Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #511  
Old 03-10-2011, 22:33
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Én sem szeretném hogy pénzért lehessen venni személyiségeket, vagy maximum Vityu-féle külön csoportos cuccban. Akinek van pénze, az menjen oda! Talán ez a legjobb megoldás. Káposzta is marad, a kecske is jól lakik.
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Redback For This Useful Post:
Sponsored Links
  #512  
Old 03-10-2011, 22:34
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Én erre gondoltam, semmi másra...
Miért, Te mire?
Nem kötök amúgy bele mindenkibe, csak Ő szimplán ellenszenves, ennyi...
Az adott idézet amit kiragadtál egy munkahelyekkel foglalkozó témában történő beszélgetés volt ... multis tapasztalat = multinacionális cégnél dolgoztam jó pár évet muszály voltam elmagyarázni neked most mert úgy tapasztalom akkor nem esett le neked, hogy mit jelent
Ezek alapján pedig az akkori beírásom felére úgy válaszoltál , hogy azt sem tudtad miről van szó
Reply With Quote
  #513  
Old 03-10-2011, 22:42
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kalapácska View Post
De úgy látom , hogy te konrétan a játék előmenetelét semilyen formában nem segíted itt a fórumon , csak mások lehúzása megy részedről ...
Pozítív vagy építő jelegű kritikát nem láttam még tőled soha ....

Véleményem szerint poll neked csak az felel meg ha 20 ember játszik és az mind cimbid új ember be ne tegye a lábat mert akkor úr isten mi történik ...
Menjél inkább focit közvetíteni

Van a játékban üzleti lehetőség és potenciál is csak nem látja mindenki
1. Majd böngészd át a megvalósult javaslatokat, hogy hányhoz szóltam hozzá + hány volt az én ötletem (pl. a piaci áru visszajövetelének kijelzése)
Azért, mert pár hete elkezdtél itt irkálni, még nem fogok minden marhaságodra lelkesen bólogatni...

2. Nem húzok le mindenkit, de Neked nem bírom az arcod, szóval Téged igen. Ráadásul rengeteg baromságot írsz

3. Inkább játszon 20 normális ember, mint 500 balfék sztem...

4. Neked miért annyira fontos az üzleti oldala ennek a játéknak? Részvényes lettél?

5. Ha én le tudom írni a neved rendesen, akkor megköszönöm, ha Te is...
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #514  
Old 03-10-2011, 22:45
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kalapácska View Post
Az adott idézet amit kiragadtál egy munkahelyekkel foglalkozó témában történő beszélgetés volt ... multis tapasztalat = multinacionális cégnél dolgoztam jó pár évet muszály voltam elmagyarázni neked most mert úgy tapasztalom akkor nem esett le neked, hogy mit jelent
Ezek alapján pedig az akkori beírásom felére úgy válaszoltál , hogy azt sem tudtad miről van szó
Kösz, de megértettem, nem muszáj elmagyaráznod a Tescos árufeltöltés éveid alatt szerzett tapasztalatokat...


*(Elnézést minden Tescos árufeltöltőtől)*
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #515  
Old 03-10-2011, 22:53
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Káposzta is marad, a kecske is jól lakik.
Pontosan ez lenne a cél, legalábbis az én értelmezésem szerint.
Annak nyilván semmi értelme, hogy elriaszt az ember régi játékosokat potenciális újakért. Ez egy fogantatásánál megbukott dolog lenne.

Ez viszont nem egy könnyű kompromisszum, lássuk be, ezért ötletek kellenek, azok meg nem potyognak az égből csak úgy, pláne nem jó minőségben.

Az ötletek pedig természetüknél fogva nem szoktak mindig jók és működőképesek lenni. Csak annak nincs rossz ötlete, akinek nincs egy sem.

Épp ezért szvsz teljesen felesleges nagy hévvel egymásnak esni, ez egy ilyen bicikli, ahol sokszor a legnagyobb ellentétek feloldásából lesznek a legműködőképesebb dolgok.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
  #516  
Old 03-10-2011, 22:53
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post

Röviden, a kör minden része szervesen kapcsolódik a játékosok számának csökkenése témakörhöz, és egy lehetséges kiutat jelenthet. A monetizálás is ennek része.

Épp ezért óvatosabban kellene szvsz dobálózni a jelzőkkel. Nem az a cél, hogy másik oldalon költse el a pénzét a delikvens, hanem, hogy itt.

Az, hogy Te, mint JóskaPista szeretnéd havi 500 forintért használni a szolgáltatást, és ebből még azt is szeretnéd, hogy sok sok játszótársad legyen, de azt már nem, hogy akinek több pénze van, az fizethessen többet, az nem terv.

Teljesen korrekt, ha nem tetszik valakinek valami. De önmagában a "nekem ez nem tetszik" még kevés egy megoldáshoz.
Nagyon nem tetszik nekem ez a hozzáállás
az online játékok közül ez az egyetlen olyan játék ahol komolyabb célok is elérhetőek nagy anyagi áldozatok nélkül. mert a vip által nyújtott szolgáltotatások 90%-a kiváltható folyamatos aktivitással. És az elmúlt jó pár évben ez a fejlesztés is ebbe az irányba ment el.
Véleményem szerint sokkal több embert vesztene a játék mint amennyit nyerne, Egyszerüen azért, mert sokan azért maradtak meg a hód mellett hosszútávon,mert itt nem követel meg hatalmas pénzeket az hogy sikeres legyél. Lehet hogy Ati-éknak rövid távon megérné az,hogy anyagiasabbá tegye a játékot, de hossszútávon pont emiatt esnének sokan ki...
a játék legnagyobb varázsa veszne el, mert a társaság átalakulna, és a játékosok legnagyobb része nem maradna meg hosszútávon évekig a játékban, mert nem lennének motiváltak híszen tudnák,hogy ha nem költenek havi x ezret a játékra, akkor úgyse kerülhetnek a top klánok közelébe....
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following 8 Users Say Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #517  
Old 03-10-2011, 22:57
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Nagyon nem tetszik nekem ez a hozzáállás
az online játékok közül ez az egyetlen olyan játék ahol komolyabb célok is elérhetőek nagy anyagi áldozatok nélkül. mert a vip által nyújtott szolgáltotatások 90%-a kiváltható folyamatos aktivitással. És az elmúlt jó pár évben ez a fejlesztés is ebbe az irányba ment el.
Véleményem szerint sokkal több embert vesztene a játék mint amennyit nyerne, Egyszerüen azért, mert sokan azért maradtak meg a hód mellett hosszútávon,mert itt nem követel meg hatalmas pénzeket az hogy sikeres legyél. Lehet hogy Ati-éknak rövid távon megérné az,hogy anyagiasabbá tegye a játékot, de hossszútávon pont emiatt esnének sokan ki...
a játék legnagyobb varázsa veszne el, mert a társaság átalakulna, és a játékosok legnagyobb része nem maradna meg hosszútávon évekig a játékban, mert nem lennének motiváltak híszen tudnák,hogy ha nem költenek havi x ezret a játékra, akkor úgyse kerülhetnek a top klánok közelébe....
Szerintem Von olyan "pénzes dolgokra" gondol, amik a játékmenetet nem befolyásolják, azaz a csilli-villi dolgokat, meg még pár dolgot leírt anno, ami jól hangzott.

Von: Oké, hogy annak nincs rossz ötlete, akinek egy sincs. De Neked mekkora hévvel estünk Neked, az egyetlen gázos ötletedért? Csak megjegyeztük, hogy nem igazán jó. Talán mert értelmes dolgokat írtál a hsz 80-90%-ában?
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #518  
Old 03-10-2011, 23:01
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Amúgy ami lényeges dolog lenne még,hogy sok külső játékos fórumokon húzták le a játékot az elmúlt években csalódott (áttett) játékosok érdemes lenne az ilyen helyeket is megkeresni és pozitiv reklámokat tenni. ez inkább ránk vonatkozik fórumozokra. de a pozitiv kritika is vonzhat sok új játékosokat,olyan fórumokon ahol gyüjtik ezeket az online game-eket. független oldalakon egy-két ilyen ember hatalmasat ront a játék megitélésén.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #519  
Old 03-10-2011, 23:01
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Nagyon nem tetszik nekem ez a hozzáállás
az online játékok közül ez az egyetlen olyan játék ahol komolyabb célok is elérhetőek nagy anyagi áldozatok nélkül. mert a vip által nyújtott szolgáltotatások 90%-a kiváltható folyamatos aktivitással. És az elmúlt jó pár évben ez a fejlesztés is ebbe az irányba ment el.
Véleményem szerint sokkal több embert vesztene a játék mint amennyit nyerne, Egyszerüen azért, mert sokan azért maradtak meg a hód mellett hosszútávon,mert itt nem követel meg hatalmas pénzeket az hogy sikeres legyél. Lehet hogy Ati-éknak rövid távon megérné az,hogy anyagiasabbá tegye a játékot, de hossszútávon pont emiatt esnének sokan ki...
a játék legnagyobb varázsa veszne el, mert a társaság átalakulna, és a játékosok legnagyobb része nem maradna meg hosszútávon évekig a játékban, mert nem lennének motiváltak híszen tudnák,hogy ha nem költenek havi x ezret a játékra, akkor úgyse kerülhetnek a top klánok közelébe....
Ez a hozzáállás nekem sem tetszik. Már csak azért sem, mert önmagában ez teljes zsákutca lenne, egy olyan szegmenst megcélozni, ahol már elve halálos a verseny

A monetizálásnak egyáltalán nem ez az egyetlen járható útja szerintem, és ezt még csak nem is sugalltam sosem.

Szerintem félreérthettél valamit ezügyben.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
  #520  
Old 03-10-2011, 23:05
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Szerintem Von olyan "pénzes dolgokra" gondol, amik a játékmenetet nem befolyásolják, azaz a csilli-villi dolgokat, meg még pár dolgot leírt anno, ami jól hangzott.

Von: Oké, hogy annak nincs rossz ötlete, akinek egy sincs. De Neked mekkora hévvel estünk Neked, az egyetlen gázos ötletedért? Csak megjegyeztük, hogy nem igazán jó. Talán mert értelmes dolgokat írtál a hsz 80-90%-ában?
pontosan, alapvetően tetszik a gondolat menete.
Bár asszem,ha annyira anyagi dolgokra szeretné Ati terelni a dolgokat, akkor van egy aduja még amivel egész sok vip kört szedhetne be Azért vannak jó páran akik számolják vissza a napokat a 8évből az újabb névátírásig
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Élőhalottas elmélkedő topic pancser játékosok számára [HTPA]GeeForce Általános beszélgetés Hódítós témákban 114 05-28-2008 10:40
A variorik kati moráljának megtartása werden Stratégia & Tippek 33 11-29-2007 18:22
Nagyobb klánok!(Törzsek) Alucard Elvetett javaslatok 3 07-21-2006 22:57
Arénába nagyobb nyeremény Harcosok Elvetett javaslatok 1 07-10-2006 18:11


All times are GMT +1. The time now is 22:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu