Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #411  
Old 02-22-2007, 15:42
SiMON SiMON is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 133
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Originally Posted by SiMON
3. Egy nap 6 sereg 3 különböző országhoz ment fosztani olyanokhoz akik még gömbölni se tudtak volna és mf ek voltak

Az egyik nem mf volt, de ezen nem veszünk össze.




Valóban szövitag csak egyedül a szöviben akkor most mf vagy szövis ?
Sponsored Links
  #412  
Old 02-22-2007, 15:43
SiMON SiMON is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 133
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

"Egyértelműen magadba kell nézned, és elgondolkozni, hogy jó-e az, hogy királykodsz az angol kezdőkön, ezzel kompenzálva a magyarban az esendőségedet, vagy elhagyod a hódítót örökre!"


Ha felmérted a szövimet akkor láthattad hogy két totál kezdő szövitagom volt akiket probáltam némi épitési tanáccsal ellátni. Több kevesebb sikerrel mert hol bentvoltak hol nem. Szóval segítettem nekik.
  #413  
Old 02-22-2007, 15:48
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by SiMON View Post
Sziasztok!

Szeretném tisztázni a Kisbér által félreértett dolgokat. Gyorsba leirom a dolgokat amit akármelyik admin vissza tud keresni....

1, Békésen építgettem az orimat és mint uj ori aki kamatoztatja a bankba pénzét ugy volt nálam általában 3-4millio amit annak rendje modja szerint le is fosztottak Na ebből volt 7db. természetes 1 ori Kérdem ez nem lehetetleniti el a játékot ?

2, A fosztások után ugygondondoltam visszafosztom a pénzemet és egy orkkal elkezdtem a környéket fosztogatni.

3. Egy nap 6 sereg 3 különböző országhoz ment fosztani olyanokhoz akik még gömbölni se tudtak volna és mf ek voltak

4. Mit ad isten a beütés után kapom rengéseket felülről 8-10 körről.

5. Ekkor határoztam el hogy a rengéseket ledolgozva megnézem melyik kezd el ujra rengetni. 2 orihoz be is néztem hogy állnak az épületei.

6. Kisbér kolléga ekkor érezte azt hogy közbe kell avatkozni és lopni a tekimet 5 napon keresztül ami szintén nem lehetetleniti el a játékomat mert tök szabályos és vagyonokat kereshet vele ha már csak 50db okat tud lopni.

7. Regeltem uj óriás ori ami végül a törlés szintjére jutott.

8. Ezekután légyszives döntsétek el melyik volt fair,
A 7-8 sereg amit kaptam fosztás, vagy az 5 napig tartó tekilopás, vagy a 10 körről való rengetés.

üdv Tisztelettel.
Feta
no comment
csak tudjam meg, melyik az orid magyarban
  #414  
Old 02-22-2007, 15:50
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
És azok után, hogy nyíltan leírtad nekem, hogy ne lopjam a tekercseidet, mert így nem tudod a török, meg litván kezdőket 7 sereggel beütni, ne haragudj...
Tudod ők azok, akik nem gondolkoznak azon, hogy befizetik-e a VIP-et vagy sem. Ott nincs olyan, hogy nincs bankkártyám, stb, stb...
Ha egy icipici lojalitás lenne benned, akkor felkarolod ezeket a játékosokat, és nem ütöd őket.

Egyértelműen magadba kell nézned, és elgondolkozni, hogy jó-e az, hogy királykodsz az angol kezdőkön, ezzel kompenzálva a magyarban az esendőségedet, vagy elhagyod a hódítót örökre!
ezzel pedig 100%osan egyetértek
(ha érne valamit a zöldem, most adnék egyet )
  #415  
Old 02-22-2007, 15:50
SiMON SiMON is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 133
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

De tényleg nincs mit ragozni tovább a témán rosszul lett megfogalmazva a levél amit küldte te elküldted engem töröltek ennyi. Vége, ha érekel valaki admint majd megnézi a logokat mi történt és ki mikor hol ütött.
no comment. részemről téma lezárva.
  #416  
Old 02-22-2007, 15:55
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by SiMON View Post
De tényleg nincs mit ragozni tovább a témán rosszul lett megfogalmazva a levél amit küldte te elküldted engem töröltek ennyi. Vége, ha érekel valaki admint majd megnézi a logokat mi történt és ki mikor hol ütött.
no comment. részemről téma lezárva.
Ok, téma lezárva.
De még mielőtt azt hinnéd, hogy én voltam, aki jelentett, akkor tévedsz...!
(Soha nem csináltam még ilyent, és nem is áll szándékomban. Ahhoz valami nagyon durva kell történjen)
Hidd el alig vártam, hogy kigyere az óriásoddal a védelem alól...
Eszem ágában sem volt jelenteni, kockáztatva az 5 puszti utáni leveled látványát
  #417  
Old 02-22-2007, 15:57
SiMON SiMON is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 133
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Ok, téma lezárva.
De még mielőtt azt hinnéd, hogy én voltam, aki jelentett, akkor tévedsz...!
(Soha nem csináltam még ilyent, és nem is áll szándékomban. Ahhoz valami nagyon durva kell történjen)
Hidd el alig vártam, hogy kigyere az óriásoddal a védelem alól...
Eszem ágában sem volt jelenteni, kockáztatva az 5 puszti utáni leveled látványát

megírtam mit miért tettem háborunak vannak ártatlan áldozatai. mindneki tévedhet.
  #418  
Old 02-22-2007, 16:00
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Simon... én a helyedben inkább a Kisbér álltal említett Török + Litván dologra reagálnék. Mondjuk az egy elég csontos vád, amire azt mondom, hogy amennyiben igaz szégyelheted magad és a világon nincs keresni valód nem egy internetes játékban. Legyél akármilyen idős.
Engem annó édesapám ilyen kijelentésért úgy szájon vágott volna, hogy 2hétig infúzión keresztül kaptam volan a bécsi szeletet.

u.i. Túl gyorsan írtok
  #419  
Old 02-22-2007, 16:03
SiMON SiMON is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 133
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Simon... én a helyedben inkább a Kisbér álltal említett Török + Litván dologra reagálnék. Mondjuk az egy elég csontos vád, amire azt mondom, hogy amennyiben igaz szégyelheted magad és a világon nincs keresni valód nem egy internetes játékban. Legyél akármilyen idős.
Engem annó édesapám ilyen kijelentésért úgy szájon vágott volna, hogy 2hétig infúzión keresztül kaptam volan a bécsi szeletet.


Hirtelen felindulásbol elkövetett email volt, az előző orimat is egy jksz miatt kellett teljesen ujraépitenem ott a srácnak a 3+ oriját át is rakták anarchba. Kissé ideges lettem mikor jött mégegy jksz az uj orimra.
  #420  
Old 02-22-2007, 16:04
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Simon, idézek Kisbértől:

"Jó volna ha nem lopnád el xxx drága tekit igy nem tudom irtani a kezdő törököket meg litvánokat akik isten tudja hogy kerültek ide. "

Ha ez így volt, akkor ez a hozzáállásod a megbocsáthatatlan szvsz, nem az, hogy kit hányszor fosztottál. Ezért szállt Rád Kisbér, és ezért ilyen ellenséges a hangulat a fórumon.
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13
Állásfoglalás: Hadisarc, törlésig ütés Ati Állásfoglalások 0 01-23-2007 15:38


All times are GMT +1. The time now is 22:02.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu