Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #161  
Old 08-05-2006, 23:27
DearCody's Avatar
DearCody DearCody is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Magyarország
Posts: 190
Activity: 0%
Longevity: 98%
Angry

Senki Te elmondod, h mi zavar nagyon. Meg, h nem bírja a szemed. Én meg csak 2 algopirinnel tom olvasni a fórumot az új kamikaze videódtól.
Stefanus Te nagyon el vagy tévedve, h ha azt hiszed, h egy 7 éve hódítózónak több joga van, mint bárki másnak.

Amúgy mindenki csak fikázza az új külsőt, ahelyett, h örülnénk, h törődnek a játékkal nem? Mint azt már korábban is írtam vannak kezdeti problémák és hopp már egy pár meg is lett oldva. Mert törődnek a játékkal. A legkönyebb leugatni mindent, meg, h nem így kell, nem úgy kell.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #162  
Old 08-05-2006, 23:33
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

OFF:
Cody, hadd ne flémeljelek, de én nem problémáztam az új külsőn, sőt, tettszik! nem tudom hol láttad ezt tőlem! Pláne, hogy próbálok értelmes javaslatokkal hozzájárulni, hogy jobb legyen, de azért jólesik, hogy a fikázók táborába sorolsz és oltogatni kezdesz...

+Ha nem tettszik az aláírsom tiltsd le a képét. Firefoxxal is lehet elvileg...
/OFF

Last edited by Senki; 08-05-2006 at 23:36..
Reply With Quote
  #163  
Old 08-05-2006, 23:43
DearCody's Avatar
DearCody DearCody is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Magyarország
Posts: 190
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
(szép lett, csak meg kell szokni, meg éjjel amikor már csak a monitor világít, elég szemkifolyatós ellentétben a fekete-sötétzölddel, de majd megoldom egy kis háttérfénnyel...)
Például itt, de mindegy. Ne gépezz sötétbe és megvan oldva. A hódítóért egy kis fény?
Voltak jó ötleteid aláírom.
Reply With Quote
  #164  
Old 08-05-2006, 23:45
stefanus's Avatar
stefanus stefanus is offline
Banned
 
Join Date: Aug 2006
Location: Romania
Posts: 12
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default ohh

Quote:
Originally Posted by DearCody
Senki Te elmondod, h mi zavar nagyon. Meg, h nem bírja a szemed. Én meg csak 2 algopirinnel tom olvasni a fórumot az új kamikaze videódtól.
Stefanus Te nagyon el vagy tévedve, h ha azt hiszed, h egy 7 éve hódítózónak több joga van, mint bárki másnak.
Hat szerintem Atit jobban kene erdekelje azok velemenye akik vippelik magukat evek ota, s egy most jott valaki aki latja, hogy szep szines lett a fomenu, s lehet beszall o is. Na de ez mind1, monopol helyzete van 1 embernek s azt csinal amit akar. Ezert nem jo ez a hod, mert olyan diktatorikus. Mindenki beleszolhat, de ugyis az lesz amit a "teremto" akar. Na szasztok.
Reply With Quote
  #165  
Old 08-05-2006, 23:47
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

OFF:
Quote:
Originally Posted by DearCody
Például itt, de mindegy. Ne gépezz sötétbe és megvan oldva. A hódítóért egy kis fény?
Voltak jó ötleteid aláírom.
nem írtam ott is, hogy szép lett? és nem írtam azt hogy a világos háttér szemkifolyatós, de meg lehet oldani? és nem oldottam meg szerinted? és hogy az az egyetlen ilyen hsz-em, a többi a "meg kell szokni" passzust tartalmazza maximum, az nem tűnt fel. sorry, hogy ezt itt reagálom le, de azért ne engem flémelj olyanért amihez nem sok közöm van...

részemről lezárva.

/OFF
Reply With Quote
  #166  
Old 08-05-2006, 23:51
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by stefanus
Ezert nem jo ez a hod, mert olyan diktatorikus. Mindenki beleszolhat, de ugyis az lesz amit a "teremto" akar.
Ez így van, ettől működik a játék 7 éve, és nem halt meg egy fél év után.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #167  
Old 08-05-2006, 23:57
DearCody's Avatar
DearCody DearCody is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Magyarország
Posts: 190
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
OFF:
nem írtam ott is, hogy szép lett? és nem írtam azt hogy a világos háttér szemkifolyatós, de meg lehet oldani? és nem oldottam meg szerinted? és hogy az az egyetlen ilyen hsz-em, a többi a "meg kell szokni" passzust tartalmazza maximum, az nem tűnt fel. sorry, hogy ezt itt reagálom le, de azért ne engem flémelj olyanért amihez nem sok közöm van...

részemről lezárva.
/OFF
Jóvanna. Én is megoldottam a videódat. Fölösleges volt vitázni ezen belátom. Én is lezártam ezt.
StefanusErre 7 év alatt jöttél rá? Amúgy meg mindenhol vannak szabályok és ha nem lennének szerinted mennyire züllene el a játék? És mennyire őrizné meg a színvonalát?
Azért, mert Neked nem tetszik a fejlesztés másoknak még bejöhet nem?
Én is inkább próbálok pihenni, mert lassan már csak a vitáról fog szólni a téma, de ezt muszály volt elmondanom.
Reply With Quote
  #168  
Old 08-05-2006, 23:57
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Grat mindenkinek aki megalkotta az új arvulatot tényleg 3mpet vetettem rá és semmelyik gombot nem nyomtam meg de ez tényleg jobban hasonlít a többi játékra csak ugye pont az a gondom hogy másik játék nem érdekel
meg lusta is vagyok uj dolgokra átszoknni mostanság
Szóval nem lehetne extra vipért felturbózott régit használni? najó normálisabban: lesz vmi lehetőség betenni a régi arculatott mint pl archiv képet amit le tudnék menteni?
Reply With Quote
  #169  
Old 08-06-2006, 00:05
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question

hmm hát megpróbáltam használni és az jött le mint eddig sokaknak: naggyon kicsiiii!!!! Számomra a hod a számok játéka nem lenne jó ha a grafika miatt menne tönkre a szemünk hisz az olvashatóság lenne a lényeg, nem? Szerintem a fekete alapon fehérnél jobban nem látszik sok kombináció... Asszem most kicsit pihiztetem a játékot amíg ez nem lesz korrigálva...

amugy mondom télleg szép csak nem praktikus, mellesleg ha a relikviáknál volt szavazás itt mér nem választhattak a játékosok pár opció közül? Végülis fizetünk érte és napi 1-8 órát bámuljuk
Reply With Quote
  #170  
Old 08-06-2006, 02:41
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nekem nagyon tetszik az új grafika. Eddig mindig le kellett kicsinyítenem a betűket a böngészőben a Hód miatt, mert túl nagynak találtam -nekem a mostani méretek negyon megfelelnek
És még a szemem sem bántja -lehet hogy nem bámultam még eleget a képernyőt?
Összesen 1-2 tagolást javasolnék még a fömenübe és a piac/képzés/tekercsek részekhez, hogy a négyes egységek jobban érezhetőek legyenek... bár lehet hogy egy pár nap játék után már ez sem fog zavarni (a 'kaotikus' menüt 2 perc nyomkodás után már szinte keresgélés nélkül sikerült kezelni )
Köszi szépen a fejlesztést mindenkinek aki kicsit is hozzátett!
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Démontojás, és más érdekességek a Hódító gyerek korából... Wanax Általános beszélgetés Hódítós témákban 446 02-10-2011 17:39
Függőség avagy Hódító mindenekfelett track Általános beszélgetés Hódítós témákban 363 04-18-2008 18:22
Boldog születésnapot Hódító:))) Milán™ Általános beszélgetés Hódítós témákban 52 11-17-2006 17:05
Hódító Sakk Bajnokság lll Szabadidő, Sport 27 05-08-2006 05:53
Hódító, a világhódító játék(?) Skolt Általános beszélgetés Hódítós témákban 46 02-10-2006 00:12


All times are GMT +1. The time now is 19:48.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu