Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #151  
Old 08-26-2010, 19:24
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Hatalmas poén lenne havernál titokban belépni a frissen regisztrált saját országomba, majd figyelni, ahogy a 3 éve játszó országa emiatt anarchba kerül.

De maradjunk a témánál.
Jó, csak egy lehetséges magyarázat kellett, ami nekem nem jutott eszembe, s megkaptam.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Tsobi For This Useful Post:
Sponsored Links
  #152  
Old 08-26-2010, 19:44
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

"Csoportonként, szintenként egy ország

A Hódító lehetőséget ad arra, hogy több országgal játsz, amennyiben ezeket az országokat a játékon belül lejelented felénk. Erre a főmenü jobb oldalán található link segítségével van lehetőséged. CSAK AKKOR LEHET TÖBB ORSZÁGOD, HA AZOK A JÁTÉKON BELÜL ÖSSZE VANNAK KAPCSOLVA. HA TÖBB ORSZÁGOD VAN, DE NINCSENEK ÖSSZEKAPCSOLVA, AKKOR MEGSZEGED A SZABÁLYOKAT!

Egy csoportban csak egy országod lehet, valamint a rendes játék (ide értve az anarchista csoporton kívüli összes csoportot: normál sebességű, lassú sebességű, gyors sebességű csoportok) ötödik (kezdő) szintjén összesen 1 darab lehet. (Nem lehet tehát országod például a gyors sebességű és a normál sebességű játék 5. szintjén, sem bármilyen más kombinációban. Csak egy ország.)

Ha több országot indítasz, azokat a fenti szabályok mellett szabad csak megtenned és kötelességed azokat a játékon keresztül "összekapcsolni", vagyis jelezni, hogy az mind a Tied. Ezt az új ország indítása után AZONNAL meg kell tenned. Amennyiben ezt nem teszed meg, azzal megszeged a szabályokat, amiért az országokat törölhetjük, vagy az anarchista csoportba helyezhetjük át. A régi országodat is. Mivel az összekapcsolás KÖTELEZŐ, azért ennek elmulasztása esetén nem tudjuk elfogadni kifogásnak, hogy nem tudtad, nem olvastad, nem akartad összekapcsolni, elfelejtetted, vagy csak később akartad. Ha emiatt országaid az anarchista csoportba kerültek, azok ott is maradnak."

Barmelyik csoportrol is van szo, azon a csoporton belul csak 1 orszagod lehet!


"Minden játékos köteles betartani minden szabályt. A szabályok módosítását a címlapon jelentjük be. Az itt leírt szabályok/szabálymódosítások minden játékosra nézve kötelező erejűek."

Megerositti a szabalyzat 1. pontjat.


"Egyetlen csoport létezik, melyre a fenti 1. és 5. pont nem érvényes: az anarchista csoport. A csoportról bővebben: Részletek"

Megerositti a szabalyzat 1. pontjat.


FaQ reszben is talalhato ilyen h:

"Az országokat mindenki saját maga indítsa és irányítsa. Ne egymásnak indítsátok, és ne egymás országát gondozzátok."

Gondolom ez egyertelmu.


Kovetkezok ugyan csak FAQ-bol ami haverek ha osszeulnel bulizni egy geprol belepnek, csaladtagok, stb...

"Az országokat mindenki saját maga indítsa és irányítsa. Ne egymásnak indítsátok, és ne egymás országát gondozzátok. Ha egy csoportba kerülnek az országok, akkor egymástól teljesen független életet kell, hogy éljenek az országok, egymással ne osszatok meg információt, és semmiképpen ne támadjatok közös célpontokat. Egymást se. SEMMIKÉPP NE LEGYETEK EGYMÁSSAL SZÖVETSÉGBEN!"


Tobbek kozott miert jarhat anarch, vagyis buntetes mert megszegtel valamit:

"Az anarchista csoportba tettetek, pedig nem volt egy csoportban több országom!
A több ország irányításának szigorú feltételei vannak. Ha ezeknek a feltételeknek nem teszel eleget (lásd regisztrációs szabályok első pontja), akkor szabálytalanul veszel részt a játékban a több országgal, és ez az anarchista csoportba áthelyezést eredményez. Ha a jövőben szeretnél a rendes játékban több országot irányítani, akkor mindenképpen tartsd be a szabályokat."

Az elso pont az ugye az elso idezet amit lathattok fenebb...



"Mit jelent a "Szabályos játék védelme" indoklás?
Ahogyan egyre több új szűrőt vezetünk be a szabályos játék biztosítása érdekében, szükséges volt egy átfogó indoklás, ahova több szabálytalanság, vagy kijátszási kísérlet is beletartozhat. A "Szabályos játék védelme" indoklást használjuk minden olyan esetben, amikor nem egyszeri, hanem visszatérő cselekedetek miatt kerül valaki áthelyezésre. Ilyen például, ha nemcsak a saját országodat irányítod, hanem rendszeresen szövetségesed országát is; vagy bármilyen módszerrel megpróbálod kijátszani a Hódító ellenőrzőrendszerét. Ide tartoznak továbbá egyéb olyan szűrések eredményei is, amik a tiszta játékot hivatottak szolgálni."

Egyelore ennyi de szerintem meg talalhatunk ha kell.
Reply With Quote
  #153  
Old 08-26-2010, 19:48
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Inkább a témában szereplő válaszokat olvasd el.
Elolvastam garantalom h elolvastam tobbszor is. de ha valamit nem ertettem meg akkor mond h mit.


Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Hatalmas poén lenne havernál titokban belépni a frissen regisztrált saját országomba, majd figyelni, ahogy a 3 éve játszó országa emiatt anarchba kerül.

De maradjunk a témánál.
Egyszeru a valasz... Ne tegye mert szabalyellenes.
Reply With Quote
  #154  
Old 08-26-2010, 19:48
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Mi lenne, ha nem arról szólna a beszélgetés, hogy megkérdőjelezed, amit mondok, hanem a témával foglalkoznánk?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #155  
Old 08-26-2010, 19:49
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Kérek mindenkit, hogy térjünk vissza a témához. Kezd unalmas lenni, hogy minden második beírás arról szól, hogy térjünk vissza a témához, és térjünk vissza a témához, és térjünk vissza a témához. Ha nem tetszik egy téma, akkor írd le, hogy ezért és ezért nem tetszik. Pont. Nem kell szétoffolni, mert azt nem viselem jól.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #156  
Old 08-26-2010, 19:51
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ati: nekem egy olyan kerdesem lenne, hogy pontosan mit is engednel meg a Klanvezernek?

En mar azt hiszem irtam, de szamomra az ij es paci bevetel-ealadas lenne a maximum.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #157  
Old 08-26-2010, 19:54
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ati: nekem egy olyan kerdesem lenne, hogy pontosan mit is engednel meg a Klanvezernek?

En mar azt hiszem irtam, de szamomra az ij es paci bevetel-ealadas lenne a maximum.
Nincs konkrét elképzelés, ez egy teljesen nyitott téma. Alapvetően azt gondolom, hogy éjszaka az ország átépítése miatt nem szoktak senkit felkelteni talán, így erre nem biztos, hogy ki kell terjednie.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #158  
Old 08-26-2010, 20:11
Rob Rob is offline
Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 238
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

gyerekek, ez az egész topik nonszensz ha itt komoly előrelépések történnek és erősített klánvezérek születnek akkor már indítom is a "minden játékosnak egy 10 fős klánt!" témát
az elképzelés lényege, hogy egy ember 10 orit vihetne az A-ban. ezek a klánok klánszövetségekbe tömörülhetnének. a klánszövetség 10 klánból állna és lenne egy vezér klán akinek a tulaja később kaphatna extra jogosultságokat mind a 100 érintett országra.

bocs a rossz poénért, de tényleg efelé tartunk.
1 játékos - 1 ország, 10 fős komoly klán - 10 komoly játékos. ez így helyes.

tudom, mindjárt jön, hogy lent is lehet helpelni. de hiába hozzuk fel mindig, semmi köze a témához.
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Rob For This Useful Post:
  #159  
Old 08-26-2010, 20:12
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Rob View Post
gyerekek, ez az egész topik nonszensz ha itt komoly előrelépések történnek és erősített klánvezérek születnek akkor már indítom is a "minden játékosnak egy 10 fős klánt!" témát
az elképzelés lényege, hogy egy ember 10 orit vihetne az A-ban. ezek a klánok klánszövetségekbe tömörülhetnének. a klánszövetség 10 klánból állna és lenne egy vezér klán akinek a tulaja később kaphatna extra jogosultságokat mind a 100 érintett országra.

bocs a rossz poénért, de tényleg efelé tartunk.
1 játékos - 1 ország, 10 fős komoly klán - 10 komoly játékos. ez így helyes.

tudom, mindjárt jön, hogy lent is lehet helpelni. de hiába hozzuk fel mindig, semmi köze a témához.
Kérlek, hogy olvasd el a téma eddigi beírásait (már amik ide tartoztak, és nem csak offolás volt az ellenzők részéről). Köszönöm.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #160  
Old 08-26-2010, 20:24
Rob Rob is offline
Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 238
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Kérlek, hogy olvasd el a téma eddigi beírásait (már amik ide tartoztak, és nem csak offolás volt az ellenzők részéről). Köszönöm.
nem offoltam csak továbbfejlesztettem ezt nagy okosságot, megelőzve a koromat. a támogatók részéről egyáltalán nem láttam még normális érvet, bár támogatót se nagyon. nincs mi ellen érvelni
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
új szerep a bandknak. Rém Elvetett javaslatok 0 02-25-2007 12:48
Szemelyisegek erositese. SATU Elvetett javaslatok 0 12-07-2006 15:16
Élőhalott faj erősítése. Rém Elvetett javaslatok 10 07-30-2006 08:29
Szövik erősítése Tyborrex Elvetett javaslatok 4 04-19-2006 20:14


All times are GMT +1. The time now is 07:56.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu