Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 07-26-2007, 20:59
Rántotta Rántotta is offline
Banned
 
Join Date: May 2007
Posts: 20
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default 5. csoport teteje

Az elmúlt hónapban számomra új dolgot hallotam a hódítóban, mikor beléptem egy a szövibe: felmennek 600 heki fölé termelni úgy 2000 hekiig. Elindultunk felfele, közben meg ismerősökre tettem szert. Akik mondták msn-en hogy mi is van éppen ott fent: van 2 csoport az egyik akik nagyon fent vannak és termelnek és van a másik akik olyan 800-2000 heki között vannak. És a legnagyobbak ott fent összeállítottak 3 orit egy szövetségbe + 2 magányos farkast hogy majd azok leüssenek mindenkit akik termelni akarnak hogy a piacot csak ők uralhassák. Ránk is ránkjöttek. A szövi túl közel került hozzánk emiatt megtámadtuk őket és be is ütöttük. Ez még itt jó is volt, de másnap az a szövi és az a 2 magányos farkas nagyon összehangolt munkát végett rajtunk. A szövim ráment a szövire, akik erre értesítették a mgf-eket: az egyik mgf az egyik hadis a másik mgf meg a másik hadis szövimet ütötte be mészárra! Később a szövijeim vissza akarták adni az egyik mgf-nek a mészárt, sikerült is beütni. De erre a szövi ránkjött földért, amivel sikerrel is jártak. 3 kör lett a táv köztünk, és mivel volt köztük vándor ork az ránkjött földért megint, mi meg már nem is mertük visszakísérni egyiket se, csak próbáltuk fogni az ütéseket, igaz engem sose bántottak nem tudom miért pedig én voltam a tolvaj és az orkot folyamatosan tekiztem meg gömböztem, és arra lettem figyelmes hogy mikor felmegy a gabona vagy fém vagy fa... stb ára a piacon a csillagos égig akkor mindig tele lett az orija vagy 800-600 milllióval (a nagyok ott fent pénzt utaltak át a zsoldosuknak a piacon keresztül) Erre fel jelentették őket, de csak az egyik szövetségben levő zsoldos került anarchba (utánna meg a 2 mgf belépett a zsoldos szövibe így már 4-en voltak, vannak és mennek felfelé). Ők meg visszajelentették azoknak a haverjait akik 1000 heki körül termeltek jksz-szel, azokból 3-at is kicspatak csak nem tudom hogy miért. Az hogy ha valakik termelnek egymás mellett nyugalomban az miért jksz?
Amúgy próbáltam tömörre fogni ha valami nem világos akor kérdezzetk.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 07-26-2007, 21:01
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Rántotta View Post
Ők meg visszajelentették azoknak a haverjait akik 1000 heki körül termeltek jksz-szel, azokból 3-at is kicspatak csak nem tudom hogy miért.
A fórumon láttad az áthelyezés okát, de ha erről lemaradtál, akkor a szégyentáblán utólag is meg tudod nézni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #3  
Old 07-26-2007, 21:03
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Kérlek, hogy megfelelő helyen nyisd legközelebb a témát. Az, hogy 5. szinten felmész olyan magasságokba, ahol már réges régen szintet kellett volna lépned, az nem a kezdő játékosok segítsége. A kezdő játékosok ne rendeltetésellenesen használják a játékot. (Ennek megfelelően téma átmozgatva a helyére.)
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #4  
Old 07-26-2007, 21:19
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Az, hogy 2-3 szövi nem üti egymást, hanem eltermelget egymás mellett békében, akár több 10k pontra a többiektől, sztem nem szabályellenes, én is csináltam már ilyet...
De az, ha összejátszanak, hogy a feltörekvőket ne engedjék fel, az már több, mint szabályos
Reply With Quote
  #5  
Old 07-26-2007, 21:21
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Az, hogy 2-3 szövi nem üti egymást, hanem eltermelget egymás mellett békében, akár több 10k pontra a többiektől, sztem nem szabályellenes, én is csináltam már ilyet...
De az, ha összejátszanak, hogy a feltörekvőket ne engedjék fel, az már több, mint szabályos
Ezt most hogy kell érteni? A szabálytalanság több mint a szabályos játék???
Reply With Quote
  #6  
Old 07-26-2007, 21:24
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Több, mint szabályos, szal szabálytalan, értsd úgy
Reply With Quote
  #7  
Old 07-27-2007, 14:31
otto500 otto500 is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 123
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default 5.teteje

Nekem semmi bajom a magasan termelőkkel ,ha ott van kedvük lenni, hát legyenek.
DE, azért az elég bosszantó ha egy két hetes ori megjelenik alattad, és beüt, mindez 1000 hekinél!!!
Nagyon tudhat valamit a srác ha két hét alaltt 200-ról feljön 1000-re.
(Talán majd a kézikönyvet kikellen bővíteni, jó lenne ha lenne 8., 9. 10. ...napi teendők, talán az új játékosoknak is sikerülne így feljutnia két hét alatt a topba, és nem 200-on tötyögnének.)
Azért kiváncsi lennék néhány véleményre ez ügyben.

Last edited by otto500; 07-27-2007 at 14:33..
Reply With Quote
  #8  
Old 07-27-2007, 14:34
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by otto500 View Post
Nekem semmi bajom a magasan termelőkkel ,ha ott van kedvük lenni, hát legyenek.
DE, azért az elég bosszantó ha egy két hetes ori megjelenik alattad, és beüt, mindez 1000 hekinél!!!
Nagyon tudhat valamit a srác ha két hét alaltt 200-ról feljön 1000-re.
(Talán majd a kézikönyvet kikellen bővíteni, jó lenne ha lenne 8., 9. 10. ...napi teendők, talán az új játékosoknak is sikerülne így feljutnia két hét alatt a topba, és nem 200-on tötyögnének.)
Azért kiváncsi lennék néhány véleményre ez ügyben.
Ha nem ez az első országa, akkor elő tudta készíte(tt)ni magának a terepet egy szövivel, ebben semmi rossz nincs. Ezek az országok azért nem olyanok, akik két hete hallottak először a Hódítóról.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #9  
Old 07-27-2007, 14:46
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by otto500 View Post
Nekem semmi bajom a magasan termelőkkel ,ha ott van kedvük lenni, hát legyenek.
DE, azért az elég bosszantó ha egy két hetes ori megjelenik alattad, és beüt, mindez 1000 hekinél!!!
Nagyon tudhat valamit a srác ha két hét alaltt 200-ról feljön 1000-re.
(Talán majd a kézikönyvet kikellen bővíteni, jó lenne ha lenne 8., 9. 10. ...napi teendők, talán az új játékosoknak is sikerülne így feljutnia két hét alatt a topba, és nem 200-on tötyögnének.)
Azért kiváncsi lennék néhány véleményre ez ügyben.
Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha nem ez az első országa, akkor elő tudta készíte(tt)ni magának a terepet egy szövivel, ebben semmi rossz nincs. Ezek az országok azért nem olyanok, akik két hete hallottak először a Hódítóról.
így van
sok ember, indít egy termelő országot, összegyűjt vele, 1-2 hónap alatt jópárszáz millát, utánna át a szövinek, és törölni, esetleg újrázni, aztán a szövi visszaadja, tehát már egy naposan erősebb lehet, mint te 1-2 hónaposan, de vedd bele, hogy előtte ennyit termelt érte.

van a másik fajta, ezt most nem elemzem
Reply With Quote
  #10  
Old 07-27-2007, 15:00
otto500 otto500 is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 123
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
így van
sok ember, indít egy termelő országot, összegyűjt vele, 1-2 hónap alatt jópárszáz millát, utánna át a szövinek, és törölni, esetleg újrázni, aztán a szövi visszaadja, tehát már egy naposan erősebb lehet, mint te 1-2 hónaposan, de vedd bele, hogy előtte ennyit termelt érte.

van a másik fajta, ezt most nem elemzem
ok
nem is tom miért, de eddig azt hittem, hogy ez ebben a formában, csalásnak minősül.
kösz a felvilágosítást
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Csoport tagság? Pepa A fórumról... :) 29 07-18-2007 14:51
Általános beszélgetés anarchról, helyesírásról stb. HELL Chat 10 06-26-2007 12:29
Március: súgó-project Ati Megvalósult javaslatok 86 04-04-2007 11:51
Megbolondult a 3/G csoport (2006.08.23.) lll Nem hiba 4 08-23-2006 10:08
Gyors csoport problémái.. Senki Elvetett javaslatok 2 05-28-2006 13:09


All times are GMT +1. The time now is 18:34.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu