Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #131  
Old 01-21-2007, 16:55
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
Valami itt nagyon rossz.
Quote:
Originally Posted by Peter View Post
vagy a szövijére volt kapu, nem rá
Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
Erre még nem is gondoltam. Pedig igy utólag belegondolva rémlik valami a súgóból.

OFF: imádom, hogy "itt valami nagyon rossz", de a súgót azt még véletlen se olvasod el, ááá, dehogy, inkább egyszerűbb azonnal jönni, hogy hibás a játék. Gratulálok. Sokra fogod még vinni. (Valahol máshol biztosan. )
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #132  
Old 01-21-2007, 17:11
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
OFF: imádom, hogy "itt valami nagyon rossz", de a súgót azt még véletlen se olvasod el, ááá, dehogy, inkább egyszerűbb azonnal jönni, hogy hibás a játék. Gratulálok. Sokra fogod még vinni. (Valahol máshol biztosan. )
Kösz mindent. (sorry sorry nem mondom hogy ezért nem érdemeltem meg 3 mínuszpontot nade 15 öt??? )

Last edited by karesz6; 01-21-2007 at 17:14..
Reply With Quote
  #133  
Old 01-21-2007, 17:18
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
Kösz mindent. (sorry sorry nem mondom hogy ezért nem érdemeltem meg 3 mínuszpontot nade 15 öt??? )
Abból 5 a másik topicban levő kérdésedre ment, amire a válasz szintén le van írva a súgóban, de valamiért azt se akarod elolvasni. Ehhez is ismér gratsz. Egy biztos: nem leszel így túl hosszúéletű ebben a játékban.

És hogy topicnál maradjunk: nem értem miért olyan nehéz elolvasni a súgót, vagy miért gondolja valaki, hogy tök jó játékos lesz, anélkül, hog ytudná hogy működik ez a játék...
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #134  
Old 01-21-2007, 17:22
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Abból 5 a másik topicban levő kérdésedre ment, amire a válasz szintén le van írva a súgóban, de valamiért azt se akarod elolvasni. Ehhez is ismér gratsz. Egy biztos: nem leszel így túl hosszúéletű ebben a játékban.

És hogy topicnál maradjunk: nem értem miért olyan nehéz elolvasni a súgót, vagy miért gondolja valaki, hogy tök jó játékos lesz, anélkül, hog ytudná hogy működik ez a játék...
Azt most láttam hogy 5 tényleg más miatt megy és nem mondtam hogy nincs igazad csak kijött belőlem. Sory többet nem pampogok hanem inkább súgót olvasok.
Reply With Quote
  #135  
Old 01-23-2007, 17:07
Kancsendzönga Kancsendzönga is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 178
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Atihoz szólna ez most elsősorban, de bárki válaszolhat, aki tisztában van a dolgokkal...
A törlésig ütés szabállyal lenne problémám... pontosabban nem egészen tiszta nekem, h ez akkor mit is jelent. pl ha megtámadnak, én pedig mondjuk 6-7 sereggel hazakísérem, esetleg a szövim is küld egy-kettőt, ezek mind bemennek, akkor átraktok? és ha nem megy be mind?, vagy egysem, de ua a céljuk?? előre is bocs, ha hülyeséget kérdezek, de nekem ez nem volt világos abból az üzenetből, amit írtál a fórumon... és meddig lehet elmenni bosszúból? vagy ha mondjuk privát üzenetben sérteget, de nincs semmi következménye (20-án reggel jelentettem)? azt sem lehet a játékon belül honorálni egykét pusztítással?
és ha mondjuk két nap, vagy egy hét vagy egyhónap múlva állnék bosszút?
Reply With Quote
  #136  
Old 01-23-2007, 19:31
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ezzel a "törlésig" ütéssel nekem is lenne egy két kérdésem pl.:ha van szövi háboru és csak ugy tudunk nyern biztosan h kinyirunk majd nullára mindenkit akkor mi vagyunk mostantol a riosszak mert nem akarjuk magunk mögött hagyni öket????és a másoik egyik orimat pl !szinten szétverik de én annak a szemálynek egy másik oriját az én másik orimmal pl 5szinten nem nullázhatom le mert ez nem az én elöre haladáasomat szolgálja?

A hadisarccal egyetértek de ez a törlésig ütés tiltása ez nem okés szvszt
Reply With Quote
  #137  
Old 01-23-2007, 19:31
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

van neki kulon topicja, irjatok oda....
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #138  
Old 01-23-2007, 19:33
Kancsendzönga Kancsendzönga is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 178
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

már megtaláltam,de mikor írtam, még nem volt, vagy nem vettem észre, mert még nem pörgött így...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Elszólások és egyéb mókás dolgok játék közben Chris Fantasy, szerepjátékok 241 06-03-2008 11:17
Földszerzéssel és pusztítással kapcsolatos dolgok aúú Elvetett javaslatok 38 02-15-2006 16:01


All times are GMT +1. The time now is 20:03.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu