Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 02-13-2006, 20:05
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by aúú
Akkor ezek mégiscsak lükék...:D:p
igazi katonák:) gondolkozni nem ér:)
Sponsored Links
  #32  
Old 02-13-2006, 21:23
Lepidus
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

beüthetetlen ori nincs..tudós tábornok orkok szövisegítséggel mindenre képesek
  #33  
Old 02-13-2006, 21:30
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Lepidus
beüthetetlen ori nincs..tudós tábornok orkok szövisegítséggel mindenre képesek
... képesek nulla hektárt foglalni, igen. Merthogy ez a téma ugye erről szól...

  #34  
Old 02-13-2006, 21:57
Lepidus
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

jah bocs,nem olvastam el :P..elnézéseteket kérem,túl nagy hévvel vetettem bele a fórumba..már vagy egy hete nem voltam..nem hiányoztam?
  #35  
Old 02-13-2006, 22:21
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Red face

Quote:
Originally Posted by Lepidus
jah bocs,nem olvastam el :P..elnézéseteket kérem,túl nagy hévvel vetettem bele a fórumba..már vagy egy hete nem voltam..nem hiányoztam?
ha ezt a heveskedést veszem, akkor nem... (ez gonosz volt, de előbb olvass, gondolkodj, és utána postolj... )

magához a témához nem tudok szólni, élvezkedek a gondolaton hogy milyen mókás ezt megcsinálni nekem egy jól feltöltött klánraki mellett... nincs otthon egy kukacnyi seregem se 80% barakk mellett mert támadok, és egyszerűen pokolba a pacikkal alapon bebontok mindenemet.... még bevallom zöldfülűségemet, de nem gondoltam erre
  #36  
Old 02-15-2006, 09:38
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Amúgy rájöttem, hogy ezek a katonák nem is bolondok, hanem túlképzett diplomások!
Ugyanis támadásnál azt mondom nekik, hogy földet szerezzenek, nem azt, hogy üres földete, vagy azt, hogy beépített földet... Ők meg elkezdenek gondolkodni maguktól (pedig ezt tutira nem adtam parancsba nekik ) és végül arra jutnak, hogy szerintük a félig beépített föld, az nem föld...
  #37  
Old 02-15-2006, 10:11
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by aúú
Amúgy rájöttem, hogy ezek a katonák nem is bolondok, hanem túlképzett diplomások!
Ugyanis támadásnál azt mondom nekik, hogy földet szerezzenek, nem azt, hogy üres földete, vagy azt, hogy beépített földet... Ők meg elkezdenek gondolkodni maguktól (pedig ezt tutira nem adtam parancsba nekik ) és végül arra jutnak, hogy szerintük a félig beépített föld, az nem föld...
biztos filozófus hallgatók és ebből a témából írják a szakdolgozatukat a tábornokaid a katonáid meg semmire se gondolnak max arra hogy "megkukult az öreg, az is főd amire építenek, no' , de mindegy..."
  #38  
Old 02-15-2006, 15:59
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
biztos filozófus hallgatók és ebből a témából írják a szakdolgozatukat a tábornokaid a katonáid meg semmire se gondolnak max arra hogy "megkukult az öreg, az is főd amire építenek, no' , de mindegy..."
Hát igen, ezért kell több táboronokot küldeni, mind csak nem lehet vén öreg... Aztán elég ha egynek eszébe jut, hogy földet jött foglalni és az tök mind1, hogy üres, beépített, vagy építés alatt álló...
  #39  
Old 02-15-2006, 16:01
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by aúú
Hát igen, ezért kell több táboronokot küldeni, mind csak nem lehet vén öreg...:D Aztán elég ha egynek eszébe jut, hogy földet jött foglalni és az tök mind1, hogy üres, beépített, vagy építés alatt álló...
a lényeg, hogy páratlan számú tábornokot küldj, hogy mikor támadás előtt taktikai megbeszélést tartanak, akkor nehogy szavazat-egyenlőség jöjjön létre, és a sereg parancs hiányában visszaforduljon :P
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 22:55.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu