Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Szabadidő, Sport
Register Stats Members List Today's Posts

Szabadidő, Sport Szabadidő és minden, ami sport

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #211  
Old 06-11-2009, 11:35
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={F9E570E6-407E-44BC-800F-4A3110258114}&newsid=6634291

nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek
Ez kész... a Real lassan felfoghatná hogy a több százmilliós vásárlásokból nem lesz föltétlenül ütős egy csapat.

A Manchester meg szerintem jó járt, anyagilag mindenképpen, és nem kizárt hogy C. Ronaldo előbb-utóbb elkezdett volna veszíteni a formájából, mint annak idején Ronaldinho, és ha így lett volna, akkor már nem tudták volna ennyiért elpasszolni.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #212  
Old 06-11-2009, 11:48
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Ez kész... a Real lassan felfoghatná hogy a több százmilliós vásárlásokból nem lesz föltétlenül ütős egy csapat.

A Manchester meg szerintem jó járt, anyagilag mindenképpen, és nem kizárt hogy C. Ronaldo előbb-utóbb elkezdett volna veszíteni a formájából, mint annak idején Ronaldinho, és ha így lett volna, akkor már nem tudták volna ennyiért elpasszolni.
Nehéz megítélni, az biztos, hogy anyagilak jól járunk vele, de én mindig is azon az állásponton voltam, hogy igazán nagy csapatba kell ilyen igazán nagy egyéniség, akitől lehet tanulni. Mert Ronaldo az, akármekkora picsogós hülye is mellé. Kérdés, hogy kivel fogjuk tudni pótolni? Ha Tevez is megy, az már összesen elég nagy érvágás, bár "Old Red Nose" mindig is jó volt a csapatépítésben, talán ez a legnagyobb erőssége.

De hogy miért írok többes szám első személyben?

"See I will
Always
Love the Reds so much
We are the team nobody else can touch

United
I love them
They’re the only team I like
The other ones are shite
And now I’'m gonna tell you how I feel"

a dal további része nem tűri a nyomdafestéket
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
  #213  
Old 06-11-2009, 11:51
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Ez kész... a Real lassan felfoghatná hogy a több százmilliós vásárlásokból nem lesz föltétlenül ütős egy csapat.

A Manchester meg szerintem jó járt, anyagilag mindenképpen, és nem kizárt hogy C. Ronaldo előbb-utóbb elkezdett volna veszíteni a formájából, mint annak idején Ronaldinho, és ha így lett volna, akkor már nem tudták volna ennyiért elpasszolni.
Realnál évek óta nem a foci a legfőbb hajtó erő, hanem a marketing pénzek bezsebelése, ez a 80 millió font amit kiadtak 1 éven belül megtérül nekik, Kaka-t hogy megvették, arról is készült egy kimutatás, hogy 1 év múlva már marketing és egyéb bevételek befolyása után hasznot hoz, magyarán megtérül az 56 millió font amit adtak érte. S ezekben a pénzekben nincs benne ha nyernek is valamit, mert akkor még nagyobb hasznot hoznak nekik ezek a játékosok, s Kaka-Cristiano Ronaldo szerintem garancia arra, hogy a BL-ből ne a nyolcaddöntő során essenek ki...... + még ha valóban megveszik Riberyt, Juant-Huntelar csere, David Villa, egész erős csapatuk lesz, főleg marketing terén
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Peti For This Useful Post:
  #214  
Old 06-11-2009, 11:56
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Kakából várat építeni nem lehet ....
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #215  
Old 06-11-2009, 14:18
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Elvileg a Real meg akarja még venni Xabi Alonsót is, meg David Villát is.
Mondjuk Xabi Alonsóban van ráció, de ha őt nem veszik meg és nem vesznek valami épeszű védőt, akkor egyértelmű, hogy csak kirakatcsapat.
Egy halom szerencsétlennel hátul nem lehet eredményesen focizni, hiába van Kaká, CRoni vagy akárki elől.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
  #216  
Old 06-11-2009, 14:39
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Elvileg a Real meg akarja még venni Xabi Alonsót is, meg David Villát is.
Mondjuk Xabi Alonsóban van ráció, de ha őt nem veszik meg és nem vesznek valami épeszű védőt, akkor egyértelmű, hogy csak kirakatcsapat.
Egy halom szerencsétlennel hátul nem lehet eredményesen focizni, hiába van Kaká, CRoni vagy akárki elől.
Huntelart fogják valószínűséggel elcserélni az As Roma védőjére Juanra, szóval védőt is hoznak, igaz azt nem veszik, hanem cserélik, illetve ha jól tudom a Villarealtól is hoznak egy védőt az edzővel együtt, de az még nem biztos.
Reply With Quote
  #217  
Old 06-11-2009, 14:40
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Kakából várat építeni nem lehet ....
Pedig a Milan is abból akart várat építeni az elmúlt pár évben :P
Reply With Quote
  #218  
Old 06-11-2009, 14:52
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Peti View Post
Huntelart fogják valószínűséggel elcserélni az As Roma védőjére Juanra, szóval védőt is hoznak, igaz azt nem veszik, hanem cserélik, illetve ha jól tudom a Villarealtól is hoznak egy védőt az edzővel együtt, de az még nem biztos.
Juan nem nagy szám...
De ez az ő bajuk lesz, én alapvetően nem szeretem a Realt, igaz nem is utálom, olyan semleges leginkább.
Amúgy meg a 80millió font sem nagy szám, annyit már én is fizettem játékosért
Igaz a Football Managerben, Fabregasért
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
  #219  
Old 06-12-2009, 07:39
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Peti View Post
Realnál évek óta nem a foci a legfőbb hajtó erő, hanem a marketing pénzek bezsebelése, ez a 80 millió font amit kiadtak 1 éven belül megtérül nekik, Kaka-t hogy megvették, arról is készült egy kimutatás, hogy 1 év múlva már marketing és egyéb bevételek befolyása után hasznot hoz, magyarán megtérül az 56 millió font amit adtak érte. S ezekben a pénzekben nincs benne ha nyernek is valamit, mert akkor még nagyobb hasznot hoznak nekik ezek a játékosok, s Kaka-Cristiano Ronaldo szerintem garancia arra, hogy a BL-ből ne a nyolcaddöntő során essenek ki...... + még ha valóban megveszik Riberyt, Juant-Huntelar csere, David Villa, egész erős csapatuk lesz, főleg marketing terén
Igen, és pont ez a hiba, abból sem tanulnak ami már bebizonyosodott: nincs értelme összevásárolni a legjobb csatárokat és támadó középpályásokat, ha a védelmet nem erősítik.

ÉS ahhoz képest hogy a "Realnál évek óta nem a foci a legtöbb hajtóerő", egészen rendesen rugdossák ki az edzőket és cserélgetik az elnököket, éppen az eredménytelenség miatt.

Anyagilag lehet hogy megéri, de a sztárjátékosoknak és az eredményeknek együtt kellene jönniük, különben egy időn túl nagyon sokan elpártolnak tőlük, és akkor bizony esni fog a szuvenír-eladás is.
Reply With Quote
  #220  
Old 06-12-2009, 07:42
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
... hogy igazán nagy csapatba kell ilyen igazán nagy egyéniség, akitől lehet tanulni. Mert Ronaldo az, akármekkora picsogós hülye is mellé. Kérdés, hogy kivel fogjuk tudni pótolni?
Pl. Giggstől, aki kb. 700-szor akkora fazon mint C. Ronaldo, és sokkal nagyobb szimbóluma MU-nak.

Azért volt élet C. Ronaldo előtt is a MU-ban
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 17:13
Bajnokok Ligája (Foci BL) lll Szabadidő, Sport 44 12-01-2006 20:14
Ki nyeri a 2006-os foci VB-t? Pool Szabadidő, Sport 30 05-14-2006 12:29
Angol foci Pool Szabadidő, Sport 6 02-13-2006 13:49
Olasz, angol, spanyol foci Pool Szabadidő, Sport 2 02-01-2006 23:31


All times are GMT +1. The time now is 17:56.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu