Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #241  
Old 03-27-2007, 16:36
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by dreaman68 View Post
mert a németek alkották meg azt a nézőpontot h ők az evolúció csúcsa.
én úgy emléxem h az oroszoknak, amerikaiaknak, japánoknak, szerbeknek nem volt ennyire szélsőséges gondolatuk

(más kérdés h a gulagok és egyéb táborok is elitélendők, de tőlem bővíthetjük...)

Javaslom olvasd el "Cion bölcseinek jegyzőkönyvei" cimü könyvet ez is egy betiltott könyv mint e Mein Kampf, eszerint a könyv szerint egy másik embercsoport az "evolució csúcsa" és minden más nép alsóbb rendű szolganép.
Szóval én ezt sokkal nagyobb problémának látom mitn egy 60 évvel ezelőtti eseményt amivel a mai napig nagyon jó biznisz takarózni.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #242  
Old 03-27-2007, 16:37
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Engem nem az ország nevek zavarnak hanem az bánt már nagyon hogy ez a holokamu biznisz már ide is képes volt begyürüzni. Ez az egész attol nagy dolog hogy túl van lihegve, nem egy nem két ember van aki több mint hat millió ártatlan embert megölt.

Ne mond nekem hogy egy légi bombázás jobb mint a náci halál tábor, nem hiszem hogy kellemesebb érzés atombombátol meghalni mint a cyklon B gáztol. Mennyivel másabb mikor valaki a faji előitéletei miatt ől és menyivel külön az az ember vagy ember csoport aki gazdasági érdekböl robbant ki egy háborút?
Azért Gyula, az, hogy háborúban az ellenség hátországát bombázzák, az (sajnos, NAGYON sajnos) a háborúban benne van. De az, hogy valakik több millió embert, köztük a SAJÁT országuk állampolgárait megkínozza és megöli, az semmilyen pakliban nincs benne. És tudatosan, előre megfontoltan, módszeresen, számítóan, hideg fejjel teszi, nem csata közben, vagy azért, mert ezzel háborút akar nyerni.

(megjegyzem, ha mondjuk Hiroshima 1945-nek neveznének el egy országot, az is gusztustalan lenne.)
Reply With Quote
  #243  
Old 03-27-2007, 16:39
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Azért Gyula, az, hogy háborúban az ellenség hátországát bombázzák, az (sajnos, NAGYON sajnos) a háborúban benne van. De az, hogy valakik több millió embert, köztük a SAJÁT országuk állampolgárait megkínozza és megöli, az semmilyen pakliban nincs benne. És tudatosan, előre megfontoltan, módszeresen, számítóan, hideg fejjel teszi, nem csata közben, vagy azért, mert ezzel háborút akar nyerni.

(megjegyzem, ha mondjuk Hiroshima 1945-nek neveznének el egy országot, az is gusztustalan lenne.)
Igen hátországban lévő katoni vagy stragiai fontosságu objektumokat bombázni elfogadható, de két várost a földel egyenlőv tenni nem az.

Tudsz mondani oylan háborút ahol csak az első és optimális bombázások történtek meg?
Én nem tudok.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #244  
Old 03-27-2007, 16:41
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Igen hátországban lévő katoni vagy stragiai fontosságu objektumokat bombázni elfogadható, de két várost a földel egyenlőv tenni nem az.

Tudsz mondani oylan háborút ahol csak az első és optimális bombázások történtek meg?
Én nem tudok.
Mert nem csak a stratégiai célpontokat bombázzák, legalább olyan fontos szempont a lakosság teljes demoralizálása.
Reply With Quote
  #245  
Old 03-27-2007, 16:44
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Amúgy ha ez az Auschitz-Birkenau bennmaradhat, akkor miért nem maradhat pl. 304402 ANARCH 5 Sztálini diktatúra 7.192, 395315 ANARCH 5 Nyilasok Birodalma 7.913? Végülis mindent meg/és ki lehet magyarázni.

Vagy a politikától/történelemtől függetlenül, maradjon minden elnevezés bent, mindent meg lehet indokolni.
Reply With Quote
  #246  
Old 03-27-2007, 16:46
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Tőlem akár mindhárom név maradhat, vagy változtatásra/törlésre is kerülhet.
Ami viszont itt megy az már túlzás. Nem vagyok biztos benne hogy jó ötlet votl ez a topic. Eddig is volt lehetőség a nem elfogadható neveket jelenteni.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #247  
Old 03-27-2007, 16:52
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Ami viszont itt megy az már túlzás. Nem vagyok biztos benne hogy jó ötlet votl ez a topic. Eddig is volt lehetőség a nem elfogadható neveket jelenteni.

Már csak pár nap, és vége.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #248  
Old 03-27-2007, 16:55
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Elnézést ha valakit megbántottam a véleményemmel, de nekem ez a véleményem, és rendkivül rossz szokásom, hogy a véleményem nem szoktam véka alá rejteni.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #249  
Old 03-27-2007, 16:56
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Már csak pár nap, és vége.
Én csak azt nem értem mi alapján mondjátok, hogy a többség nevében...ez nem elfogadható országnév...majd ha megkérdeztetek mindenkit, és nem felel meg a sokaság legalább 51%-ának, na akkor igazatok lesz..
de ez titeket nem érdekel, tudom...
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #250  
Old 03-27-2007, 16:57
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Elnézést ha valakit megbántottam a véleményemmel, de nekem ez a véleményem, és rendkivül rossz szokásom, hogy a véleményem nem szoktam véka alá rejteni.
Engem biztosan nem bántottál meg, dögunalmas lenne az élet, ha mindenki mindig egyetértene
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 08:04.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu