Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Támogatom-e a javaslatot:
igen 8 53.33%
más ötletem van 1 6.67%
nem 6 40.00%
Voters: 15. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 02-10-2009, 14:42
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ennek már semmi köze a javaslat érdemi részéhez, ezért arra kérek mindenkit, hogy ahhoz kanyarodjunk vissza, amiről a javaslat szól. Köszönöm.
Megbocsáss Ati, de szerinted hogyan lehetne érdemben beszélni bárkivel is addig, amíg az ellenkezőjét érti annak amit írok?
Sponsored Links
  #12  
Old 02-10-2009, 15:38
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ha mar piszkaljuk a haduzenetet, azt mindenkeppen javasolnam, hogy ne csak 3, hanem 4 orszagnak lehessen kuldeni. Hiszen egy szovihaboruban ez epp igy lenne megfelelo, es esszeru.(hiszen milyen butan nez ki most, hogy elkuldjuk 3-nak, es a negyediknek irunk egy zoldet, hogy naaa, kuldjel mar Te is haduzit az egesz szovimnek..) A kortavolsagot akar el is torolhetjuk, hiszen csak ugy osszevissza nem fognak az emberek haduzit kuldeni, hiszen limitalva lesz a (remelhetoleg 4) lehetoseguk.
ezzel teljesen egyetértek.
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)
  #13  
Old 02-10-2009, 15:40
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

A topic elolvasása után és főleg Remy írásának elolvasása után jutott eszembe egy lehetőség:
Egyszerre ugye akkor legyen a max hadüzenetek száma 4! Ez okés, tiszta, szöviháború miatt stb.
De ez a négy hadüzenet különböző kritériumokkal legyen (most csak a távolságra gondolok).
Tehát, ha nincs épp hadüzeneted, akkor max mondjuk 10K pont messze küldheted. Ha már van egy hadüzeneteted, mondjuk legyen 8K pont. Ha már van kettő, akkor 6K, ha három, akkor 4K pontra küldheted max!

Ezzel egy szöviháborúban meg van oldva, és nem is lehet csak úgy bármennyit küldeni olyanoknak akiket még csak a pontlistában sem látsz
De lehet kör távolság alapján is számolni...

Sőt, lehetne egy olyan képletet bevezetni, hogy csoportlétszám/20 (vagy akármennyi) helyezés különbségre küldheted a hadüzenetet...

A három közül bármelyik lehetséges. Lehet egyszerre mindd a három is akár és amelyik a legszigorúbb feltétel, az számít.
  #14  
Old 02-10-2009, 15:44
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

szerintem nincs értelme sokat variálni a távolságon.
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)
  #15  
Old 02-10-2009, 16:00
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
szerintem nincs értelme sokat variálni a távolságon.
Épp fel akartam tenni a kérdést,hogy mi értelme lenne ennek a kombinálásnak?
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


  #16  
Old 02-10-2009, 17:28
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
A topic elolvasása után és főleg Remy írásának elolvasása után jutott eszembe egy lehetőség:...
Na ennek semmi, de semmi értelme nem lenne. Teljesen felesleges bonyolítás...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
  #17  
Old 02-10-2009, 19:05
Fefe013's Avatar
Fefe013 Fefe013 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nyíregyháza
Posts: 1,523
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ha mar piszkaljuk a haduzenetet, azt mindenkeppen javasolnam, hogy ne csak 3, hanem 4 orszagnak lehessen kuldeni. Hiszen egy szovihaboruban ez epp igy lenne megfelelo, es esszeru.(hiszen milyen butan nez ki most, hogy elkuldjuk 3-nak, es a negyediknek irunk egy zoldet, hogy naaa, kuldjel mar Te is haduzit az egesz szovimnek..) A kortavolsagot akar el is torolhetjuk, hiszen csak ugy osszevissza nem fognak az emberek haduzit kuldeni, hiszen limitalva lesz a (remelhetoleg 4) lehetoseguk.
Nekem is ez tetszik a legjobban...

A Dus által javasoltakat én is felesleges bonyolításnak gondolom...
__________________
A világnak több szerény zsenire van szüksége. Olyan kevesen maradtunk.

A Száműzött visszatér! (#708833)
  #18  
Old 02-10-2009, 19:07
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Ahogy gondoljátok
Vegyétek úgy hogy nem is írtam
  #19  
Old 02-10-2009, 19:48
Liza itt is...'s Avatar
Liza itt is... Liza itt is... is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Budapest
Posts: 349
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ha mar piszkaljuk a haduzenetet, azt mindenkeppen javasolnam, hogy ne csak 3, hanem 4 orszagnak lehessen kuldeni. Hiszen egy szovihaboruban ez epp igy lenne megfelelo, es esszeru.(hiszen milyen butan nez ki most, hogy elkuldjuk 3-nak, es a negyediknek irunk egy zoldet, hogy naaa, kuldjel mar Te is haduzit az egesz szovimnek..) A kortavolsagot akar el is torolhetjuk, hiszen csak ugy osszevissza nem fognak az emberek haduzit kuldeni, hiszen limitalva lesz a (remelhetoleg 4) lehetoseguk.
Ilyen kérés szerintem már volt és el is vetették. Szerintem jó a 3, mert fontossági sorrendet kell állítani.
Viszont a távolság bajos. Mert az is megeshet, hogy el akar menekülni egy szövetség diplomácia nélkül. Így nehezebb visszahozni őket.
__________________
"Ha a helyzet értelmetlennek látszik, próbálj legalább te értelmesnek látszani:” Kant
  #20  
Old 02-10-2009, 20:58
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
A topic elolvasása után és főleg Remy írásának elolvasása után jutott eszembe egy lehetőség:
Egyszerre ugye akkor legyen a max hadüzenetek száma 4! Ez okés, tiszta, szöviháború miatt stb.
De ez a négy hadüzenet különböző kritériumokkal legyen (most csak a távolságra gondolok).
Tehát, ha nincs épp hadüzeneted, akkor max mondjuk 10K pont messze küldheted. Ha már van egy hadüzeneteted, mondjuk legyen 8K pont. Ha már van kettő, akkor 6K, ha három, akkor 4K pontra küldheted max!

Ezzel egy szöviháborúban meg van oldva, és nem is lehet csak úgy bármennyit küldeni olyanoknak akiket még csak a pontlistában sem látsz
De lehet kör távolság alapján is számolni...

Sőt, lehetne egy olyan képletet bevezetni, hogy csoportlétszám/20 (vagy akármennyi) helyezés különbségre küldheted a hadüzenetet...

A három közül bármelyik lehetséges. Lehet egyszerre mindd a három is akár és amelyik a legszigorúbb feltétel, az számít.
szerintem, meg szorozzuk be gyökketővel és vegye figyelembe, hogy mennyi arany van az országba..ja meg az is jó lenne, ha az örtornyok számát is figyelembe venné, mert ugye messzebről jobban kiszurom ki nem tetszik, de akkor legyen már ahhoz is kötve, hogy minidg annyi embernek küldhessem ahány vip köröm van minusz az országom sorszáma.. ja, hogy ez mind hülyeség, akkor vegyétek úgy mintha nem is írtam volna semmit..

szerintem elösször gondold végig, aztán akkor nem kell olyat, írni, hogy bocsi..
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hadüzenet vs. MNT Swiss Segítség 6 01-08-2009 06:10
Hadüzenet kezdete Kutyuleee Segítség 2 02-16-2007 12:33
Hadüzenet Pepa Elvetett javaslatok 5 11-28-2006 18:20
Hadüzenet Synkel Elvetett javaslatok 24 03-27-2006 22:09


All times are GMT +1. The time now is 07:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu