Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 02-09-2006, 14:15
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by ckow
Én már a felénél belezavarodtam, de azért megpróbálok hozzászólni a dologhoz.

Miért van vkinek mínusz hírneve? mert a gyengébbakat bántja, és ezt azért teszi, mert az erősebbeket nem tudja/meri. tehát ha a környéken van egy mínuszos, az nálam azt jelenti, hogy gyenge, de mégis van elég dolga, mert lopkod (most hagyjuk ki a mínuszos hadisokat), tehát automatikusan meglopom. gondolom más nem így gondolkodik, de azért én jobban érzem magam a + hírnevemmel, hátha történik vmi.

és egy egyszerű megoldás a hírnév használatára: annyi + vagy - pénzt kap a játékos körönként, amennyi a hírneve. egy ilyen -4 millás ori hamar észbekapna, hogy +ba kéne vinnie a hírnevét, és akiknek nincs sok, azok jobban dolgoznának a hírnévszerzésen.


Ez nemjó egy újrázással nullázni lehetne a negativ hirnevet. Szal aki diszből gyüjtötte nem kerülne hátrányba. Viszont Akik elhuznak felfelé és a Topon vannak csak lefelé tudnak támadni meg nminuszt pénzt kapnak.

ÉS aki mondjuk 60e pontra felfelé lopkod az miért érdemelne az 1milla hírnevéjért körönként 1milliót. Eredménytelenül lopott. Országokat felfleé sok körre.

ÉS ráadásul a hírnévvel többet keresnének az országok mint minden mással.

Ezen még dolgoz
__________________
I like to fall on my face.
Sponsored Links
  #32  
Old 02-10-2006, 22:24
csavo's Avatar
csavo csavo is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Nagyvarad
Posts: 97
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

mar bocs, de a hirnevet 1 perc alatt ugy fel lehet vinni...
megbeszeled valakivel a tobol, o kiteszi a tovajait, te meg lopod, persze semmit nem hozol tole, mert nagy a tavolsag, es par lopas alatt csinalhatsz 50k erteket is plusszba... es ezzel keveset mondtam
  #33  
Old 02-10-2006, 23:10
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Cool

Quote:
Originally Posted by csavo
mar bocs, de a hirnevet 1 perc alatt ugy fel lehet vinni...
megbeszeled valakivel a tobol, o kiteszi a tovajait, te meg lopod, persze semmit nem hozol tole, mert nagy a tavolsag, es par lopas alatt csinalhatsz 50k erteket is plusszba... es ezzel keveset mondtam
Csak azok akik felverekszik magukat a topba, azok elég önérzetesek ahoz hogy még a barátaikat is elzavarják ilyen kéréssel....
  #34  
Old 02-11-2006, 17:54
-==Dante==-
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default miért?

Szerintem az elgondoláson még csiszolni kellene. Mert 2 okból lehet valakinek negatív a Hírneve és Én csak az egyiket súlytanám vérdíjjal. Az egyik este amikor gyengye 1 ország és nem tud csak lefelé támadni, ezért negatív hírnevet halmoz fel. Ez nem baj, majd úgy is kap ö is v felfejlödik.
A másik est viszont amikor valaki tudatosan lefelé támad annak ellenére h akár felfelé is mehetne csak az megeröltetö. Minek erölködne amikor könnyen is elveheti! Na, én öket súlytanám akkor vérdíjjal h bele rokkanjanak!
  #35  
Old 02-11-2006, 19:45
Sakkmester
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by -==Dante==-
Szerintem az elgondoláson még csiszolni kellene. Mert 2 okból lehet valakinek negatív a Hírneve és Én csak az egyiket súlytanám vérdíjjal. Az egyik este amikor gyengye 1 ország és nem tud csak lefelé támadni, ezért negatív hírnevet halmoz fel. Ez nem baj, majd úgy is kap ö is v felfejlödik.
A másik est viszont amikor valaki tudatosan lefelé támad annak ellenére h akár felfelé is mehetne csak az megeröltetö. Minek erölködne amikor könnyen is elveheti! Na, én öket súlytanám akkor vérdíjjal h bele rokkanjanak!
Ezen meg nagyon-nagyon csiszolni kéne Mert milyen támadásról beszélünk? Varázsló,Hadügy v. Tolvaj.
Mert általában az országok 1-2 fele (ill 3. az elf) kiélezik magukat vmire. Szal nemigazán van olyan, hogy fölfele sose tucc támadni. (kivéve talán az 1/A a vazsi és tolvajok számára).
  #36  
Old 02-12-2006, 02:34
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -==Dante==-
Szerintem az elgondoláson még csiszolni kellene. Mert 2 okból lehet valakinek negatív a Hírneve és Én csak az egyiket súlytanám vérdíjjal. Az egyik este amikor gyengye 1 ország és nem tud csak lefelé támadni, ezért negatív hírnevet halmoz fel. Ez nem baj, majd úgy is kap ö is v felfejlödik.
A másik est viszont amikor valaki tudatosan lefelé támad annak ellenére h akár felfelé is mehetne csak az megeröltetö. Minek erölködne amikor könnyen is elveheti! Na, én öket súlytanám akkor vérdíjjal h bele rokkanjanak!
Vagy ammikor atopban van vagy amikor ahhoz van kedve... ez teljesen nem tartom jóó ötletnek
__________________
I like to fall on my face.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hírnév Georgel Általános beszélgetés Hódítós témákban 38 10-18-2008 04:23
Hírnév alma Segítség 9 01-23-2008 11:10
hírnév alma Segítség 12 10-11-2007 07:00
Hulla elleni akciókor minimális hírnév. Kisbér Elvetett javaslatok 0 02-06-2007 09:45
Hírnév növekedés lopaskor Szecsa Elvetett javaslatok 11 08-12-2006 19:22


All times are GMT +1. The time now is 15:34.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu