Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 11-14-2006, 07:24
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by dreaman68 View Post
Amúgy én varis lennék most először és egyik szövisemete ártóztaák és hát tele van már neki a ***** is
és kiv voltam hogy hogyan lehet megnézni pontlistázás nélkül mert arra nincs nagy kedvem de ez van
Akkor ne csodalkozz, ha szegeny szovidet hulyere artozzak...azert ez egy olyan jatek, hogy feleloseggel vagy a szovidert egy picit...jobb helyeken.
Sponsored Links
  #22  
Old 11-14-2006, 12:32
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa View Post
Akkor ne csodalkozz, ha szegeny szovidet hulyere artozzak...azert ez egy olyan jatek, hogy feleloseggel vagy a szovidert egy picit...jobb helyeken.
igaza van Szecsának...
bár azért az a szövitag, akit ártoznak, na ő is figyelhetné a pontlistát, nem feltétlen a varis dolga lenne, max ha már van gyanusitott, azt legömbölni
  #23  
Old 11-14-2006, 13:57
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa View Post
Akkor ne csodalkozz, ha szegeny szovidet hulyere artozzak...azert ez egy olyan jatek, hogy feleloseggel vagy a szovidert egy picit...jobb helyeken.
most nem vágom miért kell megint hülyének nézni
azért annyira bénának ne nézzettek már hogy hagynám...
  #24  
Old 11-14-2006, 19:23
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

sztem a pontlista figyelese annak a dolga akit szivatnak artoval. a varis dolga meg az, hogy probalja gombozni a lehetseges/felmerult celpontokat. tehat a varis segitHET, azaz azt akarom mondani, hogy mindenki figyelje szepen a sajat orijat es ha kell kerjen segitseget a szovijeitol, de ne tolja at a felelosseget kizarolag a varisra.
  #25  
Old 11-15-2006, 16:45
maitreya maitreya is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 3
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default buta kérdés lesz!

én lenni noob még az is ehet hogy láma, de azért lenni kíváncsi
nagyjából 1hete ismerkedek a játékkal,úgyhogy lehet, hogy bocsánatos a bűnöm.a súgóval barátkozom, de máris beütött a mennykô...
vki úgy gondolta nem vagyok neki szimpatikus és: szétrabolta az országot, beütött egy32 körös vihart és 20as szárazságot, tűzgömböt, földrengést, még az mebereimet is elcsórja...
olvasom itt ezt a pontlísta elmentést tippként...
és akkor mi van ha folyamatosan figyelem a tôlem két körre lévôket?
akik ismétlôdnek azok lehetnek v. mi? a hírnév milyen infót tud adni?
akiket nem tudok legömbözni azok potenciálisan lehetnek vagy épp az ellenkezôje?
térkapukat is próbáltam figyelni, de mivel nem ülök egész nap a gép elôtt így gondolom nem egy idôben tevékenykedünk
  #26  
Old 11-15-2006, 17:21
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by maitreya View Post
én lenni noob még az is ehet hogy láma, de azért lenni kíváncsi
nagyjából 1hete ismerkedek a játékkal,úgyhogy lehet, hogy bocsánatos a bűnöm.a súgóval barátkozom, de máris beütött a mennykô...
vki úgy gondolta nem vagyok neki szimpatikus és: szétrabolta az országot, beütött egy32 körös vihart és 20as szárazságot, tűzgömböt, földrengést, még az mebereimet is elcsórja...
olvasom itt ezt a pontlísta elmentést tippként...
és akkor mi van ha folyamatosan figyelem a tôlem két körre lévôket?
akik ismétlôdnek azok lehetnek v. mi? a hírnév milyen infót tud adni?
akiket nem tudok legömbözni azok potenciálisan lehetnek vagy épp az ellenkezôje?
térkapukat is próbáltam figyelni, de mivel nem ülök egész nap a gép elôtt így gondolom nem egy idôben tevékenykedünk

1. A térkapuk 10 körön át vannak nyitva, szóval nem kell gép előtt ülnöd pont amikor lopnak, utólag is megnézheted, ki nyitott rád kaput.

2. Ha ártóznak, kapsz egy üzenetet, amiben le van írva, hogy kb. hány körről jött a varázslat, és feletted vana tettes vagy alattad. A hírnév nő vagy csökken, annak függvényében hogy felfele akciózol (nálad elvileg erősebbek ellen), vagy lefele (gyengébbek ellen). Így, ha elmentesz egy pontlistát arról, hogy honnan ártóztak, és minden akció után leellenőrzöd, látni fogod, kinek változik, és kinek maradt ugyanannyi. Akinek marad, azzal tovább nem foglalkozol, és így szűkíted a kört, amíg ki nem derül, ki volt a tettes. Persze ha ritkán akciózik, akkor nehezen fog ez működni, mert minél hosszabb az idő, annál több embernek mozog a hírneve.

Várom az okosabbakat, egészítsenek ki, vagy mondják meg, mit írtam rosszul
  #27  
Old 11-15-2006, 17:28
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

csak az elsőhöz fűznék hozzá annyit, hogy lehet van olyan ori aki 10. körben lop a kapuján, ezért ha nem vagy itt akkor akkor buktad.
ezért célszerű 9 körönként nézni kaput magadnál és a szövijeidet is addig zavarni, amíg ők is rászoknak erre
  #28  
Old 11-15-2006, 17:34
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Egy lopás vagy egy db árto varázslat a pontszámbeli különbség 1/60-adával csökkenti/növeli annak a hírnevét aki adja ezeket. Értelemszerűen ha feletted van akkor csökken a hírneve, ha alattad akkor nő a hírneve.
Így pl. ha 60 pont a különbség köztetek és alattad van, akkor 1-el növekszik a hírneve lopásonként vagy ártó varázslatokként.
A hadügyi támadás 1/10-ed ponttal növeli vagy csökkenti a hírnevet attol fuggoen hogy alattad vagy feletted van.
A tobbi dolgot leirtak elottem es nehany dolgot Te is felismertel, maitreya.
  #29  
Old 11-15-2006, 20:00
maitreya maitreya is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 3
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default jóindulat

köszi mindenkinek a segítséget...igazán meg vagyok 6va, hogy nem hordtatok le és küldtetek vissz a súgó böngészéséhez.
így már érthetô, hogy hogyan gondoltátok a pontlista mentegetését.
a varázsgömbözés sikere illetve sikertelensége még mindig nem viilágos ellenben... szüóval ha a gyanúsítottat meg tudom gömbözni az azt jelenti,hogy ô továbbra is gyanúsított lehet vagy pont azt hogy nem?
  #30  
Old 11-15-2006, 20:07
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by maitreya View Post
köszi mindenkinek a segítséget...igazán meg vagyok 6va, hogy nem hordtatok le és küldtetek vissz a súgó böngészéséhez.
így már érthetô, hogy hogyan gondoltátok a pontlista mentegetését.
a varázsgömbözés sikere illetve sikertelensége még mindig nem viilágos ellenben... szüóval ha a gyanúsítottat meg tudom gömbözni az azt jelenti,hogy ô továbbra is gyanúsított lehet vagy pont azt hogy nem?
Akit meg tudsz gömbözni, az nem nagyon tud neked ártani, legalábbis varikkal nem. Azok között keress, akiket nem tudsz...
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kérdezz! Felelünk? :) Toto Segítség 795 07-12-2006 22:01


All times are GMT +1. The time now is 08:36.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu