Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1601  
Old 11-11-2010, 12:57
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Akkor még szerencse, hogy ez el volt mentve, és emlékeztethettelek arra, hogy bizony most nem 5 körös tiltás jött volna, mert eddig 3 tiltásod is volt.

Nem gond, az ilyen helyzetek viszik előrébb a játék fejlesztését. Mostanra már annyi embernél kellene megjegyeznem, hogy "neki nem szabad sose kisebb szankciót adni annál, ami jön, mert úgyis problémázni fog", hogy erre egy játékon belüli jelzőt be fogok vezetni, hogy az ilyen országoknál/embereknél nehogy ez elfelejtődjön, és valaki véletlenül kevesebb tiltást kapjon, mint ami ténylegesen jön.
Ne csinálj már úgy, mintha még rendes is lettél volna könyörgöm. Egyáltalán nem ért büntetést egyik üzenetem sem, max ha szándékosan félreértelmezed, de még úgy sem könnyű dolog kihozni belőle semmi bántót.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1602  
Old 11-11-2010, 13:00
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Ne csinálj már úgy, mintha még rendes is lettél volna könyörgöm. Egyáltalán nem ért büntetést egyik üzenetem sem, max ha szándékosan félreértelmezed, de még úgy sem könnyű dolog kihozni belőle semmi bántót.
Ismétlem magam: más játékos szégyennek nevezése nem elfogadható a Hódítóban, és ezért minimum 12 körös tiltás kellett volna, hogy menjen. 5 ment, ezek szerint akkor még rendes se voltam. Így jártam, legközelebb veled szemben sem követem el azt a hibát, hogy kisebb szankciót adok annál, mint ami jön.

Akik nem problémáznak ezen, azoknál azért továbbra is igyekszem a körülményeket figyelembe venni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #1603  
Old 11-11-2010, 13:05
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ismétlem magam: más játékos szégyennek nevezése nem elfogadható a Hódítóban, és ezért minimum 12 körös tiltás kellett volna, hogy menjen. 5 ment, ezek szerint akkor még rendes se voltam. Így jártam, legközelebb veled szemben sem követem el azt a hibát, hogy kisebb szankciót adok annál, mint ami jön.

Akik nem problémáznak ezen, azoknál azért továbbra is igyekszem a körülményeket figyelembe venni.
Gondolom sok haverod van, aki nem szokott problémázni, mert egyik csalónak sem sikerült még büntit adnod, csak azoknak akik azzal vétkeznek hogy szétverik 1-2orijukat


szerk.: ahelyett, hogy megtanítanád őket játszani
Reply With Quote
  #1604  
Old 11-11-2010, 13:09
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
egyik csalónak sem sikerült még büntit adnod
Valahogy nem hiszem, hogy az eddig áthelyezett 60210 ország egyike se csalt volna... De filizofálni nem fogok ezen.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #1605  
Old 11-11-2010, 13:13
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ismétlem magam: más játékos szégyennek nevezése nem elfogadható a Hódítóban, és ezért minimum 12 körös tiltás kellett volna, hogy menjen. 5 ment, ezek szerint akkor még rendes se voltam. Így jártam, legközelebb veled szemben sem követem el azt a hibát, hogy kisebb szankciót adok annál, mint ami jön.

Akik nem problémáznak ezen, azoknál azért továbbra is igyekszem a körülményeket figyelembe venni.
Mellesleg nem neveztem senkit sem szégyennek. Ha nehezen értelmezhető az üzenet, akkor elmondom, hogy vannak amikor a jelzők egy személyre vonatkoznak, és vannak mikor egy adott helyzetre. Pl.: Ha azt mondom, szégyen hogy ilyen megtörténhet, azzal nem Téged ócsárollak. Érted mit akarok? Vagy többnyire ugysem hatnak meg az észérvek, és inkább soha többet ne írjak senkinek, mert ez egy ilyen játék?


szerk.: Kutyáról aztán meg nem beszéltem soha az életben, nemtom honnan szedted.

Last edited by RRRrrr; 11-11-2010 at 13:15..
Reply With Quote
  #1606  
Old 11-11-2010, 13:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Mellesleg nem neveztem senkit sem szégyennek. Ha nehezen értelmezhető az üzenet, akkor elmondom, hogy vannak amikor a jelzők egy személyre vonatkoznak, és vannak mikor egy adott helyzetre. Pl.: Ha azt mondom, szégyen hogy ilyen megtörténhet, azzal nem Téged ócsárollak. Érted mit akarok?
Értem mit akarsz. Ismét egy idézet tőled: "Tiszta szégyen vagy"
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #1607  
Old 11-11-2010, 13:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
szerk.: Kutyáról aztán meg nem beszéltem soha az életben, nemtom honnan szedted.
ISMÉT egy idézet tőled: "Jó messzire elengedett a gazdád kutya"
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #1608  
Old 11-11-2010, 13:25
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
ISMÉT egy idézet tőled: "Jó messzire elengedett a gazdád kutya"
Igaz, erre emlékszem, most kaptam tiltást egy olyan üzi miatt, ami miatt már kaptam egyszer? Akkor ez az igazi következetesség ugye?
Valóban olyan régen volt, hogy nem emlékszem rá, valószínűleg onnantól ügyelek arra kínosan, hogy SEMMI bántót ne írjak

szerk.: Az olyan régen, azt jelenti több hónapja. Nembaj, nem csalódtam...
Reply With Quote
  #1609  
Old 11-11-2010, 13:27
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Igaz, erre emlékszem, most kaptam tiltást egy olyan üzi miatt, ami miatt már kaptam egyszer?
Most emiatt kaptál:

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
"Tiszta szégyen vagy"
Az előzőeket csak emlékeztetőül írtam, alátámasztva, hogy bizony erre nem 5 körnek kellett volna jönnie most. És igen, ilyenkor valahol megfordul a fejemben, hogy az emberek úgy reagálják le, hogy "kössz, hogy nem 12 kör lett egy ilyen kis butaság miatt".
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #1610  
Old 11-11-2010, 13:29
Rob Rob is offline
Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 238
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

[Szabályszegő üzenet törölve -- Ati]
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hódítós dühöngő :D Never Fontos események 113 08-07-2008 07:04
Hódítós tali Tatabányán Andrew Bulik 521 03-06-2008 13:56
A Prímposta visszautasítja a hódítós értesítőt mit tegyek? BigPi Általános beszélgetés Hódítós témákban 3 08-28-2007 16:41
Pultoslány kerestetik (vagy srác a lényeg, hogy Hódítós legyen!) monro Egyéb 31 06-15-2007 00:12
Szkarabeusz Söröző Heti Hódítós tali és ulti :D monro Bulik 10 10-30-2006 08:31


All times are GMT +1. The time now is 21:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu