Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: irja ki,hogy kopott a tekercs?
igen 14 93.33%
nem 1 6.67%
Voters: 15. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-16-2008, 23:03
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default Tekercskopás, mint esemény megjelenitése

A cím sztem elmond mindent.
pár érv.:
-ugyanolyan országot érintő fontos esemény,mint más, mivel az ország veszit(het) az erejéből mivel emberek mehetnek el, kisebb a hadi/vari/toli bónusz, kevesebb férőhely a tornyokba stb...
erre természetesen lehet válaszolni, hogy de miért nem hagytál bent többet??? persze, de a gyújtásnál is lehet mondani, hogy miért nem hagytál kisebb foglalkoztatottságot stb. mindenre lehetne ilyen kérdést feltenni, úgyhogy véleményem szerint nem ellenérv.
-átláthatobb lenne a kezdők számára, hogy miért mentek el egységeik.
-szintlépésnél nehezebben fordulhatna elő 2ös kopás,mert az embereket emlékeztethetné, hogy figyeljenek oda rá.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Sponsored Links
  #2  
Old 02-16-2008, 23:06
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
A cím sztem elmond mindent.
pár érv.:
-ugyanolyan országot érintő fontos esemény,mint más, mivel az ország veszit(het) az erejéből mivel emberek mehetnek el, kisebb a hadi/vari/toli bónusz, kevesebb férőhely a tornyokba stb...
erre természetesen lehet válaszolni, hogy de miért nem hagytál bent többet??? persze, de a gyújtásnál is lehet mondani, hogy miért nem hagytál kisebb foglalkoztatottságot stb. mindenre lehetne ilyen kérdést feltenni, úgyhogy véleményem szerint nem ellenérv.
-átláthatobb lenne a kezdők számára, hogy miért mentek el egységeik.
-szintlépésnél nehezebben fordulhatna elő 2ös kopás,mert az embereket emlékeztethetné, hogy figyeljenek oda rá.
Én támgoatnék egy ilyen ötletet, de szerintem nem lesz ilyen, mert csak arra sarkallja az embereket, hogy a piacot raktárnak használják.
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
  #3  
Old 02-16-2008, 23:09
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by tdomo View Post
Én támgoatnék egy ilyen ötletet, de szerintem nem lesz ilyen, mert csak arra sarkallja az embereket, hogy a piacot raktárnak használják.
ebben nem értek egyet, eddig se azért használták a piacot raktárnak, mert kopott a teki, hanem mert nem akarták hogy elérhető legyen a tartalék, ezután is ugyanúgy fog kopni, ahogy eddig is.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #4  
Old 02-16-2008, 23:15
TDK TDK is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 156
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

támogatom. Lassan már többet matekozok itt a tekikopás miatt, mint annakidején az iskolában. A hód kevés idegesitö tevékenységei közül a dobogos, monoton, unalmas, ami játékélvezetet-élményt az örökös számolási kényszerével nem ad
  #5  
Old 02-16-2008, 23:16
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Ha be lesz vezetve a folyamatos kopás,ahol minden körben az 1/19 -edet kopik a teki,akkor ez az újítás máris értelmét veszíti.

Akkor már inkább szóljon a HT akár kör közben is,hogy "haló,nincs elég lakitekid,így el fognak menni az egységek,ha nem csinálsz valamit".

Az ötletet egyébként támogatom attól függetlenül,hogy én sohasem követem nyomon a kopást. Megnézem mikor jön vissza,ha ez éjszakába nyúlik,akkor vagy fennmaradok vagy felkelek. De mindenképpen azonnal kirakom,amint hazaért.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


  #6  
Old 02-16-2008, 23:19
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Ha be lesz vezetve a folyamatos kopás,ahol minden körben az 1/19 -edet kopik a teki,akkor ez az újítás máris értelmét veszíti.

Akkor már inkább szóljon a HT akár kör közben is,hogy "haló,nincs elég lakitekid,így el fognak menni az egységek,ha nem csinálsz valamit".

Az ötletet egyébként támogatom attól függetlenül,hogy én sohasem követem nyomon a kopást. Megnézem mikor jön vissza,ha ez éjszakába nyúlik,akkor vagy fennmaradok vagy felkelek. De mindenképpen azonnal kirakom,amint hazaért.
engem sem zavart eddig, mert mindig vagy wapról ha nem voltam otthon, vagy felébredtem, de rögtön ment vissza.
körönkénti kopást csak Ati vetette fel,de nem úgy mint leendőbeli tervezett változtatás, csak mint ötlet, hogyha már változtatna merre vinné (ha jól értettem), de elég kicsi a támogató tábora
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #7  
Old 02-16-2008, 23:21
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
engem sem zavart eddig, mert mindig vagy wapról ha nem voltam otthon, vagy felébredtem, de rögtön ment vissza.
körönkénti kopást csak Ati vetette fel,de nem úgy mint leendőbeli tervezett változtatás, csak mint ötlet, hogyha már változtatna merre vinné (ha jól értettem), de elég kicsi a támogató tábora
Akkor a többiek érdekében,akik tekiben tartják a legtöbb pénzüket,támogatom
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


  #8  
Old 02-16-2008, 23:30
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
ebben nem értek egyet, eddig se azért használták a piacot raktárnak, mert kopott a teki, hanem mert nem akarták hogy elérhető legyen a tartalék, ezután is ugyanúgy fog kopni, ahogy eddig is.
Én akkor eddig valamit nagyon rosszul csináltam, ezek után nem foglalkozom vele, hogy nehogy kopásra érjen haza.
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
  #9  
Old 02-16-2008, 23:56
Fefe013's Avatar
Fefe013 Fefe013 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nyíregyháza
Posts: 1,523
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Támogatom, nekem mindig egy kopást elbíró tekimennyiség van benn /kivéve lakiteki/, h minél kevesebb menjen a levesbe, de néha benézem és a megfelelő % alá csúszom...
ha van tartalék, azt meg még abban a körben visszateszem én is a piacra mikor visszajön.......
__________________
A világnak több szerény zsenire van szüksége. Olyan kevesen maradtunk.

A Száműzött visszatér! (#708833)
  #10  
Old 02-17-2008, 00:57
Nogixer Nogixer is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 237
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Támogatom!
Sőt ha lehet módosítanám is 19 körről 24 körre!( Megőrülök mikor jön vissza a piacról sok tekim hajnali 3 kor, és 4 kor meg kopni fog).
Szerintem ha nem tekintenék a piacot raktárnak, nem lenne pénz a felsőbb csopikban, méregdrága lenne minden, és nem lenne ennyire élvezetes a játék!
Szerintem.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
scriptek -Fegya- Megvalósult javaslatok 317 05-14-2008 18:44
tekercskopás változása Grabi Elvetett javaslatok 230 03-28-2008 16:44
A Hódító, mint körökre osztott stratégiai játék kg-- Általános beszélgetés Hódítós témákban 53 08-02-2007 23:45
Tekercskopás Életfa#2 Elvetett javaslatok 29 12-07-2006 15:00


All times are GMT +1. The time now is 19:42.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu