Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

View Poll Results: Támogatnád e az elfek tornyokban lévő íjászainak 6 pontra csökkentését 8 helyett
Igen, mert szeretném ha más fajokkal is lenne esély foglalni tőlük 2 szemes orkon kívűl. 4 8.89%
Igen mert jelenleg az elf átüthetetlen akkor is ha nincs kihegyezve. 6 13.33%
Nem, mert az alsóbb csoportokban prédává válna 19 42.22%
Nem, mert tök jó jelenleg, hogy nincs más dolgom csak VIP-elni és felfedezni 7 15.56%
Tudnám támogatni ha visszakapná a toliakciók teljes értékű sikerességét 9 20.00%
Voters: 45. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #261  
Old 01-05-2010, 08:33
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Pool azért lett megváltoztatva, hogy ne legyenek ingyen a kék számok és ne legyen az, hogy játéktudás vagy különösebb befektetett munka nélkül előnyhöz jusson bárki, mert igen is elönyt jelent minden egyes kék szám (lehet, hogy nem túl sok előnyt, de sok kicsi sokra megy)

A szigorítást illetően, esetleg egy minimum hekit meg lehetne határozni a forduláshoz, mondjuk lehetne 3200 heki, azt hiszem ez lenne a következő lépcső a 2400 után.

Itt igazábol most már hasznos lenne Ati véleménye, hogy érdemes e még ebben az irányban gondolkodni vagy egy teljesen más vonalon kellene e keresnünk a probléma megoldását.
na ezekkel a gondolatokkal én is egyetértek, és kíváncsian várom mi lesz a vége..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #262  
Old 01-05-2010, 09:34
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

kicsit nézegetve az A-s pontlistát, azért a 3200 heki helyett mondjuk inkább olyan 5000 körüli lenne a reálisabb, és akkor legalább valamit kéne ott is mozogni.
Reply With Quote
  #263  
Old 01-05-2010, 16:26
-Ricsi-'s Avatar
-Ricsi- -Ricsi- is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Budapest XIII
Posts: 195
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Még egy észrevétel:
a bunkerelfek, még több bunkerelfet generálnak.
Csak magamból indultam ki.
Elfként elértem a top30%-at és leginkább ütéssel haladtam.
De most megállt a tudomány, egyszerűen nincs kit ütni, marad az, hogy beállok a többi mögé a sorba és beszállok a fedező versenybe.
Persze még nem határoztam teljesen el magam, de sajnos nagyon efelé hajlok.

(jöhetnek a lefele ujjak)
Reply With Quote
  #264  
Old 01-06-2010, 16:18
Nagyoszvald Nagyoszvald is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Kárpátalja
Posts: 20
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Ricsi MUD View Post
Még egy észrevétel:
a bunkerelfek, még több bunkerelfet generálnak.
Csak magamból indultam ki.
Elfként elértem a top30%-at és leginkább ütéssel haladtam.
De most megállt a tudomány, egyszerűen nincs kit ütni, marad az, hogy beállok a többi mögé a sorba és beszállok a fedező versenybe.
Persze még nem határoztam teljesen el magam, de sajnos nagyon efelé hajlok.

(jöhetnek a lefele ujjak)
Teljesen egyetértek ezzel.Állandóan kapnak a bunkerelfek hideget meleget, hogy miattuk nem lehet haladni, emi igaz is.De a bunkerelfeket könyörgök ne vegyük egy kalap alá.Két típusa van:1)aki a top 30 ban csücsül és lent forog-nak 2)El szeretné érni a top30 at hogy fordulhasson egy személyiségért.Nos mivel az 1. típúsból rengeteg van, ezért azok akik a 2. típusba tartoznak nem tudnak ütve felfelé haladni, tehát marad a fedezés és néha a hiénázás.És végül a 2. típus mire feljut a top30ba sajnálni fogja lefordítani az országát, mert ezt a hekiszámot alulról megint elérni ilyen körülmények között nagyon nehéz, ezért inkább ő is beolvad az 1 típusba és beszáll a fedezősversenybe.Ahogy én is fogok tenni amennyiben nem változnak a játékszabályok.De inkább változzanak mert hosszú távon elveszik az ember kedvét a játéktól.
Reply With Quote
  #265  
Old 01-06-2010, 16:23
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Nagyoszvald View Post
Teljesen egyetértek ezzel.Állandóan kapnak a bunkerelfek hideget meleget, hogy miattuk nem lehet haladni, emi igaz is.De a bunkerelfeket könyörgök ne vegyük egy kalap alá.Két típusa van:1)aki a top 30 ban csücsül és lent forog-nak 2)El szeretné érni a top30 at hogy fordulhasson egy személyiségért.Nos mivel az 1. típúsból rengeteg van, ezért azok akik a 2. típusba tartoznak nem tudnak ütve felfelé haladni, tehát marad a fedezés és néha a hiénázás.És végül a 2. típus mire feljut a top30ba sajnálni fogja lefordítani az országát, mert ezt a hekiszámot alulról megint elérni ilyen körülmények között nagyon nehéz, ezért inkább ő is beolvad az 1 típusba és beszáll a fedezősversenybe.Ahogy én is fogok tenni amennyiben nem változnak a játékszabályok.De inkább változzanak mert hosszú távon elveszik az ember kedvét a játéktól.
A masodik az egy igen mazochista tipus lehet, ha onnan akar forogni, orultseg elfet valasztani...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #266  
Old 01-07-2010, 08:51
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Gabro View Post
kicsit nézegetve az A-s pontlistát, azért a 3200 heki helyett mondjuk inkább olyan 5000 körüli lenne a reálisabb, és akkor legalább valamit kéne ott is mozogni.
akkor megint csak fedezni kéne a fordulásért, miután valakik összehozzák az 5k-t..legyen inkább sűrűbb a mezőny, és hasonlítson alsó szintekre.. nem lenne jó, ha hónapokig nem lehetne fordulni senkinek..
inkább a max föld legyen 3200 heki úgy nem lehet túlságossan elszakadni a mezőnytől..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #267  
Old 01-07-2010, 08:56
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
A masodik az egy igen mazochista tipus lehet, ha onnan akar forogni, orultseg elfet valasztani...
Akinek kevés a lóvéja, annak szerintem mindenképp jó választás az elf...
Sok országról tudok hogy 1mrd körül vagy alatt lépett A-ba...
Reply With Quote
  #268  
Old 01-07-2010, 08:57
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
akkor megint csak fedezni kéne a fordulásért, miután valakik összehozzák az 5k-t..legyen inkább sűrűbb a mezőny, és hasonlítson alsó szintekre.. nem lenne jó, ha hónapokig nem lehetne fordulni senkinek..
inkább a max föld legyen 3200 heki úgy nem lehet túlságossan elszakadni a mezőnytől..
Ha így lenne, akkor A ugyanolyan csoport lenne mint a többi...szerintem nem arra lett kitalálva
Reply With Quote
  #269  
Old 01-07-2010, 09:13
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Gabro View Post
Ha így lenne, akkor A ugyanolyan csoport lenne mint a többi...szerintem nem arra lett kitalálva
ki beszélt A-rol?
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #270  
Old 01-07-2010, 10:28
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Gabro View Post
Akinek kevés a lóvéja, annak szerintem mindenképp jó választás az elf...
Sok országról tudok hogy 1mrd körül vagy alatt lépett A-ba...
És még többen vannak akik ennek ellenére nem elffel vannak top30ban. Még senkit nem akadályoztak meg benne, hogy 2000-2400 hekin termeljen pár hónap alatt elég pénzt ahhoz, hogy orkkal felsüvítsen
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Von For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 21:02.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu