Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Melyik a legjobb faji varázslat?
Elf - Fantomsereg 34 20.24%
Ork - Szupermarkotány 12 7.14%
Félelf - Árnyak 4 2.38%
Törpe - Raktárkulcs 3 1.79%
Gnóm - Könyvtárkulcs 43 25.60%
Óriás - Szieszta 82 48.81%
Ember - Tükörvarázs 36 21.43%
Multiple Choice Poll. Voters: 168. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #61  
Old 08-14-2006, 05:27
exair exair is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Ecser
Posts: 219
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

az hogy a legregebbi nem torolt orim sorszamat hoztam nyilvanossagra az nem azt jelenti, hogy elotte nem jatszottam mas orszagokkal...
a datumra visszaterve, mivel nem regen nyomtam egy restartot 4lben, mert igencsak szetvertek, ezert nem latom, hogy valoban mikor kezdtem, de hatarozottan ugy emlekszek hogy 2001 marcius 24.en kezdtem a szintet, persze errol atit kene megkerdezni (az en sorszamom korul 2002ben kezdtek tisztogatni) arrol pedig, hogy en a konyvtarkulcsot tartom hasznosabbnak, ti pedig a sziesztat nem feltetlenul kell megkerdojelezni a tapasztalatomat
Reply With Quote
Sponsored Links
  #62  
Old 08-14-2006, 10:20
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by exair View Post
az hogy a legregebbi nem torolt orim sorszamat hoztam nyilvanossagra az nem azt jelenti, hogy elotte nem jatszottam mas orszagokkal...
a datumra visszaterve, mivel nem regen nyomtam egy restartot 4lben, mert igencsak szetvertek, ezert nem latom, hogy valoban mikor kezdtem, de hatarozottan ugy emlekszek hogy 2001 marcius 24.en kezdtem a szintet, persze errol atit kene megkerdezni (az en sorszamom korul 2002ben kezdtek tisztogatni) arrol pedig, hogy en a konyvtarkulcsot tartom hasznosabbnak, ti pedig a sziesztat nem feltetlenul kell megkerdojelezni a tapasztalatomat
De igen, emiatt feltétlenül meg kell.
Reply With Quote
  #63  
Old 08-14-2006, 14:34
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by exair View Post
az hogy a legregebbi nem torolt orim sorszamat hoztam nyilvanossagra az nem azt jelenti, hogy elotte nem jatszottam mas orszagokkal...
a datumra visszaterve, mivel nem regen nyomtam egy restartot 4lben, mert igencsak szetvertek, ezert nem latom, hogy valoban mikor kezdtem, de hatarozottan ugy emlekszek hogy 2001 marcius 24.en kezdtem a szintet, persze errol atit kene megkerdezni (az en sorszamom korul 2002ben kezdtek tisztogatni) arrol pedig, hogy en a konyvtarkulcsot tartom hasznosabbnak, ti pedig a sziesztat nem feltetlenul kell megkerdojelezni a tapasztalatomat
Saját véleményhez jogod van nyilván, ha szerinted a kulcs jobb, egészségedre. A tapasztalatod nem emiatt kérdőjeleztük meg, hanem mert azt állítod, hogy szieszta mellett kényelmesen kitekiznek, és elvándorlás miatt komoly veszteségeid lesznek...
Reply With Quote
  #64  
Old 08-14-2006, 22:45
exair exair is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Ecser
Posts: 219
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

valoban azzal picit tuloztam, hogy nagy vesztesegek lesznek, de inkabb 0 teki mint keves, persze a szieszta javara ottvan a vedelem a toliakciokkal szemben, es az is okos dolog, ha 0kocsmas orit akarsz tartani..
Reply With Quote
  #65  
Old 08-14-2006, 23:34
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sztem használd a szerkeszt gombot, és cseréld meg, a könyvkulcsos orknak dezertál a fél serege ha benyel egy gyújtás+szárazvihar ajándékot pár napon keresztül. Így talán elégedettek lesznek a többiek is Amúgy voltál már óriással, és raktad is fel a sziesztát, sőt loptak is tőled?
Reply With Quote
  #66  
Old 08-15-2006, 01:01
exair exair is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Ecser
Posts: 219
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

az picit gerinctelen huzas lenne, kitartok a velemenyem mellett (mellesleg a szarazvihart is le lehet venni akar 500 varival is, ha annyi sincs egy orinak akkor szegyellje magat) az oriasomat lopkodtak, persze nem sok sikerrel, mondjuk ezt legfokeppen annak koszonhettem, hogy nem zoldet irtam hogy legyszives ne lopkodj hanem kapott par rengest es tolimergezest
Reply With Quote
  #67  
Old 08-15-2006, 13:42
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

exair: "mellesleg a szarazvihart is le lehet venni akar 500 varival is,"

5. szinten max, mert utána csak 1 körösével (4% készüli per akció, ráadásul egyszerre csak egyet, vagy vihar, vagy szárazság), ami 36 körnél elég sok...

Magasabb hekin (ahol több a lakos is) elég szépet üt a vihar, ha nem tudod levenni, főleg ha közben kapod a tűzgolyó+emberlopás variációt is, amit némi mészárral is lehet tetézni...csúnya ügy...
Reply With Quote
  #68  
Old 08-15-2006, 22:42
Magnum's Avatar
Magnum Magnum is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 42
Activity: 0%
Longevity: 97%
Lightbulb új fajivari

Helló!

Szerintem a félelfeknek nam ártana egy új faji vari, mondjuk a

- "kulcslopás": éjjel belopóznának a törpikhez, ill. gnómokhoz, ellopnák a raktár- és könyvtárkulcsot és mehet a pakolás

- de nem lenne rossz a "lábujjhegy" sem: csendben beosonnának az óriásokhoz, kipakolnák a szajrét, azok meg sziesztázzanak csak tovább...

- még elképzelhetőnek tartanám az "infraszemüveget" is: látnák az elbújt fantomseregeket

Vélemények?
Reply With Quote
  #69  
Old 08-16-2006, 01:20
exair exair is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Ecser
Posts: 219
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

akinek felsobb szinteken 500 varija van az elegge komikus..

Last edited by exair; 08-16-2006 at 01:24..
Reply With Quote
  #70  
Old 08-16-2006, 11:11
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

exair: akkor egy kis történelem, bár nem volt rég...

Quote:
a könyvkulcsos orknak dezertál a fél serege ha benyel egy gyújtás+szárazvihar ajándékot pár napon keresztül
Quote:
mellesleg a szarazvihart is le lehet venni akar 500 varival is, ha annyi sincs egy orinak akkor szegyellje magat)
Code:
5. szinten max, mert utána csak 1 körösével (4% készüli per akció, ráadásul egyszerre csak egyet, vagy vihar, vagy szárazság), ami 36 körnél elég sok...
Code:
akinek felsobb szinteken 500 varija van az elegge komikus..
Na most akkor hogy is van a második idézés? mellesleg...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Varik VS. Tolik Return_the_Hellboy Elvetett javaslatok 29 06-15-2006 23:47


All times are GMT +1. The time now is 14:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu