Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 09-20-2008, 23:36
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default 1/a raki klan megszunesekor

sracok hadd javasoljak a klanbol valo kilepesnel 1 apro modositast.

1oris klanban nyomultam eppen, szeretek igy jatszani az a-ban, olyan mf-es erzes.

kaptam 1 jo ajanlatot - tenyleg - es nyomtam 1 kilepest.

hat ezt mindig megszivom. de tenyleg. elismerem en vagyok a hibas, de azert a jatek szolhatna, vagy figyelmeztethetne, vagy vmi.

1. a klanrakinak annyi.
2. eppen most nyomtam 1et 0:03-kor, igy a kilepes majd 1:01 korul megy vegbe, ugye szk-ra kerulok, megall az ora.

igy az egesz holnapi napra (a felvetelem utan, ami kora reggel lesz) alig marad piacom. (megjegyzem mar ez sem igazan fair.)

de tenyleg elismerem, hogy az en hibam, de tenyleg mindig beleszaladok. vhogy legyen mar, hogy ne lehessen ilyen konnyen lukra futni.

szoval az egesz klanrakinak annyi, oda a love, nyersi, teki, 1szoval minden.
es a kilepes a kor elejen tortent es most 1 oran at nezhetem a szovi menuben, hogy "Szövetségi tagságod megszűnés alatt. A következő körváltás végén ténylegesen is megszűnik."

de hadd kerdezzem meg, hogy miert? miert nem lathatom/kezelhetem a kovetkezo kv-ig a rakimat? hiszen meg NEM SZUNT MEG a klan. meg ebben a korben el. akkor eljen mar a raki is, a fene vinne el.
tehat ez lenne az 1ik javaslat.


a masik meg az, hogy aki kilep 1 klanbol es belep 1 masikba, annak reszetelodjon mar a piaca. most itt allok, hogy mar mind3 kereskedonel voltm 4szer. eppen ejjel 2 elott sikerult megszuntetni a klant ugye es most a holnapi folvetelem utan egesz nap bamulhatom a majdnem zero lehetoseget.
1 piac egesz napra, pedig vipes vagyok non-stop. es akkor most nem 5 piac jut 24 orara, hanem 40-42 orara. puff neki.

szoval kerem a tamogatasotokat, mert azert igy megsem igazan jo a rendszer erzesem szerint.
Sponsored Links
  #2  
Old 09-20-2008, 23:43
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Ez a resetelődés durva lenne. Össze lehetne hozni 1nap 10piacot.
Valami olyasmi lenne jó, hogy kettőkor kapd meg az 5piacot valami gépikódként, de csak akkor íródjon jóvá, ha klánba léptél.
Tehát a napi max 5piac maradjon meg. Illetve ténylegesen annyi is legyen.

Én támogatom az elsőt ebben a formában (is).
__________________
A szenvedélyem
  #3  
Old 09-20-2008, 23:43
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
sracok hadd javasoljak a klanbol valo kilepesnel 1 apro modositast.

1oris klanban nyomultam eppen, szeretek igy jatszani az a-ban, olyan mf-es erzes.

kaptam 1 jo ajanlatot - tenyleg - es nyomtam 1 kilepest.

hat ezt mindig megszivom. de tenyleg. elismerem en vagyok a hibas, de azert a jatek szolhatna, vagy figyelmeztethetne, vagy vmi.

1. a klanrakinak annyi.
2. eppen most nyomtam 1et 0:03-kor, igy a kilepes majd 1:01 korul megy vegbe, ugye szk-ra kerulok, megall az ora.

igy az egesz holnapi napra (a felvetelem utan, ami kora reggel lesz) alig marad piacom. (megjegyzem mar ez sem igazan fair.)

de tenyleg elismerem, hogy az en hibam, de tenyleg mindig beleszaladok. vhogy legyen mar, hogy ne lehessen ilyen konnyen lukra futni.

szoval az egesz klanrakinak annyi, oda a love, nyersi, teki, 1szoval minden.
es a kilepes a kor elejen tortent es most 1 oran at nezhetem a szovi menuben, hogy "Szövetségi tagságod megszűnés alatt. A következő körváltás végén ténylegesen is megszűnik."

de hadd kerdezzem meg, hogy miert? miert nem lathatom/kezelhetem a kovetkezo kv-ig a rakimat? hiszen meg NEM SZUNT MEG a klan. meg ebben a korben el. akkor eljen mar a raki is, a fene vinne el.
tehat ez lenne az 1ik javaslat.


a masik meg az, hogy aki kilep 1 klanbol es belep 1 masikba, annak reszetelodjon mar a piaca. most itt allok, hogy mar mind3 kereskedonel voltm 4szer. eppen ejjel 2 elott sikerult megszuntetni a klant ugye es most a holnapi folvetelem utan egesz nap bamulhatom a majdnem zero lehetoseget.
1 piac egesz napra, pedig vipes vagyok non-stop. es akkor most nem 5 piac jut 24 orara, hanem 40-42 orara. puff neki.

szoval kerem a tamogatasotokat, mert azert igy megsem igazan jo a rendszer erzesem szerint.

Nagyon is jól van ez így, mint ahogy nem tudnak már meg sem támadni téged, ha megnyomod a gombot...
Vagy az maradjon úgy és közben nyugodtan tudj még kiszedni pár millió tekercset a lelopás veszélye nélkül?
Mindenki a saját hibájából tanul, szal, legközelebb már tudni fogod...
  #4  
Old 09-20-2008, 23:45
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
sracok hadd javasoljak a klanbol valo kilepesnel 1 apro modositast.

1oris klanban nyomultam eppen, szeretek igy jatszani az a-ban, olyan mf-es erzes.

kaptam 1 jo ajanlatot - tenyleg - es nyomtam 1 kilepest.

hat ezt mindig megszivom. de tenyleg. elismerem en vagyok a hibas, de azert a jatek szolhatna, vagy figyelmeztethetne, vagy vmi.

1. a klanrakinak annyi.
2. eppen most nyomtam 1et 0:03-kor, igy a kilepes majd 1:01 korul megy vegbe, ugye szk-ra kerulok, megall az ora.

igy az egesz holnapi napra (a felvetelem utan, ami kora reggel lesz) alig marad piacom. (megjegyzem mar ez sem igazan fair.)

de tenyleg elismerem, hogy az en hibam, de tenyleg mindig beleszaladok. vhogy legyen mar, hogy ne lehessen ilyen konnyen lukra futni.

szoval az egesz klanrakinak annyi, oda a love, nyersi, teki, 1szoval minden.
es a kilepes a kor elejen tortent es most 1 oran at nezhetem a szovi menuben, hogy "Szövetségi tagságod megszűnés alatt. A következő körváltás végén ténylegesen is megszűnik."

de hadd kerdezzem meg, hogy miert? miert nem lathatom/kezelhetem a kovetkezo kv-ig a rakimat? hiszen meg NEM SZUNT MEG a klan. meg ebben a korben el. akkor eljen mar a raki is, a fene vinne el.
tehat ez lenne az 1ik javaslat.


a masik meg az, hogy aki kilep 1 klanbol es belep 1 masikba, annak reszetelodjon mar a piaca. most itt allok, hogy mar mind3 kereskedonel voltm 4szer. eppen ejjel 2 elott sikerult megszuntetni a klant ugye es most a holnapi folvetelem utan egesz nap bamulhatom a majdnem zero lehetoseget.
1 piac egesz napra, pedig vipes vagyok non-stop. es akkor most nem 5 piac jut 24 orara, hanem 40-42 orara. puff neki.

szoval kerem a tamogatasotokat, mert azert igy megsem igazan jo a rendszer erzesem szerint.

Jajj. Ne akarj mar ezen valtoztatni, amikor csak egy csepp odafigyeles kellene a reszedrol.

1. Kipakolod a rakit, mielott kilepsz, ez marhara nem nagy dolog, kb 2 secbe kerul.

2. hajnal 2 utan lepsz ki, vagy ha nincs a piacon egyseged, most szepen varsz egy napot, es a masik klanba piacreseteles elott lepsz be.

Ez most tipikusan egy olyan javaslat, hogy "lusta vagyok odafigyelni, lecci irjuk az az egesz jatekot".

Ne haragudj, ez egy vicc.
__________________
Remedy
The Following 2 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #5  
Old 09-20-2008, 23:54
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ez most tipikusan egy olyan javaslat, hogy "lusta vagyok odafigyelni, lecci irjuk az az egesz jatekot".
És hány ilyen bekerült már, akkor eggyel több, vagy kevesebb
__________________
A szenvedélyem
  #6  
Old 09-20-2008, 23:57
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Nagyon is jól van ez így, mint ahogy nem tudnak már meg sem támadni téged, ha megnyomod a gombot...
Vagy az maradjon úgy és közben nyugodtan tudj még kiszedni pár millió tekercset a lelopás veszélye nélkül?
Mindenki a saját hibájából tanul, szal, legközelebb már tudni fogod...
Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Jajj. Ne akarj mar ezen valtoztatni, amikor csak egy csepp odafigyeles kellene a reszedrol.

1. Kipakolod a rakit, mielott kilepsz, ez marhara nem nagy dolog, kb 2 secbe kerul.

2. hajnal 2 utan lepsz ki, vagy ha nincs a piacon egyseged, most szepen varsz egy napot, es a masik klanba piacreseteles elott lepsz be.

Ez most tipikusan egy olyan javaslat, hogy "lusta vagyok odafigyelni, lecci irjuk az az egesz jatekot".

Ne haragudj, ez egy vicc.


toletek kb ennyit vartam...

erdekes modon az auton ha be van huzva a kezifek, a muszerfal jelzi. de minek is hiszen mindenki figyeljen oda! vagy inkabb fustolje el a fekbetetet a figyelmetlen marhaja.

vagy nem indul el, mert nem kotottem be a vezetoi biztonsagi ovet. de miert nem indul, mindenki figyeljen oda! minek ilyen biztonsagi rendszert iktatni be? aki nem figyel az overe, az dogoljon meg, nehogymar figyelmeztetni kelljen erte.

meg az autopalyan is idonkent van 1 reklamtablan: a megengedett max sebesseg 130! ez is minek, hiszen mindenki tudja. tehat le vele!

stb, stb, stb. az elet szamos teruleten van ilyesmi. akkor itt ha a klanvezer (most mind1 hany or van a klanban) ki akar lepni, nem artana legalabb 1 artatlan figyelmeztetes, hogy biztos megteszed? mert elveszik ez az, ennek ez lesz a kovetkezmenye, meg az, stb.


kedves remedy, te tenyleg nem tudsz mast csak nagykepuen kotozkodni. ismet nem tudtad meghazudtolni magadat. kosz szepen.
  #7  
Old 09-21-2008, 00:01
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
kedves remedy, te tenyleg nem tudsz mast csak nagykepuen kotozkodni. ismet nem tudtad meghazudtolni magadat. kosz szepen.
Ugyan, menj mar! Egyaltalan nem voltam nagykepu, kotozkodni pedig vegkepp nem kotozkodtem. A piacreseteles raadasul taktikai visszaeleseket is megengedni, ezen gondolkodtal mar? A fene, reggel 10, elhasznaltam az 5 piaocm, kilepek a klanombol, a topkedvezmeny miatt 3 kor mulva visszalepek 1% foldert, de jo, megint van 5 piacom, hurra!

Azert ezt ne engedjuk mar meg....

Csak azert, mert vkinek marhara nem tetszik egy olyan javaslat, ami egy nagyon apro, es minimalis odafigyelessel tokre kikoszobolheto, es ezt a szemedbe is mondja, legyszives ne nagykepuzd mar le, hanem gondolkodj, mielott javaslatot teszel....


De hogy konstruktiv is legyek, azzal pl semmi bajom nem lenne, ha amikor megnyomod a kilepes gombot, ranyomsz az x-re akkor kiirja: Tisztelt jatekos! (kulonosen Smooth!) Kipakoltad a klanrakit? Piacod van eleg? Tuti most akarsz kilepni? Igen/Nem.

ps.: Erdekes modon, amikor a klanuteses kerdesedre valaszoltam, nem voltam nagykepu, sot, meg is koszonted... Vagy csak akkor "hazudtoltam" meg magam? :P
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 09-21-2008 at 00:09..
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #8  
Old 09-21-2008, 00:13
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ugyan, menj mar! Egyaltalan nem voltam nagykepu, kotozkodni pedig vegkepp nem kotozkodtem. A piacreseteles raadasul taktikai visszaeleseket is megengedni, ezen gondolkodtal mar? A fene, reggel 10, elhasznaltam az 5 piaocm, kilepek a klanombol, a topkedvezmeny miatt 3 kor mulva visszalepek, de jo, megint van 5 piacom, hurra!

Azert ezt ne engedjuk mar meg....

Csak azert, mert vkinek marhara nem tetszik egy olyan javaslat, ami egy nagyon apro, es minimalis odafigyelessel tokre kikoszobolheto, es ezt a szemedbe is mondja, legyszives ne nagykepuzd mar le, hanem gondolkodj, mielott javaslatot teszel....
jaja, altalaban az emberek kilepnek a klanjukbol mert meg piacolni akarnak, ami persze sulyos foldleadasba kerul. biztos megeri... hehe.

amugy meg akkor sem jo, hogy a 24 ora letelvele befagy a majdnem elhasznalt piac, es masik nap indultaval nem frissul. ejjel 2kor mindenkeppen nullazodjon akar szk-s akar nem. ennyi. es akkor nem kell kilepni, hogy csaljon, mar meg is van oldva. bar az is lehet, hogy lenne vmi firnyakos, aki szk-n piacolgatna akkor, mert mindennap lenne uj 5 lehetosege ugye. de ezt is ki lehetne kerulni azert, csak gondolkodni kellene rajta. elismerem, hogy nekem most nem jut eszembe erdemleges ennek kikuszobolesere, dehat ezert jo a forum, mert vannak itt meg paran.

az utolso reszre nem reagalok, maradok inkabb a targynal.

tehat az mindenkeppen jo lenne, ha meg az adott korben el lehetne erni a rakit. es az meg sztem magatol ertetodo, hogy ebben a korben meg tamadhato vagyok es le is lophatnanak. miert is ne, hiszen meg nem szunt meg a klan. azt irja a szovi menu, hogy megszunes alatt. nem azt, hogy megszunt.
  #9  
Old 09-21-2008, 00:20
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
De hogy konstruktiv is legyek, azzal pl semmi bajom nem lenne, ha amikor megnyomod a kilepes gombot, ranyomsz az x-re akkor kiirja: Tisztelt jatekos! (kulonosen Smooth!) Kipakoltad a klanrakit? Piacod van eleg? Tuti most akarsz kilepni? Igen/Nem.
na, ez mar vmi. sima klantag kilepesekor ez nem szukseges, csak annal akinek a kezeben van a raki. de talan i/n nem is kell, eleg ha a kilepesnel ott a figyelmeztetes.

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
ps.: Erdekes modon, amikor a klanuteses kerdesedre valaszoltam, nem voltam nagykepu, sot, meg is koszonted... Vagy csak akkor "hazudtoltam" meg magam? :P
ez igy igaz, gyors es pontos valasz volt. meg is koszontem ahogy illik. es valoban hasznos info volt, sejtettem, hogy 1 nagy tapasztalatu jatekos tudni fogja.
  #10  
Old 09-21-2008, 00:24
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
jaja, altalaban az emberek kilepnek a klanjukbol mert meg piacolni akarnak, ami persze sulyos foldleadasba kerul. biztos megeri... hehe.

amugy meg akkor sem jo, hogy a 24 ora letelvele befagy a majdnem elhasznalt piac, es masik nap indultaval nem frissul. ejjel 2kor mindenkeppen nullazodjon akar szk-s akar nem. ennyi. es akkor nem kell kilepni, hogy csaljon, mar meg is van oldva. bar az is lehet, hogy lenne vmi firnyakos, aki szk-n piacolgatna akkor, mert mindennap lenne uj 5 lehetosege ugye. de ezt is ki lehetne kerulni azert, csak gondolkodni kellene rajta. elismerem, hogy nekem most nem jut eszembe erdemleges ennek kikuszobolesere, dehat ezert jo a forum, mert vannak itt meg paran.
Kerdezlek: mi a jobb, 1% foldet leadni, vagy hagyni, hogy 10en beussenek, mert nincs tobb piacod?

A mindenkeppeni frissitesre pedig mar meg is fogalmaztad, mi lenne a gond: szkrol lehetne piacolni.

De azert megkerdezlek: miert is szeretnel mindezeken valtoztatni? Mert feledekeny vagy? Ha igen, miert ne lehetne ezer ilyet kerni masoknak, hogy tamadaskor jojjon egy felugro ablak... Helo! Bennhagytad a szovid! Biztos kimesz 10 korre?

Vigyazz! Kov korben kopik a tekid! Rakd ki!

Es hasonlok.....
__________________
Remedy
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A alszövetség -Fegya- Megbeszélések 335 11-28-2009 06:59
1/A kláncsaták relatív erővel -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 20 11-15-2007 22:53
Klán MNT wand Megvalósult javaslatok 73 11-29-2006 16:25
1A Klán infó Csocsó Megvalósult javaslatok 21 11-10-2006 12:42
Klán pontlista Láma Elvetett javaslatok 3 08-13-2006 11:14


All times are GMT +1. The time now is 22:59.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu