt és kaptam 3felszolito üzit össz vissz,pedig 2ork hadi meg ember toli,orias vari csak egyik se élezett én meg élezettel mentem és vari,toli bukott és a hadik be se mertek jönni....
3. szinten is vannak viszonylag könnyü célpontok éas ezek azok akiknek rég ott van orijuk....

ork:én angolba probálom ki az ork tábit,szövibe igaz de sztem ott igen életképes mert nem nagyon vannak akik ellenfelek pár szövi akikkel meg tiszteletbe tartjuk a 2kör távolságot
Reply With Quote
  #9  
Old 10-06-2006, 17:13
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cyby_ View Post
Hát én elffel szövit is loptam 3napig ugyanazt és kaptam 3felszolito üzit össz vissz,pedig 2ork hadi meg ember toli,orias vari csak egyik se élezett én meg élezettel mentem és vari,toli bukott és a hadik be se mertek jönni....
3. szinten is vannak viszonylag könnyü célpontok éas ezek azok akiknek rég ott van orijuk....

ork:én angolba probálom ki az ork tábit,szövibe igaz de sztem ott igen életképes mert nem nagyon vannak akik ellenfelek pár szövi akikkel meg tiszteletbe tartjuk a 2kör távolságot
Én ha orkot indítok, nem hiszem, hogy bárkivel is tiszteletben fogok tartani bármilyen távolságot
Reply With Quote
  #10  
Old 10-06-2006, 17:19
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Én ha orkot indítok, nem hiszem, hogy bárkivel is tiszteletben fogok tartani bármilyen távolságot
azt a távolságut zugy értem,h ismerjük öket és azért nem bántjuk/bántanak!amugy a többi engem se érdekel igazán
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Óriás vs Gnóm vs Ember vs Élőhalott Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 101 09-13-2007 13:36
Szívedhez legközelebb álló faj Napóleon Általános beszélgetés Hódítós témákban 106 12-28-2006 14:41
Ki milyen fajra esküszik? Milán™ Általános beszélgetés Hódítós témákban 175 08-12-2006 09:00
GNÓM vs. ÓRIÁS.. melik jobb? Csigusz:P Általános beszélgetés Hódítós témákban 91 08-06-2006 20:19
Nulla presszós gnóm... vonos82 Segítség 42 06-23-2006 17:54


All times are GMT +1. The time now is 11:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu