Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 08-11-2006, 19:20
exair exair is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Ecser
Posts: 219
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

menj fosztani gazdag hullakhoz, azoknal mindig van 100 milla korul, mert azt hiszik hogy senki nem meri betamadni oket, es lopni ugyse tudnak a kereskedo+bankok miatt.. abbol veszel kovet meg mindent, kihasznalod a 7 koros epitkezest es veszel bele lovakat, 400 hekin ha (tegyuk fel nem tekiznek ki, vagy van penzed potolni) akkor lesz 14,5k lovad, ha ugyes vagy 600 hekin 420 barakkod lesz, es ha az fullra van toltve akkor nyugodtan tamadhatsz vakon 4-5 sereggel :P
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 08-11-2006, 20:10
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by exair
menj fosztani gazdag hullakhoz, azoknal mindig van 100 milla korul, mert azt hiszik hogy senki nem meri betamadni oket, es lopni ugyse tudnak a kereskedo+bankok miatt.. abbol veszel kovet meg mindent, kihasznalod a 7 koros epitkezest es veszel bele lovakat, 400 hekin ha (tegyuk fel nem tekiznek ki, vagy van penzed potolni) akkor lesz 14,5k lovad, ha ugyes vagy 600 hekin 420 barakkod lesz, es ha az fullra van toltve akkor nyugodtan tamadhatsz vakon 4-5 sereggel :P

Notórius ellentmondó vagyok a jelek szerint
Ezzel az általad elképzelt orival az ork nem csak gyenge, hanem teljesen életképtelen... 400 hekin eleve nem hiszek a sűrűn felbukkanó 100 millás hullákban, lévén varisok hozzájuk járnak morált növelni. Másrészt ha ork vakon kimehet egy bazi nagy sereggel ,és nagy valószínűséggel be is üt, de 4-5-tel szinte biztosan nem. Hacsak a célpont épp nincs szintén elég nagy %-os kitámadásban...
Reply With Quote
  #13  
Old 08-11-2006, 22:27
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Szerintem orkot úgy an bloc hanyagold.
Eddigi kommentjei alapján szerintem az egész hódítót hanyagolnia kéne
Reply With Quote
  #14  
Old 08-11-2006, 23:21
exair exair is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Ecser
Posts: 219
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

legalabb tudom mar, hogy mivel fogok jatszani kov hetvegi jatekban.. D
Reply With Quote
  #15  
Old 08-12-2006, 10:57
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

orkkal lehet hv-t nyerni, de 70% barakkossal tutira nem...
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #16  
Old 08-12-2006, 18:17
Skeazer Skeazer is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 20
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

amúgy csunyabogár én is úgy gondoltam hogy az elején míg tekit írok van könyvtár utána bontás de az tuti hogy mf-be végig meek hát nekem más a terv 500 heki 240-250 barakk +max lakásteki 50 őrtorony és lesz 9-10 k pacim meg 3k íjj abból pár toronyban vélemény
Reply With Quote
  #17  
Old 08-12-2006, 18:24
Skeazer Skeazer is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 20
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

hát megnézve a vélemyényeket nem gondoltam rosszul mer én szeretem irtani a népet akár vakon lové is lesz majd illetve a ló/íjj felállásban is eggyetértek de szerintem sincsenek már 100 miós hullák 400 heki körül
amúgy meg óvatosan ezzel hogy vakon 4-5 sereggel támadni vkit azér ha megnézed és lenne 15k paci/5 az 3k paci seregenként és nem valószínű hogy ennyivel bejutsz mindenhova mondjuk kétségtelen valahova bőven elég
Reply With Quote
  #18  
Old 08-12-2006, 20:04
exair exair is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Ecser
Posts: 219
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

imho hanyagold az orkot, jatsszal inkabb gnommal vagy oriassal, nyugisabb faj es nem olyan nehez fenntartani..
Reply With Quote
  #19  
Old 08-17-2006, 01:52
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Háát nem is tudom. Szerintem egy ork nem igazán tudja kamatoztatni az előnyeit az alsó szinteken. A fajnak a támadás a lételeme, de ha sok a toli nehezen tud érvényesülni. Lehet nagy % arányan a barak, de egy tolvaj 5,6,7... körről is oda tudja tenni magát (az A-ban már nem igazán a nagy pontérték külömbség miatt) és megtorlástól nem kell tartania, ha ügyesen játszik, hiszen aligha támad ki valaki olyan messzire.
Émlítve lett, hogy csak lakiteki, de akkor + pénz kell az oriba rengeteg (alsó szinthez mérten) a haditekire. Anélkül ugyan ott van mint bármelyik másik hadis faj, vagy talán még gyengébb is.
Szóval egy orknak az 1A ban a helye. Persze vannak akik még nem jártak arra és jogosan gondolják, hogy miket zagyválok össze, hiszen ott ugyanúgy lophatnak mint máshol... nos ott azért más a helyzet
Próbálkoztam orkal HVG játékban is, normálban is a 4. szinten, és az 1A ban is. Valahogy csak a legfelső szint ahol igazából bevált
Reply With Quote
  #20  
Old 08-17-2006, 09:37
Csocsó's Avatar
Csocsó Csocsó is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Szombathely
Posts: 115
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Jó szövibe lehet bármilyen fajjal hatalmas sikereket elérni

De ha már itt egyszer annyi ork szakértő gyűlt össze megkérdezem azt ami annó nagyon fúrdalta az oldalamat :

Quote:
Originally Posted by Súgó
-ha a támadásra küldött seregének támadóértéke magasabb, mint az otthon maradt sereg védőértéke, akkor +20% védelmet kap minden katonai, mágikus és tolvaj akcióval szemben, amíg ez az állapot fennáll
hogy jön ki a támadó érték akkor ha hazafelé jön a sereg?!
Odafelé oké! De általában akkor szokott megérkezni az ellenfél visszatámadása amikor hazafelé tart az ember...
Mert hát akkor elvileg se vérszomj nincs rajta, se felfelé támadás esetleges bónusza na és persze a tábornokokat se látom kiírva mikor hazafelé jön sereg...
Akkor most hogy is van ez támadóérték?
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 02:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu