Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 09-12-2006, 21:46
Toti Toti is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Bp. Újpest
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Békés View Post
Ha csak a beállitottságod szövitag de nem vagy tagja egy szövinek sem akkor bármikor válthatsz mf-re
Szoktam időnként csinálni mikor sumákban intravénásan hódozom
Bocs, csak elsőre nem volt tiszta. viszont utána meg lett említve, hogy gyengus volt még így is az ori, és az mf bónusz sem segített volna neki. ebből sztem arra lehet következtetni, hogy valszeg kezdő oriról van szó. tehát nem valószínű, hogy azzal fog játszani, hogy szövitag, majd támadás esetén mf, és visszakísér.
Sponsored Links
  #12  
Old 09-12-2006, 21:53
Békés's Avatar
Békés Békés is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Philippines
Posts: 411
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Toti View Post
Bocs, csak elsőre nem volt tiszta. viszont utána meg lett említve, hogy gyengus volt még így is az ori, és az mf bónusz sem segített volna neki. ebből sztem arra lehet következtetni, hogy valszeg kezdő oriról van szó. tehát nem valószínű, hogy azzal fog játszani, hogy szövitag, majd támadás esetén mf, és visszakísér.
Olvastam, csak megemlitettem hogy lehet ilyen verzió is
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
  #13  
Old 09-12-2006, 22:11
borka borka is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 21
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Toti View Post
Tehát akkor itt az alkalom, hogy gyakoroljál. bemész hozzá egykét sereggel. Az önbizalmad is nő, meg a morálod is.
Köszi a tanácsot ,sereggel még nem tudok mert a védelmet építettem ki mostanra .Tolival viszont megloptam rendesen.
  #14  
Old 09-12-2006, 22:18
DearCody's Avatar
DearCody DearCody is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Magyarország
Posts: 190
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Amúgy borka az egészben az a szép, h ilyen orikat lehet találni 4. szinten is. Sőt még 3.-on találkoztam ilyennel. Nemtom, h ezt ki veszi be és, h ki ellen használ, de értelmetlennek tartom. Az ilyenekre szoktam én rászállni.
Sőt volt egy olyan esetem (5. szint), h meg lettem fenyegetve, h rámjön az egész szövi. Höhöhöhö! Persze az is ilyen kamustátusz volt.
  #15  
Old 09-13-2006, 09:58
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

5.szinten nagyon sok júzer nem tudja, hogy mi a különbség a szövitag/szövivezér és az MF státusz között.. tehát sokan azt hiszik, hogy ha megvan életük első országa az akkor rögtön szövivezér lesz és attól ő lesz a vki.. ez saját tapasztalat első országom 3napig szövivezér volt, mire eljutottam a súgóban odáig, hogy nem kéne
mondjuk én mindig szólok azoknak, akiknek látszik az országán, hogy kezdők, hogy szövi nélkül próbálja meg az MF beállítást, lehet hogy hatásosabb
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

  #16  
Old 09-13-2006, 10:11
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Deni View Post
5.szinten nagyon sok júzer nem tudja, hogy mi a különbség a szövitag/szövivezér és az MF státusz között.. tehát sokan azt hiszik, hogy ha megvan életük első országa az akkor rögtön szövivezér lesz és attól ő lesz a vki.. ez saját tapasztalat első országom 3napig szövivezér volt, mire eljutottam a súgóban odáig, hogy nem kéne
mondjuk én mindig szólok azoknak, akiknek látszik az országán, hogy kezdők, hogy szövi nélkül próbálja meg az MF beállítást, lehet hogy hatásosabb
Nemrég volt szerencsém egy játékoshoz, aki gömbözni akart, erre meggömböltem és, be volt állítva, hogy szövitag, kapu rá és szövifelmérés, stb, aztán mondom, ha van már kapum rá, akkor körbenézek a raktárában, meg az "olvasnivalói" között.Mire az volt a reakciója, hogy párszáz tolvajjal bepróbálkozott, utána ártókkal és infószerző varázsletokkal próbált bombázni.. Írtam neki üzit, hogy miken változtasson, ha egy kicsit még egyben akarja látni az oriját.
Tegnap kaptam tőle zöldet, hogy nem-e lennék a szövije...
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
  #17  
Old 09-13-2006, 12:16
borka borka is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 21
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Toti View Post
Tehát akkor itt az alkalom, hogy gyakoroljál. bemész hozzá egykét sereggel. Az önbizalmad is nő, meg a morálod is.
A tegnapi válaszom nem volt őszinte . Mit csináljak ha nem olvastam idejében a fórumot , még a faj és személyiségválaztás előtt. Túlélő elf vagyok. Olvastam a nem túl hízelgő véleményeteket erről a fajról és személyiségről itt a fórumban. Most már végig kell "bekkeljem" ezt a kört . A védelmem elég jó, toliakcioim eléggé bejönnek.Ártóvarázslatoknak nem látom az értelmét.
  #18  
Old 09-13-2006, 13:13
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by borka View Post
A tegnapi válaszom nem volt őszinte . Mit csináljak ha nem olvastam idejében a fórumot , még a faj és személyiségválaztás előtt. Túlélő elf vagyok. Olvastam a nem túl hízelgő véleményeteket erről a fajról és személyiségről itt a fórumban. Most már végig kell "bekkeljem" ezt a kört . A védelmem elég jó, toliakcioim eléggé bejönnek.Ártóvarázslatoknak nem látom az értelmét.
Én 4. szinten voltam elf-túlélő, az elfhez 3. szinten is ragaszkodtam, az egy jó kis faj, csak mint az összes többi fajt, ezt is tudni kell használni, ennyi a titka.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
  #19  
Old 09-13-2006, 16:18
Békés's Avatar
Békés Békés is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Philippines
Posts: 411
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by borka View Post
A tegnapi válaszom nem volt őszinte . Mit csináljak ha nem olvastam idejében a fórumot , még a faj és személyiségválaztás előtt. Túlélő elf vagyok. Olvastam a nem túl hízelgő véleményeteket erről a fajról és személyiségről itt a fórumban. Most már végig kell "bekkeljem" ezt a kört . A védelmem elég jó, toliakcioim eléggé bejönnek.Ártóvarázslatoknak nem látom az értelmét.
Nemgond az
Az első orim is túlélő elfike volt, még nyertem szövi ellen is háborút
Igaz egy hétig tartott, meg sokba került
Betonvédelem, toli akciókkal és a piacon kell legelteti pár ezer lovat és a legfontosabb a háborút mindig akkor kell megvívni amikor neked a legkedvezőbb, ha ez éjjel van, akkor felkell kellni olyankor
Az álmosségért kárpótol a sikerélmény és az adrenalin fröccs
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
  #20  
Old 09-16-2006, 21:51
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Elf túlélő jó választás szerintem is. Bár elfet 5. szinten nem könnyű kijátszani, inkább fentebb hatásos, de még ott se árt ha blöffölsz vele kicsit.

A B topjában ismertem 2 személyiséges orit, aki egyedül volt, és szövitagnak állította magát. Nem piszkálták Igaz, elf volt, és azon a környéken kevesen akcióznak épp egy elf ellen, míg vannak lényegesen átláthatóbb célpontok is...
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Akkor vagy igazi alkoholista ha szekely Viccek 17 08-22-2007 22:39
Új faj vagy fajmódosítás Davalon Elvetett javaslatok 169 02-11-2006 18:38


All times are GMT +1. The time now is 22:17.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu