Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 02-04-2011, 12:12
hami's Avatar
hami hami is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 200
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az rendben, hogy a részedről nem merült fel, ellenben másokban igen

Egy szóval sem említettem, hogy ez pikk-pakk megoldható dolog, és ez neked egy egyszerű dolog, és nem is azt mondtam, hogy ezt minél hamarabb be kéne vezetni. Ellenben ez egy megbeszélés, ahol ezt meg lehet vitatni, ezért jó, hogy Te is leírtad, hogy ez komoly munka eredménye lenne csak
__________________
Hami Khaoszkája (#305450)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #32  
Old 02-04-2011, 19:12
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

A klánozás Anarchista csoportban szerintem meredek. Mivel akárki akárhány országot vihet, így még egyszerűbb az, hogy senkit sem támadok, csak a saját országaimat verem be 5 klánsereggel. Majd amelyiket bevertem, azzal beverek egy másik saját klánt 5 sereggel, hogy az feljebb jusson. És igazából 1 olyan nagyobb ország elég egy klánba, amivel a méretmalusz kiküszöbölhető, így gyakorlatilag még csak az országokat sem kell túl magasra vinni a klános ütésekhez.
Szerintem egy mostani sokországos anarchosnak egy országot 1-2 milla pontra felvinni alig néhány nap lenne.

Szerintem a jelenleg működő A-s klánrendszer nem feltétlenül tenne jót az anarchnak.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #33  
Old 02-04-2011, 19:35
hami's Avatar
hami hami is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 200
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ezért nem a jelenleg működő A-s klánrendszerről beszélnénk
__________________
Hami Khaoszkája (#305450)
Reply With Quote
  #34  
Old 02-04-2011, 23:20
Fáraó Fáraó is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: London
Posts: 160
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nekem jo a 4 szint, nem mintha tulzasba vinnem a jatekot, mert ket orit forgatok osszvissz.
A klanozas meg nekem nem jon be :P
Reply With Quote
  #35  
Old 02-04-2011, 23:25
gabo gabo is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Szerintem sem kellene piszkálni a szinteket. Maradjon ugyanígy ez a 4 szint.
A másik hogy nem ez a téma, hanem hogy ki, miért játszik ott :P
Reply With Quote
  #36  
Old 02-04-2011, 23:29
Fáraó Fáraó is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: London
Posts: 160
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ok
en azert jatszom, h forgassam a 2 orit
Reply With Quote
  #37  
Old 02-05-2011, 01:37
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én amíg anarchoztam,azért tettem,h minél többet elérjek Y-ban.Amint nagyjából sikerült,elkezdtem unni az egészet,és most már az is nehezemre esne,h 2 orit normálisan vigyek akár csak 1 hétig is Változik az ember,most már sajnálnám erre az időmet,vipet.Így utólag el se tudom képzelni,h hogyan vittem régen akár 100 orit is egyszerre.Persze valami rémlik,h a hódon kívül gyakorlatilag nem volt életem
Sok a 4 szint anarchban,ez egyértelmű,meg sztem az is,h az anarch döglődése visszafordíthatatlan.Túl sok olyan játékos hagyta abba,aki képes volt komolyan venni a játékot,és sok orit tudott cipelni egyszerre.Miattuk volt izgalmas az anarch.
Reply With Quote
  #38  
Old 02-06-2011, 21:47
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

szerintem nem a szintekkel van a gond...
nem is az óriás orikkal...
egyedül az emberek hozzáállásával. Ha arra akarod használni a hodito-t ami, akkor te vagy a közellenség, a rend megbolygatója, aki hátba szúrja a többieker ... pl megtámadsz egy országot, és válaszként egyszerre 15 ország kezd el legyakni...
az anarchistát is valamiféle keretek közé kéne szorítani...
azt kellene megoldani, hogy ne legyen olyan, hogy valaki visz mondjuk 20 orit, de 220 másik szabin van. aztán egyik oriját betámadják és előszed 40 kiélezett orit.. ha ez a dolog valahogy kezelhető volna (a kevés számú országosok védelmében), akkor sokkal játszhatóbb lenne az egész anarch...
Reply With Quote
  #39  
Old 02-06-2011, 21:49
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
A klánozás Anarchista csoportban szerintem meredek. Mivel akárki akárhány országot vihet, így még egyszerűbb az, hogy senkit sem támadok, csak a saját országaimat verem be 5 klánsereggel. Majd amelyiket bevertem, azzal beverek egy másik saját klánt 5 sereggel, hogy az feljebb jusson. És igazából 1 olyan nagyobb ország elég egy klánba, amivel a méretmalusz kiküszöbölhető, így gyakorlatilag még csak az országokat sem kell túl magasra vinni a klános ütésekhez.
Szerintem egy mostani sokországos anarchosnak egy országot 1-2 milla pontra felvinni alig néhány nap lenne.

Szerintem a jelenleg működő A-s klánrendszer nem feltétlenül tenne jót az anarchnak.
nemtudom ez a tévhit hogy alakult ki hogy az anarchosok magukat utik csak
lehet mielott az ember ilyenrol véleményt alkotna elobb érdemes némi anarchos kozegismeretre szert tenni, mielott nemlétező dolgoktol kezd tartani
biztos akik a határokat védik engednék hogy a tobbiek 1milla pontra ussek magukat
és persze ők addig csak malmoznának meg suttetnék a hasukat
jelenleg max 2-3 ember lehet aki magát uti
általában mindegyikuk konnyu célpontnak számit
akik meg a csopik élén vannak jelenleg is lazán folvisznek egy orit 1 milla pontra ha ezt találják ki maguknak célnak
Reply With Quote
  #40  
Old 02-06-2011, 21:53
gabo gabo is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

anarchban éppen ez jelenthet némi előnyt, és ebben is különbözik a normáltól hogy nincs megszabva ki hány orit visz. nem értek azzal egyet, hogy ezt meg kellene szabni. Mindenkinek adott a lehetőség hogy sok országgal játszon.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Anarchista csoportban országátadás Hex Segítség 2 09-20-2010 20:27
ki milyen hangszeren játszik/szeretne játszani? Burning Zene 70 04-12-2010 21:12
Anarchista csoport Shievone Segítség 26 10-01-2007 15:36
Mi a jó az Anarchista csoportban? robogo Segítség az Anarchista csoporthoz 260 04-10-2007 22:13
Ki mióta játszik? karesz6 Általános beszélgetés Hódítós témákban 107 01-08-2007 21:09


All times are GMT +1. The time now is 14:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu