Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 09-15-2008, 17:24
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
áhá! akkor asszem a látott filmek/videók is mennek a lecsóba és csak a zene meg még pár apróság marad. így is 7 giga. jaj nekem
He? Mibe kerul egy masik vinyora atdobni a cuccot?
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 09-15-2008, 17:41
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
hol járkáltok a neten srácok, hogy vírusírtónak álcázott trójaikat szedtek össze?

Mindkettőtöknek javaslom: manuális kiírtás regeditből. (Tudom, hogy Ati már megmosolyogta ezt a kijelentésemet korábban, de nekem az esetek 90%-ába bejön... És egyáltalán nem tart sokáig. Beírod a keresésbe, amit keresel, és utána csak nyomkodod az F3 - DELETE gombkombinációt... odaugrik, letörlöd. ugrassz a következőre.. így tovább.)

Utána fel lehetne telepíteni egy UniBlue programcsomagot. ha jól emlékszem, 60-70 MB az egész. Van benne olyan, hogy SpeedUpMyPC v.3.5, RegistryBooster V2, meg SpyEraser V2.
Nálam egész jól funkcionál a kis dög, és elég intelligens, mert felismeri, ha a saját programjai közül fel van valami telepítve. És hogy azok futnak-e jól.

Iszonyatos mennyiségű moslékot képes eltávolítani a gépedről.
nem mellékesen pedig egyes programonként be lehet állítani a processzorkihasználtságot, meg ilyesmi... Ki lehet pucoltatni a memóriát, ha a windoz benne felejt valami haszontalant, stb..

Egyébként mind a kettőtök cucca eléggé adware, vagy spyware gyanús.. Szóval egy jobb adware/spyware/malware írtó szerintem lepuceválja.

Erre a fent említetten kívül javaslom az Avast!-ot, és a XoftSpySE-t.
ez az uniblue cucc 20-30 dollár. megtalált 1200 errort nálam de nem akarja eltávolítani csak ha megveszed. okos...nagyon okos
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #23  
Old 09-15-2008, 18:15
KPeti999 KPeti999 is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 182
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
ez az uniblue cucc 20-30 dollár. megtalált 1200 errort nálam de nem akarja eltávolítani csak ha megveszed. okos...nagyon okos
Akkor ezzel nem vagyok egyedül, nálam csak 400-at talált, de azoktól is szívesen megszabadulnék...
Reply With Quote
  #24  
Old 09-15-2008, 18:29
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Grabi, és peti, ezen asszem tudok segíteni. Nálam nincs feltelepítve, odaadom a regisztrációs kulcsaimat hozzá.

(Ingyen, nem haszonszerzés céljából.)

Írjon egy PM-et az, aki kéri a kulcsokat hozzá. (Grabinak erősen ajánlott az 1200 hibára. Nálam 150-et szokott találni. Az az 1200 elég durván hangzik. )
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #25  
Old 09-16-2008, 05:30
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nos, a netem meg a gépem sokkal gyorsabb lett, köszönöm.

azonban ezt a fel-fel ugráló IE-ablakot nem sikerült eltávolítani. spy, registry, speedup teljes átvizsgálás, javítás megtörtént, de még kitart a drága.
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #26  
Old 09-16-2008, 16:13
Blacky Blacky is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Szeged
Posts: 199
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default Antivirus 2009 eltávolitása

http://www.2-spyware.com/remove-antivirus-2009.html

Ezen az angol nyelvü oldalon le lehet tölteni az eltávolitó programmját az antivirus 2009-nek és ott egész határozottan leirják, hogy TRÓJAI és NE TÖLTSÉTEK le...
amugy ha felrakjátok a PC Tools Threat Fire nevü progiját akkor az ilyen szemeteket tuti nem tudjátok a géptekre letölteni...

További szép virusmentes napokat....
Reply With Quote
  #27  
Old 09-16-2008, 17:41
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Blacky View Post
http://www.2-spyware.com/remove-antivirus-2009.html

Ezen az angol nyelvü oldalon le lehet tölteni az eltávolitó programmját az antivirus 2009-nek és ott egész határozottan leirják, hogy TRÓJAI és NE TÖLTSÉTEK le...
amugy ha felrakjátok a PC Tools Threat Fire nevü progiját akkor az ilyen szemeteket tuti nem tudjátok a géptekre letölteni...

További szép virusmentes napokat....
lehetőleg olyan programokat írjatok amelyekhez nem kell befizetni semmit, köszönöm. ugyanez a probléma, mint másoknál: letöltés, megtalálja, de nem törli, amíg be nem fizeted az árát.
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #28  
Old 09-17-2008, 14:11
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
1. nos, a netem meg a gépem sokkal gyorsabb lett, köszönöm.

2. azonban ezt a fel-fel ugráló IE-ablakot nem sikerült eltávolítani. spy, registry, speedup teljes átvizsgálás, javítás megtörtént, de még kitart a drága.
röviden:
1. ennek örülök
2. ennek nem

2/b. sajnos ezesetben semmi további ötletem nincs, lévén, hogy én nem szoktam ilyenekbe belefutni. :S Ha nagyritkán (3 évente 2x mégis, akkor formatálok) Ha se nem vírus se nem spyware, se nem adware, se nem trójaner, se nem malware, se nem akármi, akkor nem tudom mivel lehet leírtani. :S Ha rájövök, úgyis kiabálok majd neked.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #29  
Old 09-17-2008, 14:13
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
röviden:
1. ennek örülök
2. ennek nem

2/b. sajnos ezesetben semmi további ötletem nincs, lévén, hogy én nem szoktam ilyenekbe belefutni. :S Ha nagyritkán (3 évente 2x mégis, akkor formatálok) Ha se nem vírus se nem spyware, se nem adware, se nem trójaner, se nem malware, se nem akármi, akkor nem tudom mivel lehet leírtani. :S Ha rájövök, úgyis kiabálok majd neked.
köszi, semmi para, megy a lecsóba a teljes "C" holnap ha hazaérek.
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #30  
Old 09-17-2008, 14:21
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
köszi, semmi para, megy a lecsóba a teljes "C" holnap ha hazaérek.
csak egy tipp: én úgy szoktam, hogy este, mikor befejezem a számítógépezést, akkor formázom. ez kb 2-3 perc-et vesz pluszban igénybe. Ha normálisa vindozod, akkor simán megcsinálhatod, hogy beteszed a lemezt, elindítod a telepítést, és szépen lefexel aludni. reggelre feltelepíti magát. (elméletileg minden lépést tovább lök saját maga, ha te nem nyomod meg a "tovább" vagy valami ilyesmi gombot, általában 15 vagy 30 másodperc múlva önnálóan folytatja a telepítést...) szóval én így szoktam, ezáltal nem a saját szórakozó időmből kell ráfordítani 1-2 órát a telepítgetésre.



utóirat: halvány fogalmam sincs, hogy miért írtam kötőjellel a 'percet' szót. de ha már lökött vagyok, legalább bent hagyom. hátha valaki nevet egyet, és ezzel felvidítom, ha csak rövid időre is.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 08:54.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu