Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 12-04-2007, 20:22
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by ErdelyMagyaria View Post
Mar megint szervezzunk egy jo nagy JKSZ-t a topklan ellen... Szuper !!!
Miért lenne az JKSZ, ha több 1-2 személyes klán termelget és fedezget, vagy ha épp ellenséges a viszony ütve a másikat haladnak felfelé? Nem kötelező egymást ütni, és ha nem teszed az attól még nem JKSZ!
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 12-04-2007, 22:32
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Exclamation

A kovetkezo utes az ellenem vagy altalam inditott utes lesz Arwyl azt megsugom, mert engem is el tud tartani a klanom jo par napig 84% barakkal... lassam a felfele erkezo orik azt h fogjak kivedni... Ha mar le kell adjak foldet nektek felevenkent (habar ha tolem fugg akkor inkabb a jateknak adom le azt a bizonyos %-ot es nem nektek !!! ...) akkor az utessel szerzet foldet adjam le ne a fedezeseimet... nem?
Ezentul idom lesz erre... erre szakitok idot!

Ha nektek jogotokban all elvenni a jatekkedvet masoknak akkor nekem is szabad lesz ezentul... nem?
Reply With Quote
  #23  
Old 12-06-2007, 22:11
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nemrég volt egy olyan javaslat is (a szintlépések nehezítése után), hogy esetleg B-ből is lehessen fordulni úgy, hogy a + személyiséget 2 fordulás után szerzi meg az ori.

Személyiségek vs 1/A

szerintem ezt be lehetne vezetni a románba, és amúgy minden idegen nyelvű verzióba, egy kis módosítással. ahhoz, hogy tudjon vki így fordulni a B-ből, kell legyen egy orija az A-ban is.
Iris pl írt vmi hasonlót, hogy felmegy a B-be egy másik orival, majd ott törli, és regel egy újat az 5. szinten. ha úgyis ezt csinálja, akkor ezzel a javaslattal nem kellene törölni az orit, és a sorszám megmaradna. meg 2 fordulás után még + személyiséget is kaphatna.
valami feltételekkel még ki lehetne bővíteni... pl B-ből csak akkor lehessen így fordulni, ha az utolsó fordulás óta az A-s ori legalább 2000 körig volt a játékban, és a top körökön kivül megfelel minden feltételnek. ha megvannak a topkörök is, akkor rögtön megkapja a + személyiséget a fordulás után.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #24  
Old 12-06-2007, 22:30
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Ezt is tamogatom hiszen en 4k kort irtam a javaslatomnal de az en eredeti javaslatom 8k eltoltott jatekidorol szolt...
Szoval igy a te javaslatod enyhebb mint az enyem...
Reply With Quote
  #25  
Old 12-06-2007, 23:51
Ente Ente is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 70
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Ha már Mikulásra nem is.. Karácsonyra legyen egy "akció" adott nap aki akar fordulhat 1/a-ból MAx maradunk mi... aztán majd fél év utá felép még 1 ori.. és 10 vs 1 de egy szavatok nem lehetne mert fordultatok
Tudom, durva volt a példa... de énekem még az a bajom az egészel, hogyha jól vettem ki a dolgokat.. 2-3an maradnátok ti a topban (ha tehetitek) és fordítanátok más orijaitokat B-ből... De a nem topklános 1/a-sok javarésze leforduln amint lehetséges. Én itt azt a gondott látom, ha felpezsdülne az 1/a-elkezdődnének a fordulások megint ide jutnánk visza? Kevés az ori... kevés a topos hely...
Én támogatok egy minimális föld+hekiszám dolgot. Tehát ha jól emlékszek olyan 4-4.5k heki (?) és 4k kör.. után lehessen fordulni.
Reply With Quote
  #26  
Old 12-07-2007, 00:58
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Ente en ezzel kezdtem ugy h ezt is tamogatom...
de ugy latszik h en mind akarhatom h az erintetteket nem erdekli... Iris meg hozzaszolt...
Reply With Quote
  #27  
Old 12-07-2007, 11:33
Ente Ente is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 70
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Ott "IO" vagyok.. gondoltam én is hozászólok már kicsit. De újat, jobbt nem tudok mondani.. max tényleg valami "akciós" könyítést. Mert ha jól értettem sokan csak túl szeretnének már végre leni az 1/a-án de hoszú idő altt amitt elértek az elveszteték amikor klánkiválás volt... De látom páran azóta viszajöttek, de gondolom kisé kedvetlenűl. Szóval fél megoldás az hogy egyszer aki gondolja had forduljon... de utána aki késöb jön fel mégnehezebb lezs fordulni, mert megint törpe csopi lesz az 1/a. Szóval ördögi kör..amig fel nem érnek megint akik fordultak... de akor megint itt leszünk amig nincs elég aktív 1/a-ás...
Na mindegy... féligmedig érintett vagyok, mert ott vagyok én is 1/a-ban, csak nekem semi gondom. A problemára meg az elhangzotakon kívűl nem tudok újat mondani (írni)..csak támogatni.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Román 1/A Arwyl szelleme Általános beszélgetés Hódítós témákban 823 07-15-2010 23:52
Román 1/A könnyítése Robin Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 07-25-2007 18:16


All times are GMT +1. The time now is 20:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu