Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 06-26-2007, 11:51
Toti Toti is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Bp. Újpest
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

mint részese ennek, harmadszorra sikerült csak bemenni hozzá, mert egymás seregeit folyamatosan fodítottuk vissza, így összesen 6 kör alatt sikerült eljutni a célhoz, mivel egy kör indítás, egy kör visszasereg, aztán indítás megint, és ugyanez mégyeszer. ezalatt az idő alatt a seregeink a másik szövivel összesen 74 csatát vívtak útközben...
Sponsored Links
  #12  
Old 06-26-2007, 11:54
sasa sasa is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Budapest
Posts: 116
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Toti View Post
mint részese ennek, harmadszorra sikerült csak bemenni hozzá, mert egymás seregeit folyamatosan fodítottuk vissza, így összesen 6 kör alatt sikerült eljutni a célhoz, mivel egy kör indítás, egy kör visszasereg, aztán indítás megint, és ugyanez mégyeszer. ezalatt az idő alatt a seregeink a másik szövivel összesen 74 csatát vívtak útközben...
a célpont meg ott nevetett a markában?
Lehet, én vagyok régimódi, de én csak két sereget küldtem volna. Elég nagy eséllyel mind a kettő be is ment volna. Igaz, kisebb a zsákmány.
  #13  
Old 06-26-2007, 11:56
Toti Toti is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Bp. Újpest
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

na pont ez az. maxot akartuk kihozni. ami nem teljesen sikerült, de megvolt. a célpont meg üres hekiből állt. maxra lebontotta magát. úgyhogy ennyi.
  #14  
Old 06-26-2007, 11:58
nyolcvan nyolcvan is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 131
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Mikor még minden sereg fölfelé csapódott ha jól helyezkedtél, volt hogy egy ország 80%-át elcsatoltuk
az már szép

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Haszonszerzésért megy a sereg, nem 50 körről indítottuk (tehát nem a 'csak azért is' piszkálás), miért ne lenne szabályos?
én ha elveszteném az ország területének a felét, lehet hogy inkább törölnék (szerintem az alatta lévő csoportban lévő 2. ori hamarabb fellépne és utolérné)
és akkor talán törlésig ütés volna, vagy ilyesmi

de mivel írtátok, hogy nem is visz annyit valójában, akkor nyílván egyértelmüen szabályos
  #15  
Old 06-26-2007, 11:59
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Toti View Post
mint részese ennek, harmadszorra sikerült csak bemenni hozzá, mert egymás seregeit folyamatosan fodítottuk vissza, így összesen 6 kör alatt sikerült eljutni a célhoz, mivel egy kör indítás, egy kör visszasereg, aztán indítás megint, és ugyanez mégyeszer. ezalatt az idő alatt a seregeink a másik szövivel összesen 74 csatát vívtak útközben...
Egyszeru, egyvkinek kell inditani egy bazi nagyot, ami mindenkit fordit, a tobbieknek meg sok kicsit....
__________________
Remedy
  #16  
Old 06-26-2007, 12:00
Toti Toti is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Bp. Újpest
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

ez a támadás pont arról szólt, hogy a hekit növeljük. egyszer csak felbukkant előttünk, és nem lehetett kihagyni az alkalmat. előttünk is ütötték már jópáran. krónikából kiderült. ahol éppen tanyázunk nem sok lehetőség van a földszerzésre. vagy a beesőket szedjük le, vagy fedezünk. mivel hadisok lévén a fedezés ne mnagyon áll közel hozzánk csak a csata marad. úgyhogy muszály volt levenni őt. de sztem nagy a valószínűsége, hogy újrázni akart.
  #17  
Old 06-26-2007, 12:01
Toti Toti is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Bp. Újpest
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Egyszeru, egyvkinek kell inditani egy bazi nagyot, ami mindenkit fordit, a tobbieknek meg sok kicsit....
Remy meg volt ez is. mind a háromszor. csak az ellennek volt egy "hatalmas" serege velünk szemben. az áthelyezése anarchba az volt a titok nyitja. meg hogy jópár lovat leütöttünk róla addig is. egyet sikerült megfordítani
  #18  
Old 06-26-2007, 12:03
Toti Toti is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Bp. Újpest
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by nyolcvan View Post
az már szép

de mivel írtátok, hogy nem is visz annyit valójában, akkor nyílván egyértelmüen szabályos
Szabályosnak szabályos volt. semmi nem volt előtte. egyszer csak jött és rámentünk. ha ebben vki talál kivetnivalót akkor itt vagyok.
  #19  
Old 06-26-2007, 12:13
Gazsy's Avatar
Gazsy Gazsy is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Pécs
Posts: 196
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Egyszeru, egyvkinek kell inditani egy bazi nagyot, ami mindenkit fordit, a tobbieknek meg sok kicsit....
Bocsi... de ez aszem nem működőképes...mert a nagy sereg visszalöki a másik nagyot, de a picik mind megvívnak az ellen nagy seregével... és azok hazakullognak...
amugy a súgóbna szereplő találkozás nem 100%... hát az eddigi tapasztalatok alapján, ha 2 körről nem 100% akkor 99,999999%
  #20  
Old 06-26-2007, 12:15
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by nyolcvan View Post
én ha elveszteném az ország területének a felét, lehet hogy inkább törölnék (szerintem az alatta lévő csoportban lévő 2. ori hamarabb fellépne és utolérné)
és akkor talán törlésig ütés volna, vagy ilyesmi
Ha egy gyenge lelkületű játékos töröl egy támadás miatt, akkor az még nem törlésig ütés. Ha visszajársz valakire, és ellehetetleníted a játékát, és ezért töröl, az lehet törlésig ütés -és még a visszajárás mértéke is szubjektív dolog. De hogy egy hibád miatt 1 körben 18 sereg érkezhet (vagy akár 32 is ), az nem törlésig ütés.
És hogy egyáltalán felmerül valakiben hogy ez csalás... égnek áll tőle a hajam.
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13
Démontojás, és más érdekességek a Hódító gyerek korából... Wanax Általános beszélgetés Hódítós témákban 446 02-10-2011 17:39
Csata, Győzelem, Meglepetés User123 Segítség 41 04-15-2007 13:56
Csata előtti bontás joyfulpoison Stratégia & Tippek 21 04-14-2007 18:20
Csata után? Nola Segítség 13 10-11-2006 05:26


All times are GMT +1. The time now is 06:02.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu