Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-22-2006, 18:59
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default vip bankkártyával

Sziasztok!

Annyian írkáltok bankkártyával kapcsolatban az átutalásos témához, hogy inkább nyitok egy újat.

Bankkártyával Hódítóban, Queosiában és most már a Cuceritorban is lehet VIP tagságot hosszabbítani.

Fontos azonban, hogy csak a felsorolt kártyatipusokkal.

Electron kártyával nem fog menni a dolog, mert azok sajna nagyon lebutított kártyák. Vagy dombornyomott kártyát javaslok, vagy lehet kérni a bankban kifejezetten netes használatra kártyát.

Ez bankonként más és más névre hallgat és más és más feltételekkel kaphatod meg. Web-kártya, net-kártya, Internet-kártya, leginkább ezekre a nevekre hallgat. Van ahol havidíja van, van ahol éves díja, és van ahol megadott számlacsomagok mellé ingyen kapsz ilyet ha kérsz. Megmondják, hogy ezt milyen kártyaként használhatod (Visa, Mastercard), és a WorldPay-nél azt kell választanod.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 02-23-2006, 11:05
Daemon's Avatar
Daemon Daemon is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 43
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Csak hogy legyen itt is egy hozzászólás, szegény Ati neve ne álljon már magányosan:

Én kértem netről hozzáférést az OPT-s számlámhoz, szóval kényelmesen a székemből szoktam átutalgatni
Reply With Quote
  #3  
Old 02-23-2006, 11:11
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Daemon
Én kértem netről hozzáférést az OPT-s számlámhoz, szóval kényelmesen a székemből szoktam átutalgatni
Ez kész...

Bankkártyás fizetést mégis hogy máshogy akarsz? MINDEN bankkártyás fizetést otthon kényelmesen tud intézni mindenki...
Reply With Quote
  #4  
Old 02-23-2006, 11:34
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Ati
Ez kész...

Bankkártyás fizetést mégis hogy máshogy akarsz? :) MINDEN bankkártyás fizetést otthon kényelmesen tud intézni mindenki...
lol:D most már tényleg teljes a képzavar:D utalásos topikba írnak bankkártya ügyet, bankkártya topikba utalásost.. nem rossz:)
Reply With Quote
  #5  
Old 02-23-2006, 15:56
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kari
Kártyával nem fizetek a neten. Nem csak itt, sehol sem mivel IT biztonsággal foglalkozom. Tudom, hogy mit -nem- csinálok.
Pont emiatt tisztában kellene azzal lenned, hogy míg a készpénzes fizetésnek komoly kockázatai vannak (leütnek az utcán, kilopják a zsebedből stb), addig a bankkártyás fizetés kockázata gyakorlatilag nulla.
Reply With Quote
  #6  
Old 02-23-2006, 16:23
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Ati
Pont emiatt tisztában kellene azzal lenned, hogy míg a készpénzes fizetésnek komoly kockázatai vannak (leütnek az utcán, kilopják a zsebedből stb), addig a bankkártyás fizetés kockázata gyakorlatilag nulla.
pontosan:)

vannak kockázatok, de teljesen más természetűek.. a pénzintézetekre jelenthet veszélyt.. lásd pl: posta bank:) vagy az abm ambro:) és még sorolhatnánk a fantasztikusan droidikus módon tönkrement intézményeket
Reply With Quote
  #7  
Old 02-23-2006, 16:57
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by director
pontosan

vannak kockázatok, de teljesen más természetűek.. a pénzintézetekre jelenthet veszélyt.. lásd pl: posta bank vagy az abm ambro és még sorolhatnánk a fantasztikusan droidikus módon tönkrement intézményeket
Pénintézetre igen, de feltételezem, hogy most ezt a fórumot mindenki mint magánszemély olvassa, nem mint *** Bank. Bár a bankok kockázata is minimális ezzel... Sokkal több pénzt lopnak el, amikor autóval szállítják...
Reply With Quote
  #8  
Old 02-23-2006, 16:59
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Ati
Pénintézetre igen, de feltételezem, hogy most ezt a fórumot mindenki mint magánszemély olvassa, nem mint *** Bank. :) Bár a bankok kockázata is minimális ezzel... Sokkal több pénzt lopnak el, amikor autóval szállítják...
nem az átutalásos részre értem a kockázatot.. egyszerűen az a tény, hogy üzemeltetnek egy ilyen rendszert, az jár rengeteg féle kockázattal. de ez itt tényleg off:) maradjunk a témánál, hátha sikerül a többieknek is..
Reply With Quote
  #9  
Old 01-10-2007, 22:09
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

van lehetőség az angolban nem a saját országomat, hanem pl. a szövimét bankártyán keresztül vipelnem?

a sajátom simán megy...

lehet hogy elkerülte a figyelmem a súgóban ez a rész?..
Reply With Quote
  #10  
Old 01-10-2007, 22:11
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 1%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Reni View Post
van lehetőség az angolban nem a saját országomat, hanem pl. a szövimét bankártyán keresztül vipelnem?

a sajátom simán megy...

lehet hogy elkerülte a figyelmem a súgóban ez a rész?..

Nincsen erre lehetőség. Volt pár napig, sajnos túl sok volt a visszaélés, így ez a lehetőség meg lett szüntetve. Csak saját országot lehet vipelni bankkártyával.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 09:39.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu