Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #131  
Old 01-23-2007, 19:17
skiti's Avatar
skiti skiti is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 447
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

ati, jól elverés...?
addig ütni amíg először kocog be hozzá 4-5 sereg
Sponsored Links
  #132  
Old 01-23-2007, 19:18
Non Omnis Moriar Non Omnis Moriar is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest
Posts: 210
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Eh, én befejeztem...
Kell előtte figyelmeztetés, vagy kitiltás, azoknak akikkel véletlen elszaladt a ló, kirivó esetek anarch, és akkor megnyugszik mindenki.

UI.: Amúgy kösz a negatív repeket, amiért megkérdeztem azt amit a többik 90%-a is. No comment
  #133  
Old 01-23-2007, 19:18
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kancsendzönga View Post
Bocs, ha ezt így már leírták, de nincs időm most visszaolvasni az egészet, viszont érdeklel...Tehát ha eddig nem töröltek emiatt, és ugyanúgy játszom mint eddig, ugyanúgy küldök pusztítani sereget, akár egy egészen apró sérelemre is, vagy akár csak fenyegetésre, mint eddig, akkor ezutánsem fogtok törölni?

Ha eddig nem lett belőle bajod, és nem fokozod, akkor azért nem látom, hogy átkerülnél. Szerintem akit érint, az tudja magáról.

Ez a kiemelés most azért történt, mert az utóbbi időben többen is utólag rácsodálkoztak, hogy miért kerültek anarchba, amikor pedig csak azt írták, hogy XY-t nem fogja hagyni játszani, és mostantól egyetlen életcélja, hogy ne játszhasson.

Hogy ők se csodálkozzanak ezentúl, ezért ezt most kiemeltük, hogy ne kelljen emiatt anarchban kikötnie senkinek.
__________________
Hódító * Queosia
  #134  
Old 01-23-2007, 19:19
Debilke Debilke is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Érd
Posts: 276
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by agreszivkisparna View Post
K (#******) elpusztította P (#******) országának 30 épületét.

K(#******) hatalmas mészárlást végzett P (#******) országában.

K (#******) hatalmas mészárlást végzett P (#******) országában.

K (#******) hatalmas mészárlást végzett P (#******) országában.

K (#******) hatalmas mészárlást végzett A(#******) országában.

K (#******) hatalmas mészárlást végzett A(#******) országában.

K (#******) hatalmas mészárlást végzett A(#******) országában.

K (#******) hatalmas mészárlást végzett A(#******) országában.

CS (#******) megtámadta A(#******) országát, de nem tudott áttörni a védelmen.


Ez az utóbbi 3 nap eseménye, de volt több is, az lenne a kérdésem hogy ez minek minősül??? jelmagyarázat:A, P= mi
Cs, K= mások
mindketten szövisek vagyunk, van tagunk aki már törölt, vagyis csak volt tag

Ja és mindez egy nemsikerült gömb miatt....


Kispárna, ez nem egy nem sikerült gömb miatt volt.... ha már beszélsz vmiről, azt hitelesen tedd
4-en voltunk 4 ellen, a Vezéred azt mondta mehet a háború, mikor elindult, az egyik szövid azt mondta neki ez sok és kivált, maradtatok hárman.... ahhoz hogy elkapjuk a két legerősebbet le kellett bontani a harmadik tagot... aki szintán úgy döntött, hogy menekül..... maradtatok ketten... és ha már hiteles akarsz maradni, akkor írd meg lécci, hogy az orkunk mit kapott..... úgy kb. meséld meséld el, honnan hoztuk vissza.... és most újra négyen vagytok, és mégsem bírtok velünk..... és ahogy nézem fogyatkozik a pénz, és úgy fogyatkozik az ártó vari és toliakció.... Sok sikert nektek
  #135  
Old 01-23-2007, 19:21
Non Omnis Moriar Non Omnis Moriar is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest
Posts: 210
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Télleg jó lenne kissé konkrétabban foglamazni, vagy törölni az állásfoglalásnak ezt a részét, mert a hadisarccal ellentétben ez tök szubjektív. Mindig mindenki sírni fog akit éppen bántanak, aki meg elég erős, hogy bántson másokat, az meg stresszelhet, mikor gondolod úgy, hogy most már eleget verekedett, mehet anarchba...
Mindenki ezt kéri, kérdezi, én meg le vagyok hülyézve. Kezdem azt hinni ez pofára megy.
  #136  
Old 01-23-2007, 19:21
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Fefe View Post
Üdvözlöm Ati a hozzáállásodat, amennyiben komolyan is gondolod.
Bár azt írod ,hogy ezek nem újítások hanem idáig is így voltak, bár ennek ellent mond hogy amikor az A-ban felgyújtották 2 nap alatt vagy 200 házamat és azt írták, hogy csak akkor hagyják abba ha odaadom az 500 millámat ami volt ( ráadásul nem is egy klánba valók voltak) és ezt én jelentettem felétek, mégse kerültek az anarchba.
Szóval akkor ez a szubjektív dolog ugye?
Ez nem szubjektív, de az általad említett dolognak az égvilágon semmi köze ehhez a témához. Ez a táma az állásfoglalás MÁSODIK részéről szól, ami a törlésig való ütés. Lásd téma címe. Ezügyben nem történt változás.

Az elsőben történt, de ez le is van írva, és nem is ebbe a témába tartozik.
__________________
Hódító * Queosia
  #137  
Old 01-23-2007, 19:23
Fefe Fefe is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 9
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Akkor bocsi
  #138  
Old 01-23-2007, 19:23
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
Amit irtam kéne egy jelzést hogy stop.
A legtöbb ember normál emberi mércével mérve tudja, hogy hol van a stop.
__________________
Hódító * Queosia
  #139  
Old 01-23-2007, 19:23
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa View Post
1.,
Ati, mi a helyzet azokkal az orikkal, akik 199 hekin várják a friss csemege orikat akik kijonnek vedelem alol es fosztogatjak oket? Ha irok nekik 6-7 fosztas utan, hogy "kerlek engedj fejlodni", de tovabb csinalja az beleszamit ebbe?

2.,
199 hekin eleg sokan irjak hetekig, honapokig sot akar tovabb is a tekercseket, alapvetoen gnom fajjal. Szoktam latni, hogy vannak szovik, akiknek megtetszik egy-egy ilyen tekercsiro ori (vagy szovi) es eleg kemenyen elkezdik meszarolni addig, amig az a szerencsetlen gnom nem tudja ugye feltenni a konyvtarkulcsot+a tekije is hazajon a piacrol.
Ebbe az esetbe mi a helyzet?
(Nyilvan a tekercsiro szokta kerni, hogy ne meszaroljak, mert ugyse lesz tekercs, de a hosszu munka altalaban megterul)

Az elsőre a szabály szerint igen
kérdés ki fog leállni főleg mikor ott látsz egy olyan 50-60 millkát vagy 20-at minden nap) ez most vicc akart lenni, mielőtt valaki megsértödik
  #140  
Old 01-23-2007, 19:24
agreszivkisparna's Avatar
agreszivkisparna agreszivkisparna is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Kerepes
Posts: 53
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Debilke View Post
Kispárna, ez nem egy nem sikerült gömb miatt volt.... ha már beszélsz vmiről, azt hitelesen tedd
4-en voltunk 4 ellen, a Vezéred azt mondta mehet a háború, mikor elindult, az egyik szövid azt mondta neki ez sok és kivált, maradtatok hárman.... ahhoz hogy elkapjuk a két legerősebbet le kellett bontani a harmadik tagot... aki szintán úgy döntött, hogy menekül..... maradtatok ketten... és ha már hiteles akarsz maradni, akkor írd meg lécci, hogy az orkunk mit kapott..... úgy kb. meséld meséld el, honnan hoztuk vissza.... és most újra négyen vagytok, és mégsem bírtok velünk..... és ahogy nézem fogyatkozik a pénz, és úgy fogyatkozik az ártó vari és toliakció.... Sok sikert nektek
Az hogy azért kapunk mert a vezéremnek van egy kék kettese??? hát nem tudom, hogy ez szerinted miért fer?? Egyáltalán nem estem kétségbe, nem rimánkodtam kegyelemért, de nem is én kezdtem ártani nektek...Amúgy hozzám az info gömb miatt jött!!!Mellesleg bármikor szabizhattam, vagy törölhettem volna, azért mert a vezérem azt mondta hogy nem foszthatjátok le az egyik tagot mert köze nem volt az ügyhöz szerintem nem ok arra hogy már a 3. tagot csináljátok ki a szöviben...
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13
Állásfoglalás: Hadisarc, törlésig ütés Ati Állásfoglalások 0 01-23-2007 15:38


All times are GMT +1. The time now is 00:12.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu