Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 09-21-2008, 10:27
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Amúgy az állatkodás közepette én is egyet értek azzal, hogy legyen egy figyelmeztetés, hogy a elveszik mindened a közös raktárból ha kilépsz...pont pont pont.


A piac frissüléssel azonban már nem. 1 hogy újabb felesleges hülyeség lenne a játékban, meg sztem el lehet bóklászni 1 napot 1 piaccal is, max nem kell dúrvúlni az nap és lehet erőt gyűjteni a következő 5 piacra.

Tök rossz érzés már az, hogy régen vágtam minden módosítást, most meg ha történik olyan amire nem számítok csak lesek, hogy ez meg mi már... :S

Lehet neki esek a súgónak 7 év után se árt
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Sponsored Links
  #22  
Old 09-21-2008, 10:32
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Sziasztok!

Ugyan még életemben nem jártam az 1/A-ban, de néhány észrevétel, hátha jók:

-Mi lenne, ha kilépsz egy klánból, kapnál 1 azaz egy piacbelépőt mindegyik piacra?? Ez elég arra, hogy visszapakold a visszajövő árukat, továbbá kapnál minden piacreseteléskor 1, azaz egyetlenegy piaci belépőt minden piacra...Ez azért lenne jó, mert kb csak arra van lehetőséged, hogy visszapakold az árukat (ezt természetesen szk-sok kapnák)

-Szerintem az is bőven jó, hogyha szövetség megszűnése alatt ki tudnád venni a dolgokat a klánrakiból...Persze, most jön az, hogy, de akkor megúszod a lopás/fosztást, stb. Erre az én reakcióm: lopj le ha tudsz, hogyha kiveszem a klánrakit és rögtön lépek is ki a klánból...Ebben az esetben sem hiszem, hogy bárki is le tudna lopni 3 mp alatt kb, akkor meg bőven jó az a felvetés is, hogy ki lehessen venni a klánrakit éppen, amikor a klántagság megszűnőben van...

Vélemények??
  #23  
Old 09-21-2008, 10:55
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Dus.. napi 1 piac?
aztán szk-n nyugodtan piacozhatnék teki kopás, lopás, fosztás nélkül.. a napi 1 piacbol is lehet pénzt csinálni.. (már csak ha drága a teki/rúna eladom, ha olcsó felveszem, és senki nem tud ártani..) jó ez úgy, ahogy van..
a másik ötlet, hogy a vezér kapjon figyelmeztetést bekerülhet.. (mivel a seregek küldésénél is bekerül, hogy mire megy a sereg, akkor ez is úgyanúgy belefér..)
  #24  
Old 09-21-2008, 11:33
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Tudom, hogy off, de ezzel kapcsolatban van egy meglatasom. Mit csinal egy klan azzal a taggal, aki vmiert utalja a klant, ezert minden kor vegen kipakolja a klanrakit, mindenki ehezik....

Kirakni meg nem lehet, mert mondjuk x koronkent nyit egy terkaput vkire...

Szerencsere nem volt meg ilyen esetem, de ilyenkor mi a megoldas?
Ezen már én is gondolkoztam, talán erre is lehetne találni megoldást, de ez egy másik téma lenne...
Majd töröm a fejem
  #25  
Old 09-21-2008, 11:36
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Sziasztok!

Ugyan még életemben nem jártam az 1/A-ban, de néhány észrevétel, hátha jók:

-Mi lenne, ha kilépsz egy klánból, kapnál 1 azaz egy piacbelépőt mindegyik piacra?? Ez elég arra, hogy visszapakold a visszajövő árukat, továbbá kapnál minden piacreseteléskor 1, azaz egyetlenegy piaci belépőt minden piacra...Ez azért lenne jó, mert kb csak arra van lehetőséged, hogy visszapakold az árukat (ezt természetesen szk-sok kapnák)
sztem hülyeség, mert akkor a több milla egységet tároló országok is mehetnének szk...
behangolja az összes egységét egy körben történő visszaérkezésre és nyugodtan el van, míg kedve tartja
aki sok dolgot tárol piacon, annak legyen ennyi baja, hogy nem tud csak úgy szabizni (ha nem rúna/teki), meg kilépni
The Following 2 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A alszövetség -Fegya- Megbeszélések 335 11-28-2009 06:59
1/A kláncsaták relatív erővel -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 20 11-15-2007 22:53
Klán MNT wand Megvalósult javaslatok 73 11-29-2006 16:25
1A Klán infó Csocsó Megvalósult javaslatok 21 11-10-2006 12:42
Klán pontlista Láma Elvetett javaslatok 3 08-13-2006 11:14


All times are GMT +1. The time now is 00:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu