Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Szerinted? (ötletek a nyitó írásban)
1. ötlet 14 16.47%
2. ötlet 8 9.41%
3. ötlet 27 31.76%
4. ötlet 3 3.53%
5. ötlet 4 4.71%
Más ötlet (írd le) 13 15.29%
Maradjon így, ahogy most van 16 18.82%
Voters: 85. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1481  
Old 09-10-2010, 19:04
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
Már minősítettél, nem emlékszel? Segítek:

"Ezzel a megoldással a zsír idiótáknak sikerül kedvezményt adni , a profiknak mindegy, akik viszont szeretnek játszani és fordulnának A ból azok megint csöbörből vödörbe estek."

Sőt nem csak engem, (akiről tudott, ha olvastad a témát, hogy az első adandó alkalommal élek a kedvezménnyel), hanem mindenkit, akinek nincs napi 24 órája az 1/A-ra, vagy egyszerűen nem szeret ott játszani. Amitől még nem feltétlenül zsír idióta.

Nem nézem meg az országodat, nem érdekel, hányadik vagy. Ha így reklámozod, akkor nyilván magasan állsz, gratulálok hozzá. Szóval a kedvezményes lefordulás nyilván nem érint.
2x 4000 hektárig fedezgeti bárki tud. 1000kör alatt is. Csak a lentebbi csoportokban lesz lényegesen több idő, amik meg tényleg könnyűek. Így kimarad a legnehezebb csoport teljesítése. Ajándék szem, annyi különbséggel, hogy izgalmasabb megszerezni, mint A-ban elfedezgetni...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1482  
Old 09-10-2010, 19:46
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
2x 4000 hektárig fedezgeti bárki tud. 1000kör alatt is. Csak a lentebbi csoportokban lesz lényegesen több idő, amik meg tényleg könnyűek. Így kimarad a legnehezebb csoport teljesítése. Ajándék szem, annyi különbséggel, hogy izgalmasabb megszerezni, mint A-ban elfedezgetni...
1X9000 hektárig is bárki el tud fedezgetni. Sőt azután B-ből forogni is bárki tud. Ajándék szem az is ezek szerint. Így legalább játszom, nem csak fedezgetek. Egyébként most azt igazoltad, hogy aki lefordul kétszer 4K hekin az zsír idióta?

Szerintem ne ragozzuk ezt a témát, nem ez a megbeszélés tárgya. Engem sértett az a bejegyzés, hogy a kedvezményes lefordulás zsír idiótáknak lett kitalálva, erre reagáltam, de nem szeretném ezt nyújtani a végtelenségig.
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Takanohana For This Useful Post:
  #1483  
Old 09-10-2010, 20:08
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
1X9000 hektárig is bárki el tud fedezgetni. Sőt azután B-ből forogni is bárki tud. Ajándék szem az is ezek szerint. Így legalább játszom, nem csak fedezgetek. Egyébként most azt igazoltad, hogy aki lefordul kétszer 4K hekin az zsír idióta?

Szerintem ne ragozzuk ezt a témát, nem ez a megbeszélés tárgya. Engem sértett az a bejegyzés, hogy a kedvezményes lefordulás zsír idiótáknak lett kitalálva, erre reagáltam, de nem szeretném ezt nyújtani a végtelenségig.
hoppsz mellényomtam lefele ujjacskának vegyed
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #1484  
Old 09-11-2010, 00:15
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
1X9000 hektárig is bárki el tud fedezgetni. Sőt azután B-ből forogni is bárki tud. Ajándék szem az is ezek szerint. Így legalább játszom, nem csak fedezgetek. Egyébként most azt igazoltad, hogy aki lefordul kétszer 4K hekin az zsír idióta?

Szerintem ne ragozzuk ezt a témát, nem ez a megbeszélés tárgya. Engem sértett az a bejegyzés, hogy a kedvezményes lefordulás zsír idiótáknak lett kitalálva, erre reagáltam, de nem szeretném ezt nyújtani a végtelenségig.
Sztem mind2en ugyanazt mondtátok...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #1485  
Old 09-11-2010, 01:33
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
ha sok ori lefordul nem alacsonyabb lesz a top30 hanem magasabb.. mert nem a fedezős bből forrgatós elfek fognak fordulni, hanem 4k-ról, akik nem akarnak versenytfedezni..
Ezer bocsanat felfele szerettem volna, melle nyomtam mint Dragi... ebben egyetertek.

Viszont en azt szeretnem es szerintem sokan mas forumozo, hogy a szamok leszogezese szulessen meg. Ha jol latom nagyon nincs mit targyalni a javaslatokon csak eppen a hekiszamokat, szoval miert nem erre koncentraltok?
Ha 2-3 oldalon keresztul elterunk a targytol akkor sosem fog ez megszuletni, csak ha meg nem sokalja Ati es azt fogja mondani h ez van es kesz.
Reply With Quote
  #1486  
Old 09-11-2010, 08:18
reichz's Avatar
reichz reichz is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: DOROG
Posts: 126
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Nem szeretném én sem folytatni a személyeskedést, utoljára ebben a témában:
elnézést kérek mindenkitől akit sértett a zsír idióta kifejezés, lehet kicsit erős volt a megfogalmazás.
Lényeg szerintem akkor is az, hogy az új kedvezmények ismét azoknak hoznak előnyt akik játszani nem akarnak, nem érnek rá..stb, aki ezekkel a kondíciókkal játszik az a 4000 hekit sem fogja orkal vagy más hadisabb fajjal célba venni marad az elf neki .
Jelenleg is található több olyan 2-3 szemes a játékban akről elképzelni nem tudom , hogyan sikerült hozzájutni a személyiségeikhez mert a játéktudásuk igen csak megmosolyogtató, ezzel a 2x4000 hekivel ezek az orik fognak csupán szaporodni.
A 9000 hekit viszont soknak tartom továbbra is habár az elv jó, hogy fixáljuk le a top határát, sajnos elég magas árak vannak a piacon , és ezt nehezen lehet pénzel bírni annak aki el szeretné érni 1000 kör alatt mondjuk a 9000 hektárt a forduláshoz.
egy átlag 2100 hekis orit ha nézek akkor 4-5-6-7000 hekit kell beépíteni , etetni kell az egyre duzzadó sereget amit meg is kell venni, a probléma főleg pénzügyi ezt nem lehet napi 24 órás jelenléttel sem kiegyensúlyozni.
Okulva az előzőekből még ideírnám, hogy ez a probléma jelenleg engem nem érint, nem a saját nyavalyámmal gyötröm a fórumozókat, egyszerűen ez a véleményem.
__________________
urungurung(3) (#543543) [2/B]
Obelix(7)(#100001) [3/G]
Game Over(4) (#100002) [1/A]
Corvina (2)(#100003) [4/L]
Legszebb öröm a söröm! (#4885)
----------------------------------------------------------------------------
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to reichz For This Useful Post:
  #1487  
Old 09-11-2010, 11:22
Szesy Szesy is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Mitchelstown
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by reichz View Post
Lényeg szerintem akkor is az, hogy az új kedvezmények ismét azoknak hoznak előnyt akik játszani nem akarnak, nem érnek rá..stb, aki ezekkel a kondíciókkal játszik az a 4000 hekit sem fogja orkal vagy más hadisabb fajjal célba venni marad az elf neki .
Jelenleg is található több olyan 2-3 szemes a játékban akről elképzelni nem tudom , hogyan sikerült hozzájutni a személyiségeikhez mert a játéktudásuk igen csak megmosolyogtató, ezzel a 2x4000 hekivel ezek az orik fognak csupán szaporodni.
Nem feltétlenül. 4000 hekire az is beválalhatja a hadisabb fajt akinek kevesebb ideje van. Biztos vagyok benne, hogy azok közt akik a 4000 hektárt célozzák meg több lesz a hadis faj mint a fedezgetős

2-3 szemes orik gazdája A-ban a topban van nem? Legalább is nagy százalékban. Akkor nemértem! A-ban a topban van mégsem tudnak játszani?

Ergo nem biztos, hogy attól lesz több "megmosolyolyogtató ország" ha 4000 hekiről fognak fordulni. Pláne nem több szemes hiszen nekik kétszer kell körbe menni 1 szemért
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Szesy For This Useful Post:
  #1488  
Old 09-11-2010, 11:48
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Szesy View Post
Nem feltétlenül. 4000 hekire az is beválalhatja a hadisabb fajt akinek kevesebb ideje van. Biztos vagyok benne, hogy azok közt akik a 4000 hektárt célozzák meg több lesz a hadis faj mint a fedezgetős

2-3 szemes orik gazdája A-ban a topban van nem? Legalább is nagy százalékban. Akkor nemértem! A-ban a topban van mégsem tudnak játszani?

Ergo nem biztos, hogy attól lesz több "megmosolyolyogtató ország" ha 4000 hekiről fognak fordulni. Pláne nem több szemes hiszen nekik kétszer kell körbe menni 1 szemért

Akkor szerinted akik az A top-ba vannak tudnak játszani?
na ez tuti megmosolyogtat....
Reply With Quote
  #1489  
Old 09-11-2010, 12:02
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by reichz View Post
A 9000 hekit viszont soknak tartom továbbra is habár az elv jó, hogy fixáljuk le a top határát, sajnos elég magas árak vannak a piacon , és ezt nehezen lehet pénzel bírni annak aki el szeretné érni 1000 kör alatt mondjuk a 9000 hektárt a forduláshoz.
Én is soknak tartom. De én nem ezért, hanem, mert változatlan viszonyokkal játszottam 2,5 éve és most is.
Mint azt írtam már, nem volt drágább a piac, nem volt kevesebb ország, de kevesebb elfet láttam és több országot, a nyersanyag lényegesen olcsóbb volt... És 4200hektáron tudtam fordulni...

de mindegy, már könnyítés, ha fixáljuk a jelenlegit.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #1490  
Old 09-11-2010, 12:06
reichz's Avatar
reichz reichz is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: DOROG
Posts: 126
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Szesy View Post
Nem feltétlenül. 4000 hekire az is beválalhatja a hadisabb fajt akinek kevesebb ideje van. Biztos vagyok benne, hogy azok közt akik a 4000 hektárt célozzák meg több lesz a hadis faj mint a fedezgetős

2-3 szemes orik gazdája A-ban a topban van nem? Legalább is nagy százalékban. Akkor nemértem! A-ban a topban van mégsem tudnak játszani?

Ergo nem biztos, hogy attól lesz több "megmosolyolyogtató ország" ha 4000 hekiről fognak fordulni. Pláne nem több szemes hiszen nekik kétszer kell körbe menni 1 szemért
Nem így gondoltam ahogy te értetted, az 5 szint bármely csoportjában lehet összefutni elég gyengusz orikkal csak az az érdekes ebben mikor kis kék szám áll a nevük mögött.Én sem tartom magam nagy pengének de kérdeztek már tőlem olyasmit több szemesek, hogy seggre ültem tőle
ez persze nem azt jelenti hogy a több szemesek zöme ilyen lenne, de ezek valószínűleg sokat nem játszhattak aktívan, gondolom fedezek-építek....és zene. erre gondoltam. Természetesen ennek az ellenkezője is lehet igaz , az is lehet jó játékos aki így játszik.
Ez a jó a hódban mindenre van példa..és ellenpélda is
__________________
urungurung(3) (#543543) [2/B]
Obelix(7)(#100001) [3/G]
Game Over(4) (#100002) [1/A]
Corvina (2)(#100003) [4/L]
Legszebb öröm a söröm! (#4885)
----------------------------------------------------------------------------
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Anarchba való fordulás megváltoztatása! Stoky(Gárdi) NEXUS Megvalósult javaslatok 309 11-24-2012 18:30
A felfedezés könnyítése. Serg Megbeszélések 29 03-01-2010 16:07
Román 1/A könnyítése ErdelyMagyaria Általános beszélgetés Hódítós témákban 26 12-07-2007 11:33
Román 1/A könnyítése Robin Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 07-25-2007 18:16
2B-ből való fordulás Milán™ Elvetett javaslatok 1 05-16-2006 16:12


All times are GMT +1. The time now is 14:47.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu