Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 03-11-2008, 19:33
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

[quote=AndrewB;164890]ha lépéshatár fölött vagy, akkor a földed is
/QUOTE]
Csak egy kis helyesbités:itt a maximális földről van szó
(csak nehogy egy kosza kezdő félreértse)
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Sponsored Links
  #12  
Old 03-21-2008, 21:01
vinnyo vinnyo is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Székelyudvarhely
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default Mi történik szabi alatt?

Bocsánat,ha nem megfelelő a tájékozottságom,de keresgéltem a súgóban,meg a fórumon is,és mégsincs kielégítve a kiváncsiságom.Íme a kérdéseim:
Szabadságon is hazatérnek piaci áruk. A helytartó továbbra is piacra teszi a felesleges katonát,vagy lefokozva otthon maradnak,esetleg elvesznek?
Ha jól értem,az ország nem támadható semmilyen módon(se hadsereg,se toli-vari akció),akkor nem is gömbözhető? Ha pedig nem támadható,akkor a szövetség miért küldhet hadsereget?
Elfogy az élelem a raktárakból,vagy nem ,mert nincs körváltás? Ha mégis elfogyna, mi lesz az emberekkel,elvándorolnak,és a morált valahonnan a minimumról kell visszatornázni?
Még egyszer bocsánat,ha netalán csak az én hályogom nem tudta ezt a súgóból kihámozni
  #13  
Old 03-21-2008, 21:03
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 5%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by vinnyo View Post
Szabadságon is hazatérnek piaci áruk. A helytartó továbbra is piacra teszi a felesleges katonát,vagy lefokozva otthon maradnak,esetleg elvesznek?
Ha nincs helyük, akkor elvesznek.
__________________
Hódító * Queosia
  #14  
Old 03-21-2008, 21:56
vinnyo vinnyo is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Székelyudvarhely
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Köszönöm a gyors választ. Értem én,hogy a fagy(aszt)ás végtagamputálással is járhat,és csak utolsó lehetőségként kell hozzá folyamodni,de számomra ez egy kicsit furcsa.
Tudom,sok a szabis,és lehetőleg nem kéne támogatni ezt a szándékot,de nálam valószínűleg az ellenkezője lesz. Mivel pénzem 90%-át "tőzsdézéssel" keresem meg,rengeteg árúm forog a piacon, és bevallom ez a békés fejlődésnek számomra nagyon élvezetes módja. Ahhoz,hogy szabira menjek mindenemet áron alul el kell adjam. Nos, ha mondjuk két héten belül egy-egy hosszabb út miatt kétszer kellene szabira menjek,hát inkább vissza sem lépek a játékba arra a rövid időre. Utána meg kicsit elfoglalt vagyok,hát még hagyom egy ideig.
Nos,ez a hosszú lére eresztett szöveg arra volt jó,hogy jelezzem: az ami elrettentést szolgál, éppúgy játéktól való hosszabb elidegenedést is eredményezhet
  #15  
Old 03-21-2008, 21:58
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 5%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by vinnyo View Post
Köszönöm a gyors választ. Értem én,hogy a fagy(aszt)ás végtagamputálással is járhat,és csak utolsó lehetőségként kell hozzá folyamodni,de számomra ez egy kicsit furcsa.
Tudom,sok a szabis,és lehetőleg nem kéne támogatni ezt a szándékot,de nálam valószínűleg az ellenkezője lesz. Mivel pénzem 90%-át "tőzsdézéssel" keresem meg,rengeteg árúm forog a piacon, és bevallom ez a békés fejlődésnek számomra nagyon élvezetes módja. Ahhoz,hogy szabira menjek mindenemet áron alul el kell adjam. Nos, ha mondjuk két héten belül egy-egy hosszabb út miatt kétszer kellene szabira menjek,hát inkább vissza sem lépek a játékba arra a rövid időre. Utána meg kicsit elfoglalt vagyok,hát még hagyom egy ideig.
Nos,ez a hosszú lére eresztett szöveg arra volt jó,hogy jelezzem: az ami elrettentést szolgál, éppúgy játéktól való hosszabb elidegenedést is eredményezhet
Nem szolgál semmi "elrettentést". Ha nem fér el, akkor eltűnik. Ez így van rendjén. Sereg is, nyersanyag is, minden. Ez a játékszabály. Akkor is, amikor játszol, és akkor is, amikor szabadságon vagy. A szabadság nem azt a célt szolgálja, hogy irreális tartalékokat halmozz fel az országodban, miközben teljesen biztonságban tudod. Ugyanazok a korlátozások vonatkoznak rá ekkor is, mint amikor nincs szabadságon. Ha nincs helyed, akkor nem lehet ott árud/egységed.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Szabi alatt a valaha mért legnagyobb terület kopása Cassandra Elvetett javaslatok 77 12-17-2007 22:14
szabi alatt fogy a rúna? Kubbi Nem hiba 1 09-30-2007 18:59
Szabi alatt varázslatok, helytartó! Nogixer Segítség 10 09-27-2007 07:31
orszagok osszekotese szabi alatt Smooth Scroller Segítség 5 07-11-2007 08:37
Fogy-e a VIP a szabi alatt? Batu Segítség 6 08-07-2006 02:44


All times are GMT +1. The time now is 17:15.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu