Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 12-10-2006, 17:53
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation Biztonsági intézkedések!

2006-12-10 18:46:07 Biztonsági figyelmeztetés: hozzáférés az előzőtől eltérő IP címről. Új IP cím: 82.141.170.67


2006-12-10 18:42:20 Biztonsági figyelmeztetés: hozzáférés az előzőtől eltérő IP címről. Új IP cím: 212.51.122.137

Emiatt villogott a normálos orimban a kard pár perce, normálban lévő országaim jelszavát csak és kizárólag én tudom.
Melyik lesz az én ip-m hogy lehet megtudni ki van a másik ip mögött? Miért akarja feltörni az orimat?

Valahogy ki kellene deriteni hogyki a hunyó és a dunába hajitani az illetőt egy jó nagy kővel a nyakán.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 12-10-2006, 17:54
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mit lehet tenni az iylen jó indulatu emberek ellen és hogy szerzik az információikat?
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #3  
Old 12-10-2006, 17:59
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
2006-12-10 18:46:07 Biztonsági figyelmeztetés: hozzáférés az előzőtől eltérő IP címről. Új IP cím: 82.141.170.67


2006-12-10 18:42:20 Biztonsági figyelmeztetés: hozzáférés az előzőtől eltérő IP címről. Új IP cím: 212.51.122.137

Emiatt villogott a normálos orimban a kard pár perce, normálban lévő országaim jelszavát csak és kizárólag én tudom.
Melyik lesz az én ip-m hogy lehet megtudni ki van a másik ip mögött? Miért akarja feltörni az orimat?

Valahogy ki kellene deriteni hogyki a hunyó és a dunába hajitani az illetőt egy jó nagy kővel a nyakán.
A 18:46-os Te vagy, a 18:42-s egy t-mobile-os mobilos. Nem akartál belépni véletlen mobilról is?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #4  
Old 12-10-2006, 18:15
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A 18:46-os Te vagy, a 18:42-s egy t-mobile-os mobilos. Nem akartál belépni véletlen mobilról is?
Nem, eszembe sem volt mobilrol belépni, arra gonddoltam én os h a 82-es ip én vagyok.
Ati van valami tanácsod erre? Érdemes keresni ezt a gengsztert?
Nem rég kapcsotlam be ezt az ip figyelést de most már nagyon örülök neki. Megyek megnézem az összes orim hogy be van e kapcsolva.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #5  
Old 12-10-2006, 18:22
puma's Avatar
puma puma is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Veszprém
Posts: 471
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Jogos a felvetés sztm.
Ha egyszer valaki kalózkodik és nem adtam neki endegélyt neki pls lehessen már valamilyen szinten visszakeresni(persze Admin által)
a kalóz személyét.
Ha ez nem megy,akkor tüntessük fel minima a szégyentáblán a belépni akaró kalóz ip címét.
Szerintem ez a minimum egy gegszterrel szemben!
__________________
sose mond hogy sose!
Reply With Quote
  #6  
Old 12-10-2006, 18:24
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Nem, eszembe sem volt mobilrol belépni, arra gonddoltam én os h a 82-es ip én vagyok.
Ati van valami tanácsod erre? Érdemes keresni ezt a gengsztert?
Nem rég kapcsotlam be ezt az ip figyelést de most már nagyon örülök neki. Megyek megnézem az összes orim hogy be van e kapcsolva.
Ennyi infó alapján *TE* nem fogod megtalálni. A szolgáltatók csak érvényes bírósági ítélet alapján kötelezhetik a szolgáltatókat az előfizető adatainak kiadására.

Ez csak azt a célt szolgálja, hogy lásd, hogy ha valamelyik nem a Tied, akkor ott teendőd van, egy azonnali jelszócsere minimum.

Hogy juthatnak hozzá az adataidhoz:
  1. Megadod nekik. Szövetségesednek se add meg soha az adataidat. Semmi közük hozzá! Ha be akatsz lépni, majd belépsz. Ne más lépjen be helyetted.
  2. Látják, amikor begépeled. Légy óvatosabb.
  3. Idegen gépen beléptél, ahol a böngésző megjegyezte a beírt belépési adatokat. Ne engedd, hogy megjegyezze, és mivel nem tudod mi van az idegen gépen, célszerű onnan be se lépned.
  4. Felírtad valahova, ahol mások el tudják olvasni. Valami kevésbé feltűnő helyre írd.
  5. Kitalálták. Célszerű nem könnyen kitalálható jelszavakat használni. Legyen benne betű, szám. Ha a rontott jelszó utáni zárolást is bekapcsolod, még tovább lassíthatod a kísérletezésen alapuló bejutást, ráadásul értesítést is kapsz róla, hogy valaki épp nem találta el az adataidat.
  6. Az e-mail címedhez hozzáfér más is. Ilyenkor mindegy, hogy megváltottatod-e játékon belül, hiszen azonnal lekérik az új jelszót. Az e-mail címedhez se engedj másoknak hozzáférést. Ha nem a saját címeden van az ország, akkor tedd át a sajátodra.
  7. Egyéb módokon tudja meg a jelszavad, például billentyűzetfigyelő, vagy hálózatfigyelő programok használatával. Ez utóbbi ma már szerencsére egyre kevésbé működik, az első meg elkerülhető, ha ismeretlen gépen nem lépsz be, és ismeretlen programokat nem futtatsz a gépeden. (Alapvető vírusellenes tanácsok is egyben. )
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #7  
Old 12-10-2006, 18:25
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ennyi infó alapján *TE* nem fogod megtalálni. A szolgáltatók csak érvényes bírósági ítélet alapján kötelezhetik a szolgáltatókat az előfizető adatainak kiadására.
Kiegészítés, mielőtt félreérthető lennék: ennyi infó alapján én se tudom a személyt meghatározni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #8  
Old 12-10-2006, 18:28
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az első hat pontra nagyon oda szoktam figyelni, a 7. az sajnos sanszos.
Gondolom a vannak iylen jelszó kitaláló v megfejtő progik, hány karater kell hogy nagyon nehéz dolga legyen még annak is aki ijennel dolgozik?

Jelszó csere persze azonnal megtörtént. Ha lekérni a mailomra a jelszót szerintem arrol tudnék, de változtatok ott is jelszót.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #9  
Old 12-10-2006, 18:29
puma's Avatar
puma puma is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Veszprém
Posts: 471
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ahogyan ismerem a Báttyát ezen felsorolásból egyiksem? áll meg nála.
Kitétel és itt sztem ellentmondok magamnak tehát off a kitalálhtaó belépő.
De és!
kicsinyt belegondolva kinek áll érdekében feltörni egy ilyen orit?
lehet hogy ebben az irányban kellene tudakozódni?
__________________
sose mond hogy sose!

Last edited by puma; 12-10-2006 at 18:31..
Reply With Quote
  #10  
Old 12-10-2006, 18:30
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Kiegészítés, mielőtt félreérthető lennék: ennyi infó alapján én se tudom a személyt meghatározni.
Nem is kérek tőled iylet. De remélem azért a topic talán felhívja mindenkinek a figyelmét arra hogy egy valós létező probléma az ori feltörés. anarhban már láttam iylet, de ot ta probléma többször abbol adódott hogy orit átadtak meg átvettek és nem lett rögtön átiratva meg, meg ugyan az volt az összes ori jelszava, meg ehez hasonlók okozták.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 12:41.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu