Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

View Poll Results: Kinek van igaza?
In memoriam Pééékek! 10 29.41%
Black Dragon 5 14.71%
Poolnak 5 14.71%
Miben? 14 41.18%
Voters: 34. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 12-12-2009, 09:45
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default In memoriam Pééékek! vs Black Dragon

Két, számomra olyan klán, ahol rengeteg ismerősöm van.
De szomorú vagyok, hogy ennyire ellenséges a viszony, ami nem is lenne baj, mert így legalább van ütés bőven, de mostanában elment az egész a vádaskodás felé...
Folytassátok már itt a "beszélgetést" ne az 1/A események topicot offoljátok tele
Sponsored Links
  #2  
Old 12-12-2009, 09:54
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

kijjaza Pool ? SwimmingPool ?
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
  #3  
Old 12-12-2009, 09:55
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
kijjaza Pool ? SwimmingPool ?
LiverPool
  #4  
Old 12-12-2009, 09:57
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
LiverPool
Nem vagy vicces!
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
  #5  
Old 12-12-2009, 10:01
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Nem vagy vicces!
Ahogy Te sem

Iron, ide írhatod az 1 oldalas írásod...
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
  #6  
Old 12-12-2009, 15:29
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Pool, az a baj már elfelejtettem, meg már le is higgadtam, nem érdekel senki véleménye csak azé a pár emberé akiben megbízok és adok a véleményére, az ilyen vityu félére abszolúlt nem, és sajna már ki is nevetem

Szánalmas...

1-2 tagot sajnálok csak a klánjából, mert többre hivatottak, mint, hogy ilyen vityu féle legyen a vezérük
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
  #7  
Old 12-17-2009, 20:47
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Előre jelzem, hogy ha nem akarsz sárdobálást olvasni, akkor ezt ne olvasd el!!!


Jobb téma híján ide írom...

Quote:
Originally Posted by Wu:) View Post
Az említett orit nem tudom, hogy te regelted-e, de ez így nekem zavaros. Könyvmolyt én csak Molyként "ismerem" több emberrel voltam már egy klánban, szöviben, akinek csak a nick name-t tudtam, (nem is
szoktam általában foglalkozni a rendes polgári nevekkel, mert szörnyű a név memóriám), nos, mint pékes azt tudom mondani, hogy én Molyt úgy ismertem meg, akinek nincs úgymond ambíciója az 1 A ban, csak a közeg miatt játszik,
és az, hogy az adott helyzetben felajánlotta, hogy törli az oriját fényes példa arra, hogy mi az önfeláldozás.
Akinek semmi ambíciója nincs A-ban? Ez volt az egyetlen országa? Mert amúgy nem tudott játszani sehol.
Elhiszem, hogy nincs ambíciója, mert amikor a szeretkezz, ne háborúzz szövetség, és az azt követő A_NYÚL szövetsége megalakult, akkor ott volt. Azt a klánt (kb tudok írni országneveket: A_NYÚL, jelenleg SZK-n, A Távolbalátó, jelenleg SZK-n, -=Szauron=-, jelenleg SZK-n, meg még vagy 3 ország) egy 4 fős klánsereg, ahol volt egy elf, egy törpe, egy gnóm, meg egy ork, 4 sereggel verte be, úgy, hogy előtte szanaszét bontották magukat, hogy leérjenek. Csabi tudna erről mesélni, de szerintem 50% barakknál több nem volt bennük... Amikor visszajöttek az anyaklánba fejenként volt bennük 500-1500 bank.

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
kis esemény,grat


2009-01-18 05:01:20 super dragon (#3554) támadást indított A_NYÚL szövetsége (#3577) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 1772 hektár földet.
2009-01-18 05:01:20 super dragon (#3554) támadást indított A_NYÚL szövetsége (#3577) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 1306 hektár földet.
2009-01-18 05:01:19 super dragon (#3554) támadást indított A_NYÚL szövetsége (#3577) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 2531 hektár földet.
2009-01-18 05:01:19 super dragon (#3554) támadást indított A_NYÚL szövetsége (#3577) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 2174 hektár földet.
Ezek az országok mind egy szálig szk-n vannak, és legalább 2000körig termeltek 60%körüli bankkal pénzt. Ha valaki A-ban pénzt termel, akkor azt azért, hogy elverje. Ők most max 150k ponton vannak SZK-n, és meglepő módon majdnem mind volt tag az In memoriam péékek klán tagja.
Hova termelhettek?

Quote:
Originally Posted by Wu:) View Post
Volt velünk egy kis elf is, aki úgy zéróstartozott le, hogy 200 kör hiányzott neki ahhoz, hogy megkapja a 2. szemcsijét, mégis megtette a klánért. Ha arról lenne szó én is
lefordulnék akár innen 15.000 hekiről, ha a helyzet megkívánná. Első a klán.
Én arra biztatnám a klán vezérét, hogy 70-80%-nyi barakkal menjünk szembe az ellenfélnek, és bontsunk egy irdatlannagyot, és max veszítünk egy kicsit...

De hát kinek, hogy. Én biztos nem zéróznék le egy olyan országot, amit kb 5éve regisztráltam, és már alig kellett a forduláshoz... (teszem azt az én országom kicsit fiatalabb, mint az.)

Quote:
Originally Posted by Wu:) View Post
nah akkor itt jött el a pilanat, hogy én többet nem írok az 1 A topikban.
Sajnálom. Sajnos olyan dolgok történtek velünk egyszer-kétszer, hogy nem igazán lenne kedvem megveregetni a vállatokat, hogy igen, szép volt.
Egyedül az utolsó harc volt az. Akkor megérdemeltétek a földet.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
The Following 2 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #8  
Old 12-17-2009, 20:50
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

a super dragon kiment utánna még 3 sereggel ugyenerre a klánra, összesen 10k hekit foglaltunk mi (más klán is ütötte) egyetlen barakk nem volt a foglalásokban..
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
  #9  
Old 12-17-2009, 21:38
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én arra biztatnám a klán vezérét, hogy 70-80%-nyi barakkal menjünk szembe az ellenfélnek, és bontsunk egy irdatlannagyot, és max veszítünk egy kicsit...

De hát kinek, hogy. Én biztos nem zéróznék le egy olyan országot, amit kb 5éve regisztráltam, és már alig kellett a forduláshoz... (teszem azt az én országom kicsit fiatalabb, mint az.)



Szerintem bízd rá a Pékek vezérére, hogy mit cselekszik, mikor rááll egy ellen klán. Van aki szembe megy és büszkén harcol és bukik esetleg rengeteg hektárt, van aki kevésbé büszkén, de ésszel megakadályozza a nagy földvesztést, és mindenki boldog. nem tudom, ha büszkén visszatámadsz, és buktok, mennyire örül a banda?

Én mindigis igyekeztem elkerülni a nagy földvesztést, minden áron, ha orit kell restartolni, vagy zéró startolni, legyen az bármekkora értéken simán megteszem, mert nekem példáúl a klán az első.

Az SZK-s orikhoz meg hozzászólva, bizonyítsd be, hogy mi vittük...amúgy ha érdekel, mindegyik ori gazdáját ide tudom hívni msn-re bármikor, pl most is fenn van jónéhány közülük, de biztosan igazad van, most is Ha csaltunk volna, úgyis kiderült volna...annyit meg nem ér az egész, hogy anarchba kerüljön bárki is. (szerintem)

Jah Vityu, regiztél már az okoskodós játékra?
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
The Following User Says Thank You to Iron For This Useful Post:
  #10  
Old 12-17-2009, 21:55
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default

Mindenkinek felfelé mutató adok, hogy ne legyen vita
Meg Ti most adjátok a népnek a cirkuszt, de kenyeret ne a Pékektől vegyetek, mert az elég drága
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Dragon Dragi Országlisták 66 10-25-2009 19:35
In Memoriam Tunyogi Péter Eke Egyéb 4 11-11-2008 14:08
In memoriam Dominik Lyra Egyéb 47 04-22-2008 21:07
Dragon, Szamár:)) vs Harcosok Steve Egyéb 116 08-18-2007 07:27


All times are GMT +1. The time now is 16:12.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu